دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب بادبزن : دیدن بادبزن در خواب نشانه چیست ؟
3
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب بادبزن دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بادبزن در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب بادبزن چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب بادبزن ، تعبیر خواب بادبزن چوبی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب بادبزن

بادبزن در خواب نماد عشق طولانی مدت و دوست داشتن کسی است. به همین دلیل مدام خود را به دردسر می اندازید.


تعبیر خواب بادبزن چوبی

بادبزن چوبی نشانه سختی هایی است که به زودی تمام می شود. به زودی شما با تمرکز و انگیزه ی مثبت، مشکلات را از پیش رو برخواهید داشت. شما فرد قوی هستید. پس به خود افتخار کنید.


تعبیرهای دیگر

 • اگر در خواب دیدید که با بادبزن دستی خود را باد می زدید، تعبیرش این است که از خود در برابر دیگران محافظت میکنید. احتمالا در خانه یا محل کار، دیگران به شما انرژی منفی می دهند و شما دوست دارید که به هر نحوی از دست آن ها فرار کنید. حتی اگر آن ها سعی کردند شما را بیشتر از همیشه ناراحت کنند، اصلا ناراحت نباشید و کار خودتان را انجام دهید.
 • اگر دیدید که دیگران با بادبزن دستی خود را خنک میکردند، تعبیرش این است که به زودی مشاجره ای با کسی خواهید داشت. این احتمال وجود دارد که عملکرد اعضای خانواده یا دوستانتان را تأیید نکنید ، به همین دلیل است که اغلب با آنها بحث می کنید و گاهی اوقات روزها با یکدیگر صحبت نمی کنید. دوست دارید بیشتر به دنبال زندگی خود باشید و اهمیتی به دیگران نمی دهید.
 • اگر آرزو دارید کسی شما را با بادبزن خنک می کند، تعبیرش این است که دوست دارید بدون سرمایه گذاری به موفقیت های بزرگی برسید. سعی میکنید برای انجام کار از میانبر ها استفاده کنید. سعی کنید روی کارتان تمرکز کرده و آینده ای را که آرزویش را دارید برای خود تبدیل به واقعیت نمایید.
 • اگر در خواب دیدید که کسی را باد می زدید، تعبیرش این است که در بعضی موارد ساده لوح هستید و به راحتی گول می خورید. شما اغلب نیازهای آنها را مقدم بر نیاز خود می بینید و وقت ندارید که توجه خود را به چیزهایی که می خواهید اختصاص دهید. شما معتقد هستید که چنین فداکاری هایی منطقی است ، اما همچنین خود را در معرض خطر قرار می دهید که یک روز از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که تمام زندگی خود را وقف دیگران کرده اید اما در این راه از خود غافل شده اید. پس این کار را نکنید و همه چیز را در جای خود نگه دارید.
 • اگر در خواب دیدید که بادبزن خریدید، تعبیرش این است که تحت تاثیر دیگران قرار گرفته و زندگی تان را تغییر می دهید. سبک ، طرز تفکر و عملکردتان دقیقا شبیه آن شخص خواهد شد و کسانی که در اطراف شما هستند متوجه این موضوع می شوند. آنها باور خواهند کرد که تغییری که شما پشت سر گذاشته اید مثبت نیست.
 • اگر در خواب دیدید که بادبزن دستی را فروختید، تعبیرش این است که به شخصی کمک خواهید کرد تا در ازای آن به شما لطفی کند. آن شخص در بحران است و به کمک شما نیاز دارد.
 • اگر در خواب دیدید که به کسی بادبزن هدیه دادید، تعبیرش این است که یک کار خوب انجام خواهید داد. احتمالاً خواهید فهمید که آن شخص در چه مشکلاتی قرار دارد و بدون شک به او کمک خواهید کرد. شما برای رسیدن به این هدف ، وقت و پول خود را سرمایه گذاری خواهید کرد اما پشیمان نخواهید شد. آن شخص تا آخر عمر از شما سپاسگزار خواهد بود.
 • اما اگر دیدید که از کسی بادبزن هدیه گرفتید، تعبیرش این است که حرکت خوب کسی شما را متعجب و خوشحال خواهد کرد. این موضوع باعث می شود که به زندگی و دوستانتان دلگرم شوید.
 • اگر در خواب دیدید که کسی بادبزن شما را دزدید، تعبیرش این است که در آینده مجبور می شوید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنید.
 • گم کردن بازبزن در خواب نشانه هزینه های اضافی است. احتمالا شریک زندگی یا شخصی در خانواده طوری زندگی میکند که مجبور می شوید برای تامین هزینه های آن ها دست به هر کاری بزنید. . شاید هم اتومبیل شما یا یکی از وسایل خانه خراب شده باشد و شما تصمیم میگیرید که برای خرید آن پول زیادی را هزینه کنید..
 • پیدا کردن بادبزن در خواب نماد سود است. احتمالا در بازی های شانس مبلغ زیادی برنده می شوید یا یکی از اعضای خانواده شما تصمیم می گیرد از نظر مالی به شما کمک کند.
 • تعبیر شکستن بادبزن در خواب این است که چیزی می خرید که احتمالا سود زیادی را به همراه نخواهد داشت.
 • اگر در خواب دیدید که کسی بادبزن شما را شکست، تعبیرش این است که شما به دلیل یک چیز پیش پا افتاده با عزیزان خود بحث می کنید.
 • تعمیر کردن بادبزن نشانه این است که تلاش هایتان بی فایده است و خودتان نیز می دانید که پافشاری روی این کار، به صلاحتان نیست. سعی کنید در کارها کمی با منطق و عقل پیش بروید.
 • اگر در خواب شخصی دیگری را دیدید که یک فن دستی را تعمیر می کند ، به این معنی است که ممکن است به یکی از عزیزان خود خبر بدی بگویید. این مسئولیت به عهده شما خواهد بود ، بنابراین شما زمان زیادی را صرف جستجوی آسانترین راه خواهید کرد تا به آنها بگویید چه خبر است. وقتی فهمیدید که ساده ترین روش نیز بهترین راه است ، مطمئناً در آن دوران سخت از عزیزتان حمایت کرده و در کنار او هستید.
 • دور انداختن بادبزن نشانه این است که به شدت استرس دارید و نمی دانید چه کاری انجام دهید که آینده بهتری داشته باشید. سعی میکنید تمرکز خود را بالا ببرید و خود را با چیزهای دیگر شاد کنید اما این اتفاق نمی افتد و شما هنوز هم خسته و افسرده به نظر می رسید. سعی کنید از چیزهایی که استرس شما را بیشتر میکند فاصله بگیرید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری بادبزن را دور انداخت، تعبیر ش این است که با کسی رابطه داشته و اکنون از آن رابطه صدمه دیده اید. نمی فهمید که چرا یا چگونه آن اتفاق افتاده است.
 • اگر در خواب دیدید که یک بادبزن دستی ساختید، تعبیرش این است که باید با شرایطی که در آن قرار دارید صلح کنید و مواردی را که در حال حاضر به شما پیشنهاد می شود بپذیرید. ممکن است شغلی را انتخاب کنید که با استانداردهای شما مطابقت نداشته باشد زیرا گزینه دیگری ندارید. احتمال دیگر این است که شما در دانشگاهی ثبت نام کنید که علاقه ای به آن نداشته باشید اما سود شما در آن است.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری در حال ساخت بادبزن است، تعبیرش این است که رفتارهای دیگران شما را متحیر خواهد کرد. اگر در خواب دیدید که با استفاده از دستمال کاغذی، بادبزن ساختید، تعبیرش این است که میهمان خواهید داشت. عزیزان شما که مدت زیادی است آنها را نمی بینید به زودی از شما دیدار می کنند. حتماً از آنها استقبال کنید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری از دستمال کاغذی بادبزن درست میکند، تعبیرش این است که شما ممکن است به یک عروسی ، تعمید یا جشن دیگری دعوت شوید.
 • اگر در خواب دیدید که بادبزنی روی دیوار چسبانده بودید، تعبیرش این است که در آخر در جمع افراد مغرور قرار خواهید گرفت. در ابتدا فکر خواهید کرد که آنها شوخی می کنند یا کنایه می زنند ، اما وقتی متوجه جدی بودن آنها می شوید ، سعی می کنید به بهترین وجه ممکن به آن رفتار زشت پاسخ دهید.
 • اگر در خواب دیدید که بادبزنی از جنس پر طاووس دارید، تعبیرش این است که عاشق تجمل هستید. افرادی که توانایی تهیه چنین سبک زندگی را دارند بت شما هستند و شما اغلب با کسانی که پول بیشتری نسبت به شما دارند معاشرت می کنید زیرا این می تواند سود مادی برای شما به همراه داشته باشد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب پلاستیک : دیدن اشیاء پلاستیکی در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است