دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
خواب قاچاق: تعبیر دیدن قاچاقچی در خواب چیست ؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

قاچاق در خواب چه تعبیری دارد

مجله دلگرم: تعبیر خواب قاچاق، تعبیر خواب قاچاق مواد مخدر، تعبیر خواب قاچاق انسان، تعبیر خواب قاچاق مشروب، تعبیر خواب قاچاقچی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

 تعبیر خواب قاچاق

تعبیر خواب قاچاق

دیدن خواب قاچاق:

 • اگر در خواب دیدید که چیزی را قاچاق کردید تعبیرش این است که به مراسمی دعوت خواهید شد. یکی از اقوام یا دوستانتان در شرف ازدواج است و شما خود را برای این جشن آماده میکنید.
 • تعبیر دیگر این است که دو دل هستید که آیا باید شخصی راز خود را نگه دارید یا نه. احتمالا اتفاقی می افتد که نمی دانید چگونه رفتار کنید.

تعبیر خواب قاچاق مواد مخدر

قاچاق مواد مخدر در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که مواد مخدر قاچاق می کنید تعبیرش این است به دلیل گناهانی که انجام داده اید به شدت نا آرام هستید و استرس دارید. سعی میکنید آن را پنهان کنید اما عذاب وجدان اجازه نمی دهد که راحت زندگی کنید.. اگر راز خود را با کسی که به او اعتماد دارید در میان بگذارید ، راحت می شوید. شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید ، اما می توانید از اشتباهات خود درس بگیرید تا دیگر آن ها را تکرار نکنید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران مواد مخدر را قاچاق می کردند، تعبیرش این است از کار کردن برای شخصی ناراحت هستید. احتمالاً این شانس را داشتید که به کسی کمک کنید یا حداقل جلوی دردسر او را بگیرید ، اما از آنجایی که مشغله زندگی و خودتان را داشتید نمی خواستید در آن دخالت کنید.

تعبیر خواب قاچاق مشروب

قاچاق مشروب در خواب:

 • خواب دیدن قاچاق الکل به این معنی است که شما تصور می کنید یک شبه ثروتمند می شوید ، نه به خاطر خودتان ، بلکه کسانی که به شما اعتقاد ندارند. شخصی از محیط پیرامون شما احتمالاً موفقیت های شما را به حداقل می رساند ، بنابراین هر کاری که می کنید ، این کار را می کنید تا به خشم او برسید. با وجود اینکه spite می تواند نیروی محرک خوبی باشد ، اما می تواند آسیب بیشتری نسبت به شخصی که می خواهید اثبات یک موضوع باشد ، به شما وارد کند.
 • اگر در خواب دیدید که مشروبات الکی قاچاق میکنید، تعبیرش این است که از کسی ناراحت هستید.. شما در موقعیت وحشتناکی قرار داشتید اما او به شما کمک نکرد، در حالی که شما در زمان سختی او تمام تلاشتان را کرده اید.

تعبیر خواب قاچاق انسان

قاچاق انسان در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که آدم قاچاق میکنید تعبیرش این است که از بی ادبی کسی شوکه خواهید شد.. با این حال نمی توانید حرفتان را به او بزنید زیرا کاملا با او رو دروایسی دارید. اگر شاهد بودید که شخص دیگری قاچاق میکرد تعبیرش ایناست که شهامت ایستادن در برابر ظلم را ندارید.. شما فردی هستید که همیشه سعی می کنید با همه رابطه خوبی داشته باشید و به ندرت وارد درگیری می شوید. حتی وقتی می دانید شخصی از شما استفاده می کند یا شما را تحقیر می کند. از آنجا که این بخشی از شخصیت شماست ، برای متوقف کردن آن باید تلاش زیادی کنید.
 • قاچاق حیوانات در خواب نماد تصمیمات اشتباه و دور از محبت است. برای تغییر برخی چیزها خیلی دیر نیست ، اما برای تحقق این تغییر باید کارهای مثبتی انجام دهید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران قاچاق حیوان میکردند و شما تماشا میکردید، تعبیرش این است که نسبت به ظلمی که دیگران میکنند ساکت هستید و از مظلوم دفاع نمی کنید. سعی کنید وجدان خود را قاضی کنید و دست از سکوت بردارید.

تعبیر خواب قاچاقچی

قاچاقچی در خواب :

 • اگر در خواب دیدید که قاچاقچی هستید و هنگام قاچاق گرفتار شدید تعبیرش این است که سعی دارید چیزی را متوقف کنید اما نمی توانید. بعضی از اتفاقات حتما در زندگی شما رخ داده است و شما باید با آن کنار بیایید. اگر همچنان به خود ایمان داشته باشید، آینده درخشانی هم در انتظارتان خواهد بود.
 • اگر درخواب دیدید که قاچاق چیان را گرفتید تعبیرش این است که در زندگی پیشرفت خواهید کرد. درست در زمانی که باور ندارید رئیستان شما را سوپرایز خواهد کرد. شاید زندگی شغلی سختی داشته باشید اما با خود می گویید که این همه تلاش به زودی به نتیجه خواهد رسید.
 • اگر دیدید که کسی شما را به قاچاق کالا متهم کرد تعبیرش این است که باید با شرایط سختی که برایتان پیش آمده کنار بیایید. شما مشکلی دارید که نمی توانید به تنهایی حل کنید زیرا کسانی که باعث آن شده اند باید با آن کنار بیایند . شاید در خانواده بین دو نفر مشکلی پیش آمده و شما نمی توانید این مشکل را حل کنید.. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبور باشید و سعی کنید این موضوع را با فردی با تجربه در میان بگذارید. بعضی از مسائل دیر یا زود حل می شود و آرامش به خانواده شما باز می گردد.
 • اگر در خواب دیدید که شما دیگران را به قاچاق متهم کردید تعبیرش این است که بیش از حد برای انجام کار درست تلاش می کنید. شما کسی هستید که درگیری را دوست ندارید. چیزی شما را در محل کار آزار می دهد. اگر سرتان به کارتان باشد و کمی صبور باشید، زندگی بهتری خواهید داشت.
 • اگر در خواب دیدید که به خاطر قاچاق شما را به زندان فرستادند، تعبیرش این است که بیشتر روی رفتار خود کار کنید. هر کار شما روی دیگران تأثیر منفی خواهد داشت ، خصوصاً اگر به شما وابسته باشد. به همین دلیل قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی حل مسئله ، آن را تجزیه و تحلیل کنید.
 • اگر شما دیگران را به جرم قاچاق به زندان محکوم کردید تعبیرش این است که اخیراً کسی را ملاقات کرده اید که دوستش ندارید ، اما تصمیم گرفته اید که به آن شخص فرصت دیگری بدهید. با این حال ، هرچه زمان می گذرد ، خواهید فهمید که حق با شما بوده است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از همان ابتدا از آنها فاصله بگیرید یا حداقل وقتی درباره آنها صحبت می کنید درباره اسرار ، ترس ها و نگرانی ها صحبت نکنید زیرا هنوز نمی دانید آنها خوب شما را میخواهند یا بدتان را.

تعبیر خواب قاچاقچیان

تعبیر مشاجره و بحث کردن با قاچاقچیان نشانه این است که به زودی راه درست را پیدا خواهید کرد و دیگر گول سادگی تان را نخواهید خورد. اگر نمی خواهید قربانی ساده لوحی خود شوید ، چشمان خود را باز کنید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

 تعبیر خواب قاچاق

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب دزد : 19 تعبیر و تفسیر دزد و دزدی کردن در خواب

تعبیر خواب آدم دزدی : 23 نشانه و تعبیر دزدیدن آدم در خواب

دیدن دزد دریایی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب تهمت زدن : 16 نشانه و تعبیر افترا و تهمت در خواب

تعبیر خواب پلیس : 24 نشانه و تعبیر دیدن پلیس در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید