دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
پرستو در خواب: دیدن خواب پرستوها چه تعبیری دارد ؟
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب پرستو دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن پرستو در خواب را در دلگرم بخوانید .

پرستو در خواب چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب پرستو ، تعبیر خواب پرستو در خانه، خواب گرفتن پرستو، خواب گرفتن پرستو، خواب پرستو زخمی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب پرستو

تعبیر خواب پرستوها

دیدن پرستو ها در خواب نشانه ملاقات عاشقانه است. به زودی کسی را که مدت ها ندیده اید خواهید. به زودی فرصت های عاطفی که در گذشته داشته اید و از دست داده اید را به زودی جبران خواهید کرد و عاشق خواهید شد.

آنلی بیتون می‌گوید :
دیدن پرستو در خواب ، نشانة آرامش و هماهنگی بین اعضای خانواده است .

تعبیر خواب پرستو در خانه

تعبیر این خواب شادی و عشق است. شما دوستی دارید که با گذر زمان به او وابسته و دلبسته شده اید. به زودی یا او به شما حسش را خواهد گفت یا شما به او عشقتان را اعتراف خواهید کرد و دوستی شما با گذشت زمان به یک رابطه عاطفی پایدار و زیبا تبدیل خواهد شد ، اما شما نمی خواهید عجله کرده یا خطر کنید.


تعبیر خواب لانه پرستو

تعبیر دیدن پرستو در لانه این است که به زودی هدیه خوبی خواهید گرفت. شما فردی نیستید که از دیگران چیزی طلب کنید و عادت ندارید چیزهایی را که نیازی به آنها نیست درخواست کنید. از آنجا که اعضای خانواده، شما را به خوبی می شناسند ، شما را با چیزهای کوچکی که برای شما بسیار مهم است مانند تلفن ، رایانه یا چیزهای مشابه دیگر که به تنهایی توانایی پرداخت آن را ندارید ، خوشحال می کنند.
تعبیر لانه پرستو در خواب این است که به زودی در کسب و کارتان موفق خواهید شد. احتمالا شما با عزیزانتان برنامه ریزی خواهید کرد تا با هم به مکانی بروید و برای تولد یا جشن کسی که دوستش دارید جایی را تزیین کنید. این موضوع برای شما اهمیت زیادی دارد زیرا فکر می کنید این بهترین فرصت برای شناخت شماست.
اگر در خواب دیدید که لانه پرستوها را خراب کردید، تعبیرش این است که افسرده و نا امید هستید. در حال حاضر همه چیز برای شما تاریک به نظر می رسد و شما اعتقاد ندارید که هر چیزی می تواند تغییر کند. با این حال ، به زودی از آن دوره خارج خواهید شد و متوجه می شوید که چقدر تغییر لازم بوده است.
اگر در خواب دیدید که دیگران لانه پرستو را خراب میکردند، تعبیرش این است که کسانی که در اطراف شما هستند، افسرده شده اند و امیدی به آینده ندارند. شما تمام تلاشتان را میکنید که حال آن ها را خوب کنید.


خواب گرفتن پرستو

اگر در خواب دیددی که پرستویی را در دستتان گرفتید، تعبیرش این است که باید با کسانی که دوستشان دارید ملایم تر رفتار کنید. در واقع ، بعضی از آنها قبلاً اشتباهات زیادی مرتکب شده اند ، اما بگذارید بجای اینکه دائماً مراقب آنها باشید ، خودشان بفهمند چه چیزی برای آنها خوب یا بد است. به آن افراد عشق نشان دهید خودشان بیشتر به شما نزدیک خواهند شد.
اگر در خواب دیدید که پرستویی را کشتید، تعبیرش این است که گناه بزرگی را مرتکب می شوید. شما این گناه به دلیل بدبینی بیش از حد نسبت به کسی است. سعی کنید که نسبت به همه خوش بین باشید و اجازه ندهید که حس بدی که به دیگران دارید، باعث آزار و اذیت آن ها شود.


تعبیر خواب پرستو زخمی

زخمی کردن پرستو و آسیب رساندن به او در خواب نشانه آزار کسی است که دوستش دارید. ممکن است در همان لحظه چیزی بگویید و بعد پشیمان شوید. اجازه ندهید که احساسات منفی، شما را از دیگران دور کند. مراقب خود باشید و عصبانیت خود را کنترل کنید زیرا بعدا مجبورید از آن شخص عذرخواهی کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
دیدن پرستوی زخمی یا مرده در خواب ، نشانة گرفتار غم و نومیدی شدن است .


تعبیر خواب پرستوی مرده

پرستوی مرده نماد مشکلات بزرگ است. شما روی همه چیز نگرانید و استرس دارید. علاوه بر اینکه مشکلات خود را بزرگ می دانید، مشکلات دیگران را نیز بزرگ می بینید و فکر می کنید که همه چیز تقصیر شماست. این را بدانید که شما مسئول اشتباهات دیگران نیستید. تنها میتوانید به عزیزانتان و کسانی که دوستشان دارید کمک کنید نه اینکه بخواهید همه چیز را گردن بگیرید.


تعبیر خواب پرواز پرستو

اگر در خواب دیدید که پرستوها به سمت جنوب پرواز میکردند، تعبیرش این است که باید برای خبرهای بد آماده شوید. اتفاق عجیب و غریبی برایتان رخ می دهد که هرگز فکر آن را هم نمی کردید. اگر این خواب را دیدید، سعی کنید برای خطرات پیش رو خود را آماده کنید.


تعبیر خواب پرستو ابن سیرین

محمد بن سیرین گوید :
اگر بیند پرستو داشت ، یا کسی به وی داد ، دلیل که با کسی که از او جدا شده است ، مؤانست گیرد و درمقام او قرار گیرد . اگر بیند پرستو را بکشت یا از دست بیفکند ، دلیل که با کسی که مؤانست دارد جدائی جوید دور شود .

تعبیر خواب پرستو از مطیعی تهران

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
پرستو پیام آور بهار است و دیدن پرستو در خواب نوید و امید و خوشدلی است و خواب میمون و مبارکی است . صدای پرستو در خواب صدای دوست عزیز سفر رفته است . اگر در خواب صدای پرستو شنیدید اما خودش را ندیدید از کسی که او را دوست دارید و مدتی دور مانده اید خبری خوشحال کننده دریافت می دارید یا از سفر رفته ای نامه می رسد که شما را شاد می کند . اگر پرستو در خانه شما لانه کرد عاشق می شوید یا چنان انگیزه شوق آمیزی در زندگی شما پدید می آید که سر از پا نمی شناسید . چنانچه لانه خالی پرستو را در سقف ایوان و اتاق دیدید و در خواب دانستید که آن اتاق یا ایوان به شما تعلق دارد عشق و محبتی در دل شما ضعف و سستی می گیرد .

تعبیرهای دیگر:

 • دیدن پرستو روی سیم برق نشانه این است که به زودی خبر بسیار خوبی به شما خواهد رسید. در حال حاضر تحت فشار هستید و درکارتان هم موفق نیستید. اما اوضاع همینطور نمی ماند و به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد. فردا یک روز جدید است شروع کنید. بگذارید زمان کار خودش را بکند ، خواهید دید که صبر چقدر می تواند به شما کمک کند. این رویا نمادی از شروع جدید برای جوانانی است که قصد دارند زندگی جدیدی را شروع کنند.
 • تعبیر دیدن پرستو کنار پنجره نشانه این است که با کسی که اخیراً ملاقات کرده اید دوستی شگفت انگیزی را آغاز خواهید کرد. به زودی می فهمید که چیزهای مشترک زیادی دارید. دوستان قدیمی تان ممکن است از شما ناراحت باشند که این همه وقت را با شخصی گذرانده اید که اخیراً جزئی از زندگی شما شده است ، اما شما به آنها توجه نخواهید کرد.
 • پرستو در قفس نماد روحیه بد است. شاید شما اخیرا نگران چیزی باشید یا به شکست هایی که تجربه کرده اید فکر کنید. دلایل آن بی شمار است ، اما اگر یک بار دیگر به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید ، متوجه خواهید شد که دلایل بسیار بیشتری برای شاد بودن دارید .
 • دسته ای از پرستوها نماد شادی در خواب است. شاید شما به زودی به چیزی برسید که مدتهاست آرزویش را داشتید. حتی ممکن است خبرهای خوب در مورد یکی از عزیزان، شما را خوشحال کند.
 • غذا دادن به پرستو نشانه این است که شما بیش از حد تلاش می کنید تا افرادی را که شایسته آن نیستند راضی کنید. شما اوقات فراغت خود را به کسانی اختصاص می دهید که آنقدرها به شما اهمیت نمی دهند.. سعی کنید بیشتر به خودتان بها دهید و زندگی خود را وقف کسی نکنید.
 • اگر دیدید که دیگران به پرستو غذا می دادند، تعبیرش این است که شما با یک شخص لجباز بحث جدی خواهید کرد. از آنجایی که شما هم لجباز هستید، به احتمال زیاد بحث شما به یک دعوا تبدیل شود. اگر نمی خواهید این اتفاق بیفتد ، سکوت کنید. بحث با افرادی که نمی خواهند بشنوند هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.
 • تعبیر شکار پرستوها درخواب نشانه این است که برای اینکه دیگران را مانند خود کنید، راه را اشتباه رفته اید. در زندگی شما شخصی وجود دارد که به او اهمیت می دهید و همه تلاش خود را می کنید که او را مانند خود کنید. سعی کنید او را در تصمیم گیری آزاد بگذارید.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران پرستو شکار می کنند، تعبیرش این است که بی عدالتی بزرگی را شاهد خواهید بود. شما این فرصت را خواهید داشت که با گروه بزرگی از افراد در مورد سرنوشت کسی تصمیم بگیرید. تصمیماتی که برای آن شخص میگیرید کاملا اشتباه است و شما هم قدرتی برای تغییر آن ندارید.
 • وقتی می بینید پرستویی به بچه های خود غذا می دهد ، تعبیرش این است که شما یا یکی از نزدیکانتان بچه دار می شوید. خانواده تان بزرگتر شده و شما هم از این موضوع خوشحال هستید.
 • تعبیر خواب پرستویی که به نوزادانش پرواز می آموزد، تعبیر این خواب این است که میهمانانی از خارج از کشور هدایای ارزشمند زیادی برای شما خواهند آورد. دیدار آنها و همچنین هدایایی که به همراه خواهند داشت شما را خوشحال خواهند کرد. حتما از آنها به بهترین شکل ممکن استقبال خواهید کرد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب پرستو

تعبیرهای مرتبط :

۲۸ نشانه و تعبیر دیدن لک لک در خواب

خواب فاخته: تعبیر دیدن فاخته در خواب چیست؟

تعبیر خواب کبوتر : ۴۹ نشانه و تعبیر دیدن کبوتر در خواب

تعبیر و تفسیر دیدن طوطی در خواب چیست ؟

تعبیر خواب جوجه : ۳۰ نشانه و تعبیر دیدن جوجه در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید