alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر خواب مناجات چیست ؟
6
15.9K
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تعبیر خواب دعا کردن ( تعبیر خواب دعا خواندن ،تعبیر خواب دعا خواندن دسته جمعی ، تعبیر خواب دعا کردن برای دیگران ، تعبیر خواب دعا کردن در مسجد ، تعبیر خواب دعای دیگران و .... ) از نظر از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این…

خواب دعا کردن چه معنی دارد ؟

دیدن خواب مناجات با خدا

دلگرم: تعبیر خواب دعا کردن ( تعبیر خواب دعا خواندن ،تعبیر خواب دعا خواندن دسته جمعی ، تعبیر خواب دعا کردن برای دیگران ، تعبیر خواب دعا کردن در مسجد ، تعبیر خواب دعای دیگران و .... ) از نظر از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب دعا خواندن ( دعا کردن )

1- دعا در خواب نشانه محبت، بندگی، میل به برآورده شدن آرزوها و خواسته ها و ارتباط با عوامل ماوراء الطبیعه است.
2- اگر در خواب دیدید که مشغول دعا کردن هستید تعبیرش این است که آرزوی شما برآورده می شود. شما مدت هاست که مشغول برنامه ریزی و انجام پروژه ای هستید. اما تاکنون موفق نشده اید آن را به پایان برسانید. به 3- زودی این فرصت به شما داده خواهد شد تا پروژه خود را به پایان برسانید. اما سعی کنید همه چیز را به آرامی انجام دهید و روی کارهایتان اصرار بیش از حد نداشته باشید.
4- اگر خواب دیدید که همزمان با دعا به شدت گریه می کردید تعبیرش این است که به زودی مشکلات شما حل خواهد شد. به نظر می رسد که در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد اما به زودی برای این مشکل بسیار بزرگ راه حل 5- خوبی را پیدا خواهید کرد. فقط صبور باشید و فرصت را از دست ندهید.
6- تعبیر دیدن خواب دعا همچنین نشانه این است که کسی شما را ترک کرده و به همین دلیل بسیار افسرده و غمگین شده اید.

محمدبن سیرین گوید :
7- تعبیر دعا کردن در خواب ، حاجت روائی است . اگر بیند خود را دعا همی کرد و آمرزش می خواست ، تعبیرش آن است که عاقبتش به خیر بوده و حاجتش روا شود .
8- تعبیر خواب دعایی خاص خواندن آن است که وی را فرزندی آید

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
9- خواب دیدن اینکه دعا می کنید بیانگر احترام، خلوص و فروتنی است. شما به دنبال کمک از منبعی بالاتر هستید. شما نیاز دارید که نگرانی های خود را ول کنید و مشکلات قدیمی تان را رها کنید. به صورت مستقیم تر، خواب به این معنی است که نیاز دارید بیشتر دعا کنید.
10- دیدن یا شنیدن اینکه خودتان یا کس دیگری در خواب تان دعا می کند بیانگر این است که به دنبال راهنمایی هستید. شما احساس می کنید گم شده اید

آنلی بیتون می‌گوید :
11- اگر خواب ببینید دعا می خوانید ، تعبیرش آن است که دشمنانی پنهانی شما را ترغیب می کنند . و شما در آن هنگام به حمایت و همبستگی دوستان نیازمند خواهید شد تا از شر دشمنان نجات پیدا کنید .


تعبیر خواب دعای دیگران

آنلی بیتون می‌گوید :
12- اگر خواب ببینید دیگران در حال دعا خواندن هستند ، تعبیرش آن است که خطری دوستان شما را تهدید می کند


تعبیر خواب دعا خواندن دسته جمعی

13- اگر در عالم رویا دیدید که با کسی دعا می کردید تعبیرش این است که بسیار خوشحال هستید. زیرا در زندگی افراد زیادی به شما احترام می گذارند. آنها باعث می شوند که شما احساس قدرت و احساس وجود کنید.


تعبیر خواب دعا کردن برای دیگران

14- اگر کسی در خواب ببیند که مشغول دعا کردن برای دیگران است، تعبیرش این است که انسان حسودی نیست و دوست دارد به دیگران کمک کند. این شخص به نظرات دیگران احترام می گذارد و با نزدیکانش رابطه خوبی دارد.

محمدبن سیرین گوید :
15- اگر کسی خواب ببیند دعا به کسی می نمود ، تعبیرش آنست که به ظلم و فساد گراید و امر به معروف به جای نیاورد .
16- اگر کسی خواب بیند مظلومی را دعا می کرد ، تعبیرش آنست که همه خلق را نیکو بیند و حاجت همه کس را روا کند .


تعبیر خواب دعا کردن در مسجد

17- تعبیر دعا کردن در مسجد به این معنی است که امید از دست رفته، به شما پس داده خواهد شد و در نهایت به آنچه که آرزو می کردید خواهید رسید. این خواسته ممکن است درباره مسائل کاری یا ازدواج باشد. بعد از دیدن این خواب منتظر اتفاقات خوب در زندگی باشید.


تعبیر خواب دعا خواندن با صدای بلند

18- اگر در عالم خواب دیدید که با صدای بلند دعا می کردید تعبیرش این است که احساس نا امیدی می کنید و دوست دارید کسی صدای شما را بشنود و به شما کمک کند. به همین دلیل احساس تنهایی شدیدی می کنید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب نماز خواندن

تعبیر خواب قرآن خواندناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • mydreamsymbolism.com
اسنپ تریپ
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
امینی | ۱ ماه پیش
سلام .من خواب دیدم که در خانه معشوقه ام و در کنار او و خانواده اش دعای مشلول را میخوانم و آنها هم سر سفره جمع بودند و نهار می خوردند من هم داشتم این دعا رو که خیلی عظیم الشان هستش و برای حاجت روایی خیلی خوبه رو میخوندم (راستش من توی واقعیت یه نذری کرده بودم که تا چهل روز این دعا رو بخونم من هر شب این دعا رو می خونم و بعدش از خدا معشوقه ام رو درخواست میکنم که یه همچین خوابی دیدم)
0
2
مریم | ۵ ماه پیش
با عرض سلام خدمت شما .
من خواب دیدم که در یک گرد میز با هم از فامیل های ما جم استیم عمو و دختر عمویم است و امه دعای فرج امام زمان میخوانیم و دختر عمویم گریه میکند تعبیر ای خواب چی است برایم بگوید
3
2
hits