دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب سکان و سکاندار بودن چیست ؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب سکان دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سکان در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب سکان کشتی

مجله دلگرم: تعبیر خواب سکان از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب سکان کشتی

تعبیر خواب سکان

تعبیر های خواب سکان و سکان کشتی :

 • سکان در خواب نشانه خوش شانسی است. احتمالا در شغلتان به آنچه می خواهید می رسید. زیرا در کارتان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنید و به همین دلیل همکارانتان به شما غبطه می خورند.. تعبیر دیگرش رهبری و هدایت دیگران است.
 • اگر خواب دیدید که سکان دار هستید، تعبیرش این است که در شغل خود ارتقا پیدا میکنید. ولی شرایط شرکت یا محل کارتان طوری نیست که از این موضوع خیلی خوشحال شوید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری سکان دار است، تعبیرش این است که نیاز به آرامش دارید.. شما از تمام فرصت های زندگی استفاده کرده اید و به هر چه می خواهید رسیده اید و حالا وقت آن رسیده که مدتی مسافرت بروید و به آرامش برسید.. با ثروتی که جمع کرده اید هم به دیگران کمک می کنید.
 • اگر در خواب دیدید که سکان را از سکان دار گرفتید، تعبیرش این است که از دخالت دیگران در زندگی تان خسته شده اید. شما دیگر دوست ندارید از دیگران مشاوره بگیرید و دوست دارید خودتان تصمیم گیرنده نهایی باشید. با این حال نباید رابطه خود را با دیگران خراب کنید. کافی است که با آنها در این مورد صحبت کنید. ولی واکنش تندی نداشته باشید.
 • تعبیر خواب شخصی که سکان هدایت را از یک سکان دار می گیرد: این خواب نشان می دهد که به زودی شاهد مشاجره ای بین دو نفر خواهید بود ولی نمی توانید بین آنها قضاوت کنید.. تنها سعی کنید که جو را آرام کنید. یادتان نرود که دخالت های بیجای شما برای خودتان دردسر ساز می شود.
 • ملاقات با یک سکاندار در خواب نماد جاه طلبی های بزرگ است. شما فردی هستید که می دانید چه میخواهید و برای رسیدن به آن همه تلاش خواهید کرد. علاوه بر این اجازه نمی دهید که برنامه های شما شکست بخورند ، مهم نیست که اینها ارتباطی با شغل ، عشق یا زندگی خصوصی شما دارند، مهم این است که آنها را محقق میکنید.
 • صحبت با یک سکاندار در خواب به این معنی است که شما با یک شخص تأثیرگذار ملاقات خواهید کرد که به شما کمک میکند مشکلات زندگی تان را حل کنید. ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که به لطف ارتباطات و آشنایی هایی که با دیگران دارند، حاضرند هر کاری از دستش بر بیاید برای شما انجام دهند. مراقب باشید زیرا این فرد همان قدر که به شما کمک می کند، همان قدر هم خطرناک است.
 • اگر خواب ببینید شخص دیگری با سکاندار صحبت می کرد، تعبیرش این است که چیزی شما را آزار داده یا تمرکز شما را از بین می برد. شایدس مشکلات خانوادگی داشته باشید و نتوانید روی کار و حرفه ی خود تمرکز کنید. به اشتباهات گذشته فکر نکنید و همه چیز را در گذشته رها کنید. بهتر است چند روز مرخصی بگیرید تا دوباره آرامش بگیرید .
 • بحث با سکان دار نشانه مشکلات خانوادگی و بحث و دعوا با والدین است. احتمالا آن ها فکر میکنند که همیشه باید به آن ها بله قربان بگویید و روزی هم که می خواهید برای خودتان تصمیم بگیرید، با واکنش آنها مواجه می شوید.. متقاعد کردن آن ها مبنی بر اینکه شما هم برای این زندگی حق تصمیم گیری دارید، بی فایده است.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری با سکان دار بحث می کرد، نشانه این است که آن فرد با خودخواهی خود به شما آسیب می رساند. شخصی که هر کاری برای او انجام می دهید ناامیدتان می کند. شما خود را برای خوشبختی آنها فدا می کنید ، اما به زودی متوجه خواهید شد که آنها تنها به فکر خود هستند و به شما اهمیتی نمی دهند. بهتر است با آنها مثل خودشان رفتار کنید.
 • اگر در خواب دیدید که با سکان دار می جنگید، تعبیرش این است که تصمیم بزرگی خواهید گرفت که دیگران را ناراحت خواهد کرد.. اما هر تصمیمی که میگیرید باید پای آن بایستید و اگر مشکلی برایتان ایجاد شد، دیگران را مسئول کارهای خود ندانید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران با سکان دار می جنگیدند، تعبیرش این است که شما باید به یکی از عزیزان خود کمک کنید تا مشکلش حل شود. یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان در مورد موضوعی از شما مشاوره یا راهنمایی می خواهند ، مطمئن شوید که در کنار آن ها هستید. اگر آنها به حرف های شما گوش نمی دهند عصبانی نشوید ، زیرا هر کس در آخر تصمیم نهایی را خودش می گیرد.
 • بوسیدن یک سکان دار در خواب نشان می دهد که یک فرد مسلط وارد زندگی شما خواهد شد.
 • اگر شخص دیگری، سکان دار را می بوسید، تعبیرش این است که کسی به زندگی عاشقانه شما حسادت می کند. او وارد زندگی تان می شود و کسی را که دوست دارید با دوز و کلک از چنگ شما در می آورد.. شما هم به جای ایستادن و تماشا کردن، با او می جنگید.
 • فرار از سکان دار در خواب نشانه این است که شما از ایستادن و جنگیدن خسته شده اید و دوست دارید در مقابل دیگران تسلیم شوید. احتمالا رئیس یا همکارتان به شما زور میگوید و شما از این بابت به شدت ناراحت هستید.
 • این خواب نشانه نیاز شما به تغییر و تحول در زندگی است. به خاطر ریسک های پیاپی و تغییرات زیادی که به زندگی تان داده اید در بعضی موارد به دردسر می افتید اما تمام این موانع را از پیش رو برمی دارید و اجازه نمی دهید کسی یا چیزی مانع پیشرفت شما در زندگی شود.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران که دیگران سکان دار را تقیب می کردند، تعبیرش این است که یک عزیز ممکن است شما را در معرض خطر قرار دهد. رفتارهای زشت و کارهای بدون فکر او نه تنها خودش را به خطر می اندازد بلکه برای شما هم خطرناک است.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب سکان کشتی

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب کشتی : 43 معنی و تعبیر دیدن خواب کشتی

تعبیر خواب بادبان : 20 نشانه و تعبیر دیدن بادبان در خواب

تعبیر خواب اقیانوس : 24 نشانه و تعبیر دیدن اقیانوس در خواب

دیدن دزد دریایی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه و تعبیر دیدن دریا در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits