مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب صلیب
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب صلیب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن صلیب در خواب را در دلگرم بخوانید .

صلیب در خواب چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب صلیب ، تعبیر خواب گردنبند صلیب هدیه گرفتن، تعبیر خواب خریدن صلیب، تعبیر خواب صلیب چوبی، تعبیر خواب صلیب طلایی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب صلیب

تعبیر خواب صلیب

تعبیر صلیب در خواب:

 • صلیب در خواب نشانه مشکلات و سختی هایی است که با موفقیت به آن ها غلبه خواهید کرد و به اتهامات بی اساس دیگران پایان خواهید داد.
 • تعبیر دیگرش این است که کسی در مورد شما شایعه خواهد کرد. اگر ازدواج کردید و این خواب را دیدید، بیش از همیشه مراقب باشید زیرا ممکن است کسانی اطرافتان باشند که به شدت به زندگی زناشویی تان حسادت می ورزند. اجازه ندهید کسی بین شما شکاف بیاندازد یا شما را اذیت کند.
 • صلیب به دور گردن نشانه احساس امنیت است. شما کسی هستید که والدینتان به شما آموخته اند از کودکی اعتماد به نفس داشته باشید و از دیگران نترسید. شما معتقد هستید که از هر دست بدهی از همان دست هم می گیری. به همین دلیل همیشه سعی می کنید با دیگران همان گونه رفتار کنید که دوست دارید آنها با شما رفتار کنند.
 • اگر در خواب دیدید که صلیبی پیدا کردید، تعبیرش این است که در مسیر خوبی قرار دارید. اگر مشکلات شما آزاردهنده به زودی برای آن راه حلی پیدا خواهید کرد. شما باید برای چیزهایی که می خواهید بجنگید و به زودی هم به این نتیجه می رسید.
 • اگر خواب دیدید شخصی در خواب صلیب پیدا می کند، تعبیرش این است که می توانید آرام باشید زیرا مشکلاتی که عزیزتان با آن روبرو بوده است سرانجام برطرف خواهد شد. شما ناامید بودید زیرا نمی توانستید به آنها کمک کنید ، اما به زودی هر دو راحت و شاد می شوید
 • گم کردن صلیب در خواب نشانه این است که نباید درگیر مشاغل پرمخاطره شوید یا سلامتی و حیات خود را به خطر بیندازید. زیرا وجود افرادی که به شما بستگی دارند نیز زیر سوال خواهد رفت. اکنون زمان مناسبی برای حرکتهای جسورانه نیست.
 • اگر به دنبال صلیبی هستید که شخصی در خواب شما گم کرده باشد ، تعبیرش این است که اوقات بهتری در پیش است. احتمالا شما بخاطر چیزی غمگین یا افسرده اید و در حال حاضر هیچ چیز نمی تواند شما را خوشحال کند.. شما فقط باید صبور باشید و به نتیجه مثبت ایمان داشته باشید. زندگی همیشه ما را در مقابل چالش ها و وسوسه ها قرار می دهد ، این ما هستیم که با انتخاب هایمان مسیر درست را انتخاب کنیم.
 • سرقت صلیب در خواب نشانه این است که برای نجات خود برای برخی از گناهان ، روش اشتباهی را انتخاب کرده اید. رویکرد شما مغرورانه به نظر می رسد ، حتی اگر نیت شما صادقانه باشد. سعی کنید شانس بیشتری به دیگران بدهید.
 • اگر در خواب دیدید که از جواهر سازی یا کلیسا صلیبی را سرقت کردید، تعبیرش این است که در زندگی به اندازه کافی هیجان ندارید. به همین دلیل کار احمقانه ای می کنید.
 • اما اگر دیگران صلیب را سرقت میکردند تعبیرش این است که ناامید هستید. عدم صداقت از طرف عزیز شما صدمات زیادی به شما وارد می کند. شما نمی توانید به دیگران خیانت کنید حتی اگر بخواهید. دروغ های آنها می تواند رابطه شما را برای همیشه به خطر بیندازد ، با توجه به اینکه شما به یک جمله اعتقاد دارید - یک بار دروغ بگو تا همیشه دروغ بگویی.
 • اگر مسیحی هستید و این خواب را دیدید تعبیرش کفر و نفاق است. تعبیر دیگرش برای دیگران این است که ازظ چیزهایی که شما را آزار می دهد خلاص می شوید. اینها می تواند افراد منفی ، عادت های بد یا افکار تاریک باشد. به هر حال ، از هر چیز بدی که باعث خراب شدن خوشبختی شما شده است ، فاصله خواهید گرفت.
 • اگر دیدید شخص دیگری در خواب صلیب را دور می اندازد ، معنی اش این است که نباید با افراد لجباز بحث کنید. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که مجبور شوید مدام با کسی سر هر چیزی بحث کنید. با استفاده از حقایق سعی خواهید کرد ثابت کنید که حق با شماست ، اما این برای آنها معنایی نخواهد داشت. به همین دلیل ، بهتر است با چنین افرادی بحث نکنید زیرا به جای اینکه حالتان را خوب کند ، فقط اعصابتان را خورد خواهد کرد.
 • بوسیدن صلیب در خواب نشانه این است که امیدوارید دیگران کمک کنند تا مشکلتان حل شود. شما از مواجهه با آن می ترسید ، ولی باور دارید که دیگران به شما کمک میکنند. با این حال ، باید بدانید که چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد و این بار باید به تنهایی از خود مراقبت کنید.
 • اگر دیدید که دیگران صلیب را بوسیدند، تعبیرش این است که باید در جمع مراقب رفتار خود باشید. .

تعبیر خواب گردنبند صلیب هدیه گرفتن

اگر در خواب دیدید که کسی به شما صلیب هدیه داد، تعبیرش این است که باید به خود و مهارت هایتان اعتماد داشته باشید. برخی از وقایع عزت نفس شما را از بین برده اند ، بنابراین بیشتر و بیشتر در افسردگی فرو رفته اید.. سعی کنید که دوباره اعتماد به نفس خود را به دست بیاورید.
اما اگر دیدید که به کسی صلیب هدیه دادید، تعبیرش این است که نیاز به راهنمایی دیگران دارید. شما احتمالاً در یک دوراهی هستید و نمی دانید کدام راه را بروید.


تعبیر خواب خریدن صلیب

اگر در خواب دیدید که صلیب خریدید، تعبیرش این است که از اشتباهات دیگران آگاهید. بنابراین دائما به دنبال راهی برای اصلاح امور هستید.. اما در تصمیماتی که میگیرید درست نیست و کارها را بدتر از قبل می کنید. به همین دلیل از عملکرد خود پشیمان هستید و همه اینها به شما آسیب می رساند زیرا می دانید که نباید چنین رفتاری می کردید. متأسفانه زمان زیادی می گذرد تا اعتماد دیگران را جلب کنید. آنها هنوز هم شما را دوست دارند اما به سختی می توانند فراموش کنند.
فروختن صلیب در خواب نشانه انجام کاری زشت است. شما برای انجام بعضی کارها، مجبورید اخلاقیات را کنار بگذارید. این از نظر اخلاقی بسیار زشت و غیر انسانی است.


تعبیر خواب صلیب چوبی

دیدن صلیب چوبی نماد موفقیت ، سعادت و صلح است. به زودی به اهدافتان می رسید پس به سخت کوشی و پشتکار ادامه دهید .این رویاها گاهی اوقات نماد لحظات شاد ، مانند عروسی ، تعطیلات یا اعضای جدید خانواده هستند.


تعبیر خواب صلیب فلزی

صلیب فلزی نشانه پایداری است. وقت آن است که حرکت کنید و سرانجام به چیزهایی که می خواهید برسید.


تعبیر خواب صلیب طلایی

صلیب های طلایی نماد شادی های بزرگ در خواب است. چیزی که مدت ها در مورد آن خیال می کردید محقق خواهد شد.


تعبیر خواب صلیب نقره ای

تعبیر دیدن صلیب نقره ای نشانه ایمان و امید به زندگی است.. شما فردی هستید که همیشه سعی می کنید از جنبه روشن تری به همه اتفاقات زندگی نگاه کنید. اجازه نمی دهید که چیزهای کوچک شما را آزار دهند. با این حال ، شما سرد نیستید اما رویکردهای کمی متفاوت در زندگی دارید ، که باعث می شود نسبت به مشکلات خود و دیگران بی علاقه باشید. شما با چنین نگرشی عمر طولانی خواهید داشت.


تعبیر خواب صلیب سنگی

اگر در خواب صلیبی سنگی دیدید ، مانند صلیبی که مسیحیان به جای سنگ قبر دارند ، تعبیرش این است که که ایمان شما قوی است ، خواه به خدا ، یا یک قدرت بالاتر یا به خود و افرادی که دوست دارید ایمان داشته باشید. به هر حال ایمان محکمی دارید و هیچ چیز مانع اراده شما نیست.

آنلی بیتون می‌گوید :

 • دیدن صلیب در خواب ، نشانة گرفتاری است . سعی کنید به کارهای خود نظم و سامانی بدهید .
 • اگر خواب ببینید کسی صلیب بر دوش حمل می کند ، نشانة آن است که مبلغین مذهبی از شما می خواهند به مؤسسات خیریه کمک کنید

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب صلیب

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب مسجد: 23 معنی و تعبیر دیدن مسجد در خواب

تعبیر خواب دعا : 18 تعبیر و تفسیر دعا و نیاش در خواب

26 نشانه و تعبیر نماز خواندن در خواب

۱۶ نشانه و تعبیر قرآن خواندن در خواب

تعبیر خواب کلیسا : 24 نشانه و تعبیر دیدن کلیسا در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است