سحر تبر شاخ معروف اینستاگرام کیست ؟

۷,۹۳۷
۳۳
۰
یکشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴
سحر تبر، متولد ۳ اسفند ۱۳۷۶ در تهران است که مدتی است با درست کردن قیافه های عجیب و ترسناک از خود در میان کاربران فضای مجازی نام و شهرتی برای خود دست و پا کرده است. جهت آشنایی بیشتر با این شاخ اینستاگرام با دلگرم همراه باشید.
سحر تبر شاخ معروف اینستاگرام کیست ؟

سحر تبر کیست ؟

چندین سال است با گسترش فضای مجازی و اینستاگرام شاخ های فراوانی در اینستاگرام پیدا شده اند. هر یک با توسل به چیزی سعی در نمایش دادن خود در فضای مجازی دارند.

یکی با رل زدن های متفاوت معروف میشود و یکی با قاطی کردن خوراکی ها با یک دیگر و خوردن آن ها، اقدام به جذب فالوور میکند. در این بین هم دختری می آید و میگوید من هم هستم! با ظاهری به شکل عروس مردگان !

نکته جال این جاست مردم ساده کشور ما باور کردند که این دختر که سحر تبر به خود ، نام داده بود واقعا عمل های وحشتناکی روی صورتش انجام داده و خود را به این شکل و شمایل درآورده است.

قافل از این که او فقط بینی خورد را عمل کرده بود و مقداری گونه گذاشته بود، الباقی را به دست گریم و فتوشاپ سپرده .

سحر تبر

چرا سحر تبر !

نامی که وی بر خود گذاشته، سحر تبر است اما علاقه زیادی به زامبی ها دارد و گویا نام خانوادگی تبر را صرفا بدلیل هم قافیه بودن با نامش یعنی سحر انتخاب کرده است.

نام واقعی سحر تبر

فاطمه . خ معروف به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باشد.

چهره متفاوت و ترسناک او در مدت کوتاهی فالوورهای زیادی را دورو برش جذب کرده و حالا در زمره شاخ های پوچ فضای مجازی فعالیت می کند.

ماجرای دستگیری سحر تبر

مهر ماه 98 خبر رسید فاطمه خ مشهور به سحر تبر بخاطر گریم های مشمئز کننده در حساب اینستاگرامی خود به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شده است.

از جمله اتهامات این چهره هنجارشکن، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد می‌ باشد.

سحر تبر

عمل زیبایی سحر تبر یا دیوانگی

شایعات مختلفی برای این چهره ساخته شده است.

عده ای بر این باورند عمل زیبایی وی جواب نداده و باعث تغییر قیاقه اش شده، عده ای نیز می گوید او بدلیل شکست عشقی که خورده می خواهد خودش را شبیه عروس مرده در بیاورد.

و دیگرانی هستند که معتقدن وی بدلیل بیماری آنورکسیا که فکر میکند چاق هست به شدت خودش را لاغر کرده است اما ماجرا چیز دیگرست.

فتوشاپ و گریم سحر تبر

با کمی جستجو دریافتیم تا یکی دو سال پیش پیش چهره واقعی وی در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است و هر آنچه اتفاق افتاده در چند ماه گذشته هست.

بنظر می رسد او با کمی لاغر شدن و استفاده از گریم و فتوشاپ و چند عمل از گونه و بینی سعی در متفاوت نشان دادن خود است.

سحر تبر

فتوشاپ نه چندان حرفه ای سحر تبر

در تمام عکس های او فتوشاپ نه چندان حرفه ای نقش اصلی را دارد.

جزئیاتی فراوانی از کج کوله شدن پاها و خمیدگی دیوار در عکس ها همه نشان دهنده خلاقیت هنری وی توام با حقه های تصویری می باشد.


موفقیت روز افزون سحر تبر

باید بگویم او به این روش به اهداف خود رسیده و یکی از شاخ های معروف اینستاگرام می باشد و البته پولدار.

در مدت کوتاهی هزاران نفر را دنباله رو خود کرده و به هدفی که میخواسته رسیده است و حالا با این روش های غیر اخلاقی کسب درآمد نیز می کند.

سحر تبر

فالوورهای پیگیر سحر تبر

سحر تبر، در مدت کوتاهی توانست فالوورهای زیادی بدست آورد و حالا شاکی است که پشت سرش حرف زیاد است اما خوشحال می باشد و دوست ندارد پیگیر این شایعات باشد.

لازم به ذکر است بیشتر فالوور های این دختر کم عقل را، نوجوانان و کودکان تشکیل میدادند زیرا آدم بزرگسال و عاقل این افراد را فالو نمیکند که جیب آن ها پر پول کند.

انتشار دابسمش های سحر تبر

وی بیشتر با انتشار دابسمش از آهنگ های مورد علاقه اش در شبکه یوتیوب طرفدار پیدا کرده بود.

سحر تبر: قضاوتم نکنید !

برام آدم ها عجیبا، منو نمیشناسند اما فقط با دیدن یک عکس در موردم قضاوت می کنند و فحش می دهد، وقتی چیزی ازم نمی دونید چه چیزی باعث این میشه به این شکل فحش بدید به من ؟!

واقعا مسخرست به عکس هایی که اینقد ساده و معمولی است نباید اینقد فحش پشتش باشد، من آدمی نیستم تو این داستان دنبال حاشیه باشم.

این سبکو انتخاب کردم چون زندگیمه، چون دوسش دارم.

عکس های سحر تبر

سحر تبر

سحر تبر

شباهت سحر تبر به عروش مردگان

سحر تبر

سحر تبر قبل از عمل

سحر تبر

سحر تبر بدون گریم و فتوشاپ


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(33 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم