دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی

مذهبی

غسل مس میت باید در زمانی انجام شود که بدن میت هنوز سرد نشده باشد. اگر بدن میت سرد شود، غسل مس میت واجب نیست.

طبق فتوای اکثر مراجع تقلید، اگر کسی بعد از نماز شک کند که وضو گرفته است یا نه، نماز او صحیح است. اما برای نمازهای بعدی باید وضو بگیرد.

در اسلام، شرکت در نماز جمعه برای مردان مسلمان بالغ و عاقل که توانایی جسمی و مالی برای شرکت در آن را دارند، واجب است. این حکم در قرآن کریم و روایات متعدد پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) آمده است.

متن مجری گری میلاد پیامبر (ص) / متن مجری میلاد پیامبر (ص) / متن مجری ولادت پیامبر (ص) / متن مجری ولادت حضرت محمد (ص) / متن مجری گری ولادت پیامبر (ص)

سرود میلاد پیامبر (ص) برای مدرسه / سرود میلاد پیامبر (ص) / سرود ولادت پیامبر (ص) برای مدرسه / سرود میلاد پیامبر (ص) برای کودکان / سرود میلاد پیامبر (ص) برای ابتدایی

سرود میلاد پیامبر (ص) از گروه نجم الثاقب / دانلود سرود میلاد پیامبر (ص) گروه نجم الثاقب / متن سرود میلاد پیامبر (ص) از گروه نجم الثاقب / سرود میلاد پیامبر (ص)

در متون دینی، نماز وتیره جایگزین نماز وتر در نماز شب قرار داده شده، تا اگر کسی موفق به خواندن نماز وتر نشد، از ثواب آن بهره‌مند شود.

یکی از راه های بسیار مجرب در برآورده شدن حاجات، خواندن نماز امام جواد (ع) در وقت گرفتاری ها است.

چقدر برای امام زمان (عج) صلوات بفرستیم : به مقدار وزن عرش خدا و به مقدار کلمات الهی، «وَ مُنْتَهَى رِضَاه‏» به اندازه آخرین درجه‌ رضایت او، به عدد آنچه کتاب شمارش کرده، «وَ أَحَاطَ بِهِ عِلْمُه» به عدد علمت، به تو سلام و درود می‌ فرستم.

هزینه های نماز و روزه قضای میت به عهده ورثه میت است. ورثه میت می توانند این هزینه ها را به صورت فردی یا جمعی پرداخت کنند. برای اطلاعات بیشتر ما این مقاله را برای شما آماده کرده ایم.

سوره واقعه - سوره واقعه در جزء بیست وهفتم قرآن کریم قرار دارد و قسمت کوچکی از اواخر این جزء را در برگرفته است. واقعه تنها نام این سوره ی مبارکه است این کلمه در نخستین آیه این سوره مبارکه آمده است. سوره واقعه در «مکّه» نازل شده و دارای 96 آیه است‏.

حکم دیدن فیلم رقص را باید براساس محتوای آن سنجید. تماشای فیلم رقص که مشتمل بر موسیقی حرام یا باعث تحریک شهوت می گردد، جایز نیست.

حضرت زهرا علیهاالسلام الگوى حجاب و عفاف است و چادر هم حجاب کامل و برتر به شمار مى رود. اینکه مقنعه آن بانو تا سینه و بازوانش مى رسیده، نمونه دیگرى از حجاب اوست و بر مدّعیان عشق حضرت زهرا است که در این مسأله نیز به آن اسوه نجابت و حیا اقتدا کنند.

کسی که نماز یومیه خود را در وقت آن نخوانده، باید قضای آن را بجا آورد. این نماز قضا خواندن واجب است و میتواند به صورت فرادا یا جماعت آن را ادا کند.

دانلود روضه و نوحه سینه زنی (شور، واحد، زمینه، تک) شهادت امام حسن عسکری از حاج اسلام میرزایی، 12 مداحی شهادت امام حسن عسکری از حاج اسلام میرزایی، دانلود روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری اسلام میرزایی

در این مطلب 11 متن روضه و نوحه سینه زنی شهادت جانسوز و غمگین امام حسن عسکری از معروف و مشهور مداح سید مهدی میرداماد گرد آوری کرده ایم.

سوزناک ترین غم انگیز ترین متن های مداحی نوحه و روضه شهادت امام حسن عسکری، متن نوحه و روضه احوالات و زبانحال شهادت امام حسن عسکری

دانلود روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری کربلایی محمدحسین پویانفر، دانلود جانسوز ترین روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری کربلایی محمد حسین پویانفر، دانلود مداحی امام حسن عسکری از محمد حسین پویانفر

روضه، مرثیه و مصیبت خوانی، توسل جانسوز، نوحه سینه زنی شهادت اباالمهدی آقا امام حسن عسکری علیه السلام از مداحی های حاج میثم مطیعی

دانلود سوزناک ترین مداحی های روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از کربلایی جواد مقدم، دانلود نوحه و روضه امام حسن عسکری از جواد مقدم، گلچین غمگین ترین مداحی شهادت امام حسن عسکری از کربلایی جواد مقدم

دانلود روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از مداح حاج محمدرضا بذری، غمگین ترین روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری محمدرضا بذری، دانلود 8 مداحی محمدرضا بذری (شهادت امام حسن عسکری)

دانلود نوحه سینه زنی شور و واحد به مناسبت شهادت امام حسن عسکری از حاج حسین سیب سرخی، دانلود مداحی شهادت امام حسن عسکری از حاج حسین سیب سرخی،

دانلود روضه و نوحه سینه زنی جانسوز شهادت امام حسن عسکری از حاج مهدی رسولی، دانلود روضه و نوحه امام حسن عسکری از مهدی رسولی، دانلود مداحی روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری از حاج مهدی رسولی

دانلود جانسوزترین مداحی روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری از سید مجید بنی فاطمه، دانلود مداحی روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری سید مجید بنی فاطمه، 10 مداحی شهادت امام حسن عسکری سید مجید بنی فاطمه

اشعار غم انگیز برای روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از سید رضا نریمانی، اشعار و متن مداحی شهادت امام حسن عسکری از مداح سید رضا نریمانی

دانلود غمگین ترین روضه و نوحه های شهادت امام حسن عسکری از مداح حاج مهدی مختاری، دانلود گلچین سوزناک ترین روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری با مداحی مهدی مختاری

دانلود 26 روضه و نوحه شهادت امام حسن عسکری از مداحان اهل البیت، دانلود مداحی شهادت امام حسن عسکری از مداحان معروف، دانلود گلچین نوحه و روضه شهادت امام حسن عسکری از مداحان مشهور

دانلود نوحه سینه زنی شور و واحد به مناسبت شهادت امام حسن عسکری از، دانلود مداحی شهادت امام حسن عسکری، دانلود 7 روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از سید رضا نریمانی

غمگین ترین و سوزناک ترین گلچین متن مداحی روضه (مرثیه و مصیبت) خوانی و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از محمدرضا طاهری

غمگین ترین و سوزناک ترین متن مداحی ترکی روضه و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از شاعران معروف ترکی اهل البیت. جدیدترین متن های غمگین روضه و نوح سینه زنی شهادت امام حسن عسکری امام یازدهم

شهادت امام حسن عسکری (ع) یازدهمین پیشوای شیعیان جهان هستند. به همین مناسبت جانسوز و غم انگیز متن روضه، مرثیه، مصیبت، و نوحه سینه زنی شهادت امام حسن عسکری از مداحی های سید مجید بنی فاطمه گرد آوری کرده ایم.

امام حسن عسکری (ع) امام یازدهم شیعیان و پدر بزرگوار امام زمان (عج) می باشند. در ادامه قصد داریم زندگینامه ایشان را برای شما عزیزان شرح دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

اگر به دنبال اشعار جدید بامفهوم و غمگین در وصف شهادت امام حسن عسکری برای مداحی روضه خوانی و نوحه سینه زنی را برای شما گرد آوری کرده ایم.

در این مطلب 17 متن سوزناک و غم انگیز شهادت امام حسن عسکری از مداحان معروف آماده کرده ایم که می توانید در مراسم سوگواری این امام می توانید استفاده کنید.

روضه و توسل بسیار جانسوز _ شهادت امام حسن عسکری علیه السلام _گریز روضه سیدالشهدا علیه السلام_استاد حجت الاسلام میرزامحمدی

در نهایت، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ادای نذر باید قرض یا وام گرفت یا خیر، به شرایط و وضعیت فرد بستگی دارد. فرد باید با مشورت با یک عالم دینی یا یک فرد مورد اعتماد، تصمیم درست را بگیرد.

تیمم عروس خانم در شب عروسی اش از جمله مسائلی است که همیشه جای سوال دارد. مراجع تقلید تیمم کردن به جای وضو را در این شرایط جایز نمی دانند.

طبق نظر مراجع تقلید، نگاه پدر به عورتین بچه های بالغ خود حرام است. این حکم حتی در صورتی که پدر قصد لذت نداشته باشد نیز جاری است.

اگر قصد دارید محبت کسی را به سوی خودتان جلب کنید یا این که کار مهمی دارید که قرار است یک نفر برای تان انجام دهد می توانید با استفاده از ختم ایه الکرسی به مراد دلتان برسید.

یکی از اصول تربیتی آشنا کردن کودکان با عبادات است. در آموزه‌های دینی به ما توصیه شده است که فرزندان خود را از همان دوران طفولیت با عبادات آشنا کنیم. البته این کار باید به تدریج و با صبر و حوصله انجام گیرد تا باعث زدگی در آنها نشود.

باید توجه داشت که هزینه‌ی تحصیل فرزند، یکی از مهم‌ترین نیازهای او است. تأمین این هزینه، یکی از وظایف اصلی پدر است به خصوص اگر فرزند توانایی مالی نداشته باشد.

طبق نظر مراجع تقلید، ماهی مرده در تور ماهیگیری حلال است. دلیل این حکم این است که ماهی در تور ماهیگیری، زنده از آب گرفته می شود و سپس در تور می میرد. بنابراین، شرایط ذبح ماهی رعایت شده است و خوردن آن حلال می باشد.

در نمازهای واجب، اگر کسی به دلیل بیماری یا ضعف جسمانی نتواند ایستاده نماز بخواند، باید نشسته نماز بخواند. اما در نمازهای مستحبی، اگر کسی بتواند ایستاده نماز بخواند، بهتر است ایستاده نماز بخواند و اگر نتواند، می تواند نشسته نماز بخواند.

غسل جنابت، واجبی است که در اثر خروج منی یا نزدیکی جنسی به وجود می آید. این غسل، علاوه بر پاک کردن حدث اصغر و اکبر، موجب پاک شدن از گناه نیز می شود. از این رو، غسل جنابت از حرام، نیز کفایت از وضو می کند.

فروش لایک و فالوور واقعی، در صورتی که علت تباهی و فساد نباشد، فی نفسه اشکالی ندارد. اما فروش لایک و فالوور ساختگی و دروغین، جایز نیست.

مداحی شهادت امام رضا (ع) از سید رضا نریمانی / نوحه شهادت امام رضا (ع) از سید رضا نریمانی / روضه شهادت امام رضا (ع) از سید رضا نریمانی / شهادت امام رضا

مداحی شهادت امام حسن مجتبی (ع) از مهدی رسولی / نوحه شهادت امام حسن مجتبی (ع) از مهدی رسولی / روضه شهادت امام حسن مجتبی (ع) از مهدی رسولی / مداحی امام حسن مهدی رسولی

از خواص و فواید و برکات مهم دیگر خواندن سوره مزمل برای یافتن و پیدا کردن اشیاء و وسایل و چیزهای گم شده و مفقود شده می باشد که توصیه شده است تا ده روز و هر روز یک مرتبه سوره مزمل خوانده شود.

اشعار شهادت امام حسن مجتبی (ع) غلامرضا سازگار / اشعار شهادت امام حسن مجتبی (ع) سازگار / شعر شهادت امام حسن مجتبی (ع) سازگار / شعر شهادت امام حسن مجتبی (ع) / اشعار غلامرضا سازگار

نوحه شهادت امام حسن مجتبی (ع) محمود کریمی / مداحی شهادت امام حسن مجتبی (ع) محمود کریمی / روضه شهادت امام حسن مجتبی (ع) محمود کریمی / محمود کریمی / شهادت امام حسن مجتبی (ع)
صفحه 1 از 61