دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
خواب کارخانه: تعبیر دیدن کارخانه در خواب چیست ؟
6
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب کارخانه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کارخانه در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کارخانه دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب کارخانه ، تعبیر خواب کار در کارخانه، تعبیر خواب راه اندازی کارخانه، تعبیر خواب کارخانه را به آتش کشیدن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب کارخانه

تعبیر خواب کارخانه

تعبیرهای کارخانه در خواب:

 • کارخانه در خواب نماد تجارت است. به زودی قراردادهای کلانی منعقد میکنید و با کسانی که دوست دارید همکار خواهید شد.. کارفرمایان خوبی نصیبتان شده و با عشق و مهربانی کنار یکدیگر کار خواهید کرد.
 • اگر درخواب دیدید که از کارخانه بیرون رفتید، تعبیرش این است که اتفاق ناخوشایندی را تجربه خواهید کرد. ممکن است در موقعیت ناراحت کننده ای قرار بگیرید. از آنجایی که شما ساکت نمی نشینید و اجازه نمی دهید که دیگران به شما ظلم کنند، حقتان را خواهید گرفت اما این کار به ضررتان نیز خواهد بود. بهتر است قبل از هر کاری فکر کنید و بی گدار به آب نزنید.

آنلی بیتون می‌گوید :

 • دیدن کارخانه در خواب ، علامت آن است که وظایف خود را با موفقیت به انجام خواهید رساند .
 • دیدن کارخانه متروک و ویران در خواب ، علامت بیمار شدن و بداقبالی است .

تعبیر خواب راه اندازی کارخانه

تعبیرساختن کارخانه در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که کارخانه می ساختید تعبیرش این است که برنامه ههای بزرگی برای انجام دارید.. احتمالاً شما یک روز با ایده تغییر چیزی از خواب بیدار شده اید و به زودی برنامه خود را عملی خواهید کرد. دیگران شما را از این کار منع میکنند اما شما با تلاش و همتی که دارید به زودی به سرانجام خواهید رسید.
 • اگر در خواب دیدید که کارخانه را راه اندازی کردید تعبیر این است که نیاز دارید خلاقیت خود را نشان دهید. اما احتمالا فرصتی برای اثبات خود ندارید و از این بابت احساس بدی می کنید. شما دوست دارید شغلتان را حفظ کنید زیرا می ترسید کار بهتری پیدا نکنید.

تعبیر خواب کار در کارخانه

تعبیر خواب کار کردن در کارخانه :

 • اگر درخواب دیدید که در کارخانه کار میکنید تعبیرش این است که هر روز درجا می زنید. ولی می ترسید که این روتین را تغییر دهید. بهتر است از این روال خسته کننده خود را خارج کرده ودست به کارهای بهتری بزنید. همه چیز به خود شما بستگی دارد. اگر یک تغییر واقعی می خواهید ، باید دیگر برده عادت های روزمره خود نشوید.
 • اگر در خواب دیدید که از کارخانه فرار میکردید تعبیرش این است که باید با مشکل روبرو می شوید. سعی کنید مسئولیت کارهای خود را بر عهده بگیرید و دیگران را به خاطر این کارها سرزنش نکنید.
 • اگر می بینید که کارگران یا کارمندان با وحشت از کارخانه فرار می کنند ، تعبیرش این است که به زودی ورشکست خواهید شد. شما برای غلبه به آنها نیاز به شجاعت دارید. به توانایی های خود شک نکنید. به زودی همان چیزی می شود که شما دوست دارید.

تعبیر خواب خراب شدن کارخانه

کارخانه خراب در خواب :

 • اگر درخواب دیدید که کارخانه را تخریب کردید، تعبیرش این است که عادت های بدی دارید که زندگی تان را کنترل می کنند. از زمانی که اجازه داده اید این اتفاق بیفتد ، شما خود را قربانی کرده اید. وقت آن رسیده که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد شود. اگر نمی خواهید خیلی چیزها را از دست بدهید ، به خصوص عشق و علاقه کسانی را که دوست دارید ، باید تا دیر نشده کاری کنید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران کارخانه را تخریب کردند تعبیرش این است که برای امتحان کردن شرایط جدید از دانش وانگیزه کافی برخوردار نیستید. شما از یکنواختی خسته شده اید اما برای جلوگیری از آن کاری نمی کنید. باید وقت بیشتری به خود اختصاص دهید. پیاده روی ، جلسه تمرین یا معاشرت با افرادی که از آنها انرژی مثبت می دهند برای شما خوب است. شما نمی توانید فقط دور هم بنشینید و منتظر اتفاقات خوب بمانید.

تعبیر خواب کارخانه را به آتش کشیدن

تعبیر خواب آتش سوزی کارخانه :

 • اگر در خواب دیدید که کارخانه را به آتش کشیدید تعبیرش این که از دانشگاه یا کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید خسته شده اید. احتمالاً می خواهید چیزی را تغییر دهید ، اما از خطر می ترسید. اگر مدت طولانی است که در همان شرکت کار می کنید ، اما درآمد یک زندگی عادی را ندارید ، احتمالاً در فکر این هستید که در اسرع وقت آن مکان را ترک کنید.

حتماً بخوانید:
تعبیر خواب آتش سوزی : ۴۷ نشانه و تعبیر دیدن آتش سوزی در خواب

تعبیر خواب آتش سوزی : ۴۷ نشانه و تعبیر دیدن آتش سوزی در خواب

خواب دیدن آتش سوزی تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آتش در خواب را در دلگرم بخوانید ...

 • اگر شخص دیگری در خواب شما در حال آتش زدن یک کارخانه است تعبیرش این است که شما با ضررهای اقتصادی زیادی روبرو خواهید شد. ممکن است بیمار یا صدمه دیده باشید و این موضوع فعالیت شما را کم کرده و انگیزه شما را گرفته است.

تعبیر خواب کارخانه بی کارگر

تعبیر کارگر کارخانه :

 • کارخانه خالی نشان دهنده تلاش های بی ثمر شما در زندگی است. شاید هم هیچ کس از مهارت های شما در زندگی خبر ندارد و به همین دلیل فرصت های زیادی را از دست می دهید.
 • اگر در خواب دیدید که کارخانه پر از کارگر است تعبیرش این است که به زودی همه به شما کمک می کنند که به آنچه می خواهید برسید.. گاهی اوقات به نظر می رسد شریک زندگی تان از شما غافل می شود یا دوستانتان از شما اجتناب می کنند. شما همیشه وقتی آنها به شما احتیاج داشته اند آنجا بوده اید ، اما اکنون که به آنها احتیاج دارید ، دیگر هیچ کجا پیدا نمی شوند.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب کارخانه

تعبیرهای مرتبط :

15 تعبیر و معنی دیدن رئیس ( مدیر ) در خواب

تعبیر خواب همکار : 13 نشانه و تعبیر دیدن همکار و همکاری در خواب

تعبیر خواب بانک : 34 نشانه و تعبیر کارت بانکی در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits