هزینه صدور گذرنامه برای هر شخص چقدر شد ؟

قیمت پاسپورت برای هر نفر
۱,۸۰۷
۲
۰
پنج شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳
رئیس اداره صـدور گذرنامه ناجا هـزینه جـدید گـرفتن گـذرنامه را اعـلام و جزئیـات جدیـدی از مـدارک مـورد نیاز برای صـدور گـذرنامه ارائه کـرد....
قیمت پاسپورت برای هر نفر

هزینه جدید گذرنامه اعلام شد

دلگرم: رئیس اداره صدور گذرنامه ناجا بابیان اینکه مدارک موردنیاز برای صدور گذرنامه عادی و برگ تردد یکسان است، گفت: هزینه صدور گذرنامه برای هر شخص ۱۵۰ هزار تومان است.

علی شریفی با اشاره به افزایش تقاضای زائران اربعین برای صدور پاسپورت اظهار داشت: مدارک موردنیاز برای صدور گذرنامه عادی و برگ تردد یکسان است و هزینه صدور گذرنامه برای هر شخص ۱۵۰ هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه امروز تمام برگ ترددها چاپ و از طریق پست برای تمام متقاضیان ارسال‌شده است، افزود: راننده کامیون‌های ترانزیت با گذرنامه ترانزیت نمی‌توانند از مرز خارج شوند لذا باید به شرکت تابع مراجعه و نامه مرخصی دریافت کنند تا مجوز خروج برای این افراد صادر شود.

رئیس اداره صدور گذرنامه ناجا بابیان اینکه زائران در صورت مفقود شدن مدارک هویتی ایرانی خود در عراق می‌توانند به نمایندگی‌های اداره صدور گذرنامه ایران در عراق مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای بازگشت زائران به کشور از طریق این نمایندگی‌ها انجام می‌شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits