دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
آموزش دقیق نحوه دریافت رمز عبور سامانه پادا
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه پادا،رمز عبور ، نحوه دریافت رمز عبور سامانه پادا، دریافت رمز عبور پادا، برای ورود به سامانه پادا ابتدا می بایست، رمز عبور و نام کاربری دانش آموزان توسط مدیر مدارس و با استفاده از سامانه دانش آموزی سیدا دریافت شود.

دریافت رمز عبور سامانه پادا

سامانه پادا، سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان به نشانی اینترنتی pada.medu.ir می باشد. برای ورود به این سامانه و ثبت نام از طریق آن ابتدا می بایست رمز عبور و نام کاربری دانش آموزان توسط مدیر مدارس و با استفاده از سامانه دانش آموزی سیدا دریافت شود. بنابراین دانش آموزان از طریق مراجعه حضوری به مدارس خود می توانند نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور این سامانه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که پس از ورود به سامانه پادا امکان بهرمندی از خدماتی چون پیش ثبت نام، ثبت نام دانش آموزان جدید الورود، ثبت نام پایه اول مدارس شاهد، مشاهده کارنامه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی و بازیابی کلمه عبور فراهم می باشد. مدیران مدارس جهت دریافت رمز عبور پادا از طریق سامانه سیدا می توانند مراحل عنوان شده را به ترتیب راهنمای زیر دنبال نمایند.

  • ابتدا به سامانه دانش آموزی سیدا به نشانی اینترنتی sida.medu.ir مراجعه نموده و پس از درج نام کاربری، کلمه عبور و کد امنیتی کلید “ورود کاربران” را بفشارید.
  • از منوی سمت راستدر صفحه پورتال شخصی خود، بر روی گزینه “مدیریت کاربران” کلیک کنید.
  • حال در لیست نمایش داده شده گزینه “انتصاب و دسترسی” را انتخاب نموده و سپس آیکون “کلمه عبور دانش آموزان” را بفشارید.
  • اکنون پس از انتخاب کلاس مربوطه و مشاهده اسامی دانش آموزان، بر روی گزینه “انتخاب” کلیک نمایید.
  • در جدول نمایش داده شده در مقابل اسامی هر یک از دانش آموزان، رمز عبور ورود به سامانه پادا pada.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود.

نحوه بازیابی رمز عبور پادا

همان طور که پیش تر نیز بیان شد، از جمله خدمات دیگر سامانه پادا امکان بازیابی رمز عبور در صورت فراموشی است. اما با توجه به بروز نبودن این بخش از سامانه، بازیابی رمز عبور از طریق سامانه سیدا صورت گرفته که از این رو، دانش آموزان می بایست رمز عبور مجدد خود را با مراجعه به مدیر مدرسه دریافت نمایند.

با توجه به موارد بیان شده، ذکر این نکته نیز الزامی است که تمامی مراحل فوق جهت دریافت رمز عبور دانش آموزان برای ورود به سامانه پادا قابل اجرا می گردد. همچنین شایان ذکر است که امکان دسترسی به کارنامه تحصیلی دانش آموزان علاوه بر استفاده از سامانه پادا، از طریق ورود به پورتال شخصی در سامانه همگام نیز فراهم می باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است