دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۲ میلادی
پیش بند در خواب: تعبیر دیدن خواب پیش بند چیست ؟
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب پیش بند دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن پیش بنددر خواب را در دلگرم بخوانید .

دیدن خواب پیش بند چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب پیش بند از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

 تعبیر خواب پیش بند

تعبیر خواب پیش بند

تعبیرهای دیدن خواب پیش بند:

 • پیش بند در خواب نماد هدیه است.. هدیه ای که از شریک زندگی خود خواهید گرفت. این خواب همچنین نشانه برآورده شدن آرزوها و رسیدن به خواسته های مادی و معنوی است.
 • اگر در خواب دیدید که پیش بند دارید، تعبیرش این است که یک کار مهم به شما محول خواهد شد. ممکن است مجبور شوید یک جلسه کاری ترتیب دهید و آینده شغلی خود را با دیگران بررسی کنید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری پیش بند دارد، تعبیرش این است قربانی اشتباهات دیگران خواهید شد.. شما همیشه سعی کرده اید متفاوت باشید و کارهای مورد علاقه خود را انجام دهید. حتی اگر به نظر برسد که فردی قوی هستید ، بسیار آسیب پذیر هستید و اجازه نمی دهید همه به شما نزدیکتر شوند.
 • خریدن پیش بند درخواب نشانه این است که شما آماده اید برای رسیدن به آرزوهای خود سخت کار کنید. اگر به زودی دانشگاه را تمام کنید ، ممکن است مجبور شوید بسیاری از امتحانات را بگذرانید و شبانه روز بخوانید تا مدرکتان را بگیرید.
 • فروختن پیش بند نمادی از فرسودگی است. ممکن است اخیراً بخاطر تعهدات متعدد در محل کار و خانه خود خسته شده باشید یا استرس داشته باشید. در حالی که اصلا وقت استراحت ندارید. استرس، وضعیت را حتی بدتر می کند ، بنابراین بد نیست چند روز مرخصی بگیرید و به خودتان وقت اختصاص دهید. در غیر این صورت ، همه اینها روی سلامتی شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.
 • اگر در خواب دیدید که به کسی پیش بند هدیه دادید، تعبیرش این است که میهمان خواهید داشت.. عزیزی که مدت زیادی است او را ندیده اید به دیدار شما می آید.
 • اگر خواب دیدید که از کسی پیش بند هدیه گرفتید، تعبیرش این است که شما اغلب تعجب می کنید که چرا دیگران شما را درک نمی کنند. اما گاهی به نظر می رسد که آنها مهارت ها ، استعدادها و توانایی های شما را دست کم می گیرند. شما تاکنون مجبور نبودید که خودتان را به کسی ثابت کنید ، اما احساس می کنید باید به برخی از افراد نشان دهید که در واقع چه توانایی هایی دارید.
 • دزدیدن پیش بند در خواب نشانه این است که اغلب خود را فدا می کنید تا برخی از پروژه ها به پایان برسد. شما از آن دسته افرادی هستید که نیمه کاره کاری انجام نمی دهید و سعی میکنید اگر قولی داده اید آن را به طور کامل تمام کنید. اینجاست که شما وارد بازی می شوید تا همه چیز را تمام کنید و آن را به خوبی انجام دهید.
 • اگر در خواب دیدید که شخصی پیش بند شما را دزدید، تعبیرش این است که دشمن یا رقیبی دارید... اگر به زودی متوجه شوید می توانید جلوی آن را بگیرید در غیر اینصورت منتظر باشید.
 • پیش بند کثیف در خواب نماد کار سخت است. حتی اگر انتظار داشته باشید که کاری را به راحتی و به سرعت به پایان برسانید. شما با چالش ها و موانع بی شماری روبرو خواهید شد. اما تنها انگیزه و پافشاری به شما اجازه نمی دهد تسلیم شوید. به زودی یاد می گیرید که چگونه شرایط استرس زا را مدیریت کنید و پیروزی زمانی معنی پیدا میکند که با سختی و درد باشد.
 • پیش بند خونی در خواب نشانه این است که شما از کار خود راضی نیستید. اما به این کار ادامه می دهید زیرا معتقد هستید که گزینه دیگری ندارید. احتمالاً افراد زیادی به شما وابسته هستند. سعی کنید بیشتر در مورد خود فکر کنید و قدر توانایی های خود را بیشتر بدانید.
 • دیدن پیش بند سفید در خواب نشانه این است که باید برای رسیدن به هدفتان سخت کار کنید. میانبرهایی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند هر چه زودتر به اهداف خود برسید. خواهید فهمید که فقط با سخت کوشی نمی توانید نتیجه بگیرید ، بلکه توانایی یافتن راه حل مناسب در لحظات خاص را نیز دارید.
 • اگر خواب دیدید که پیش بند سیاه پوشیدید، تعبیرش این است که با یک فرد بسیار تأثیرگذار ملاقات خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند در حرفه خود پیشرفت کنید یا مشکلات بزرگ را حل نمایید.
 • پوشیدن پیش بند رنگارنگ درخواب نشانه جوانی و شادی است. این خواب نشانه لحظات شادی آور مثل عروسی ، تعطیلات و سایر مجالس خانوادگی است.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر کامل خواب لباس : دیدن لباس در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب شورت: 20 نشانه و تعبیر لباس زیر (شورت و سوتین) در ...

تعبیر خواب لباسشویی : 16 نشانه و تعبیر دیدن لباسشویی در خواب

تعبیر خواب شستن : 34 نشانه و تعبیر شستن در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی