دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
پستان در خواب: تعبیر دیدن سینه در خواب چیست ؟
21
زمان مطالعه: 12 دقیقه
خواب سینه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سینه در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن سینه چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب سینه (پستان) ، تعبیر خواب سینه زن، تعبیر خواب سینه مرد، تعبیر خواب مکیدن سینه زن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب سینه

تعبیر خواب سینه (پستان)

کارل یونگ می گوید رویاهای مربوط به سینه ها نمادی از شفا و پیوند ما با دیگران است. اگر سینه چپ خود را دیدید، به چالش ها و نیروهای شفا بخش زندگی خود نگاه می کنید .حتی اگر سینه خود یا شخص دیگری را ببینید ، این بازتابی از درون شماست و تصویر خود را در مقابل شما ترسیم می کند.

 • پستان راست نماد رازهای پنهان است. این خواب همچنین نشانه این است که شما مهارتها و استعدادهای پنهانی در درون خود دارید. خیلی خوب است که وقت بگذارید و استعدادهای خود را کشف کنید.
 • اگر خواب می بینید که شیر مادر جریان دارد ، تعبیرش ثروت و مال و دارایی است. این خواب در مورد ارتباطاتی است که ما با دیگران به اشتراک می گذاریم.
 • اگر در خواب می بینید که به نوزاد خود شیر می دهید ، تعبیرش این است که سعی کنید از داشته های خود مراقبت کنید.. شما باید کمی وقت بگذارید و با دیگران مهربان باشید. اگر در خواب می بینید که مادری به نوزاد خود شیر می دهد ، تعبیرش این است که به زودی یک ازدواج موفق و شاد خواهید داشت.تعبیر خواب پستان های متعدد
 • تعبیر مربوط به چندین سینه یا سینه سوم نشانه این است که شما هنوز در مورد زندگی خود مردد هستید. شما می ترسید و نمی توانید دیگران را در زندگی خود راه دهید. این خواب همچنین به این معنی باشد که شما به خوبی از خود مراقبت نمی کنید.
 • سعی کنید توجه بیشتری داشته باشید و برخی از جنبه های زندگی خود را با جزئیات درک کنید. با گذشت زمان ، اگر بخواهید آنها را حل کنید ، همه چیز سر جایش قرار می گیرد.

تعبیر خواب سینه زن

اگر در خواب می بینید که سینه های یک زن را نوازش می کنید ، این نشان می دهد که شما فردی دقیق هستید.

 • قبل از یک جهش بزرگ ، همه شرایط را مرور خواهید کرد. شما شرایط را مطالعه می کنید و بررسی می کنید که آیا کاملاً برای گام بزرگ بعدی آماده هستید یا نه. تنها در صورتی که آمادگی کافی را داشته باشید ، ریسک حرکت رو به جلو را خواهید داشت. شما شکست خوردن را دوست ندارید چه در تجارت و چه در زندگی شخصی خود.
 • دیدن سینه های برهنه نشانه این است که شما لحظات سختی را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. حتی در آینده نزدیک همه چیز برای شما آسان نخواهد بود. معنای دیگری که می توان نتیجه گرفت این است که شما احساس استقلال نمی کنید. برای انجام کارهای خود باید به کسی اعتماد کنید.
 • اما اگر در خواب زخم یا بریدگی روی سینه خود یا سینه دیگران را دیدید ، نشان می دهد که زندگی برای شما سخت است. روزگار دشوار است و شما هیچ راه فراری ندارید. حتی اگر به شما آسیب برساند ، هیچ راه فراری جز روبرو شدن با سختی های جاری در زندگی شما وجود ندارد.

تعبیر خواب سینه مرد

پستان مردان درخواب ممکن است خنده دار باشد، اما چنین خوابی نشانه خوش شانسی است.

 • این خواب همچنین نشانه این است که شما سالم و سلامت هستید و ثروتمند هستید. شما قرار است در محل کار پول زیادی به دست آورید اما همچنین به کسی حسادت می کنید. اگر این سینه های مردانه مودار به نظر برسند ، آینده شما شادی و زندگی خانوادگی شادی را برای شما در نظر دارد.

تعبیر خواب مکیدن سینه زن

 • تعبیر مکیدن نوک پستان زن نشانه خوش شانسی است.
 • شما در تمام پروژه های بزرگ خود به موفقیت خواهید رسید و به سود هنگفتی خواهید رسید و مشکلات به زودی به پایان خواهد رسید.
 • اگر درخواب دیدید که پستان را لمس کردید، تعبیرش این است که قبل از انجام هر کاری همه چیز را بررسی می کنید. این که آیا می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید یا روی پروژه ای کار کنید ، ابتدا یک مطالعه دقیق انجام می دهید تا بدانید در کاری که برای شما مناسب نیست قدم نمی گذارید.
 • گفته می شود لیسیدن سینه زن در خواب نشانه بدی است. این خواب نشان می دهد که اگر از فرصت جدیدی استفاده کنید یا کار جدیدی را در کسب و کار خود شروع کنید ، ممکن است به نتایج دلخواه نرسید. برای رسیدن به انتظارات خود باید سختی های زیادی بکشید. ممکن است دوره سختی برای شما باشد اما با گذشت زمان ، همه چیز ممکن است به نفع شما تغییر کند.

تعبیر خواب سرطان سینه

اگر شما زن هستید و این خواب را ببینید تعبیرش این است که مشکلات زنانه دارید.

 • سعی کنید نحوه برخورد خود را با دیگران تغییر دهید و دیگران را نرنجانید زیرا ممکن است عواقب بدی به همراه داشته باشد.
 • توده یا سرطان پستان درخواب نشانه این است که شما منفی نگر هستید. اعتماد به نفس شما کم شده و شما مدام به افکار منفی که منجر به خود ویرانی شما می شود فکر می کنید. اگر این را تجربه می کنید ، توصیه می شود که مراقبه کنید و بیش از حد به به همه چیز فکر نکنید.

تعبیر خواب خون از سینه امدن

خونریزی سینه در خواب ترسناک به نظر می رسد.

 • این رویا نشان می دهد که شما از زندگی خود خسته شده اید و به استراحت نیاز دارید. احتمالا کسی بیش از حد در کار شما دخالت می کند. سعی کنید آن شخص را از زندگی خود جدا کنید.

تعبیر خواب بوسیدن سینه

اگر در خواب سینه ای را می بوسیدید ، تعبیرش این است که میل جنسی شما زیاد است.

 • اگر رابطه عاشقانه جدیدی را آغاز کرده اید ، احساسات صمیمیت را تجربه خواهید کرد.
 • هیچ کس دوست ندارد قسمت های خصوصی خود را افشا کند. حتی اگر در خواب باشد ، چون بعد از خواب حس خوبی ندارد. به نظر می رسد شما در مقابل همه قرار گرفته اید و حریم خصوصی شما مورد تجاوز قرار گرفته است. شما دوست دارید اسرار خاصی را حفظ کنید و هنگامی که آنها فاش می شوند ، به شدت عصبانی می شوید.

تعبیر خواب سینه کوچک

رویاهای سینه های کوچک نشان می دهد که شما در شرایط سختی در زندگی قرار داریداحتمالا یا پول ندارید یا از بیماری رنج می برید یا دوستی را از دست داده اید.

 • قبل از نتیجه گیری باید اندازه سینه را در نظر گرفت. سینه های کوچکتر نشان می دهد که در راه شما مشکلاتی وجود دارد.
 • تعبیر خواب پستان کثیف و لاغر: این رویا نشانه این است که شما نسبت به خود اطمینان ندارید. شما در مورد رابطه خود مطمئن نیستید و ممکن است احساس کنید که زنان دیگری هستند که سعی می کنند توجه مرد شما را جلب کنند.شما احساس می کنید در رقابت هستید. این رویا را به عنوان زنگ خطری تلقی کنید و قبل از شروع رابطه ابتدا اعتماد به نفس خود را تقویت نمایید.

تعبیر خواب سینه بزرگ

دیدن سینه های بزرگ در خواب نشان می دهد که شما احساس قوی نسبت به روابط جنسی دارید.

 • شما می خواهید کسی شما را دوست داشته باشد همانطور که مادری فرزند خود را دوست دارد.
 • چنین رویاهایی نشانه خوبی است زیرا ثروت زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. هر پروژه ای که قصد دارید شروع کنید برای شما موفقیت آمیز خواهد بود. شما باید در مورد چنین رویاهایی احساس خوش شانسی کنید.
 • دیدن پستان بزرگ و سفید نشانه رسیدن به خواسته ها و آرزوهای دست نیافتنی و مال و ثروت فراوان اختلافات شما با مشکل شما بدون مشاجره حل خواهد شد و رابطه عاشقانه ای در انتظارتان خواهد بود.
 • شما سرانجام به چیزی که همیشه با شریک خود می خواسته اید خواهید رسید و همه چیز آسان خواهد بود و به زودی پیشرفت خواهید کرد.

تعبیر خواب موی سینه

پستان مو دار درخواب نشان می دهد که آینده شما سرشار از شادی و خنده خواهد بود.

 • قرار است زندگی سالمی داشته باشید .اگر زندگی خود را دوست دارید ، این یک نشانه خوب دیگر برای شما است زیرا رویای سینه مودار نشان می دهد که شما یک زندگی طولانی پر از شادی خواهید داشت.

تعبیر خواب نداشتن سینه

اگر درخواب دیدید که پستان ندارید،تعبیرش این است که به خاطر فرصت های از دست رفته احساس درماندگی میکنید.

 • اگر درخواب پستان های افتاده را دیدید، تعبیرش این است که فرصت های خوب زندگی تان را از دست داده اید. این موضوع ممکن است به برنامه تجاری شما یا زندگی شخصی شما مربوط شود. شاید ، شما فرصتی برای پرورش یک روح مهربان داشته باشید اما آن را نیز از دست داده اید.

تعبیر خواب جراحی سینه

اگر درخواب دیدید که سینه های خود را پروتز کردید، تعبیرش این است که از خودتان ناراضی هستید.

 • شما می خواهید چهره یا رویکردی زنانه داشته باشید. شما از وضعیت زندگی خود و روابط خود با دیگران راضی نیستید و می خواهید مهربان تر باشید و به عشق نیاز دارید.
 • اگر درخواب دیدید که پستان خود را کوچک کردید، تعبیرش این است که دوست دارید چیزها را تغییر دهید. شما می خواهید نظر مردم را نسبت به خود تغییر دهید. در حال حاضر ، شما از نحوه برخورد مردم با خودتان ناراضی هستید و دوست دارید تغییری کنید که برای دیگران تازه به نظر برسید.

تعبیر خواب سینه زخم شده

متأسفانه ، این رویا نشانه مثبتی نیست و بدان معناست که شما در زندگی با سختی هایی روبرو خواهید شد ، به ویژه اگر یک دختر جوان هستید.

 • از آنجا که سینه ها نمادی از زنانگی و جنسیت هستند ، تعبیرش این است که شما در زندگی عاشقانه خود با مشکلاتی روبرو خواهید شد. شریک زندگی شما ممکن است به دنبال یک رابطه طولانی مدت نباشد. اگر در حال حاضر در یک رابطه هستید ، مرحله سختی را پشت سر خواهید گذاشت.

تعبیرهای دیگر :

 • اگر در خواب خود به فرزند خود شیر دادید ، تعبیرش این است که قدرت اراده قوی دارید و آماده معاشرت با مردم هستید. شما در حال انجام کاری هستید که کسب و کار شما را توسعه می دهد. شما باید مهارت هایی را درک کنید که می تواند برای شما در زندگی حرفه ای مفید باشد.
 • شیر دادن به دختر در خواب با شیر دادن به پسر تفاوت زیادی دارد. شیردهی به پسر ممکن است نشان دهنده قدرت و مهارت های او در زمینه حرفه ای باشد اما وقتی دختری را شیر دادید تعبیرش این است که تغییرات زیادی در انتظارتان خواهد بود.. شما می خواهید موقعیت اجتماعی را در جامعه بالا ببرید و به نقش زنان در خانواده ، مادری و همچنین جامعه پی می برید و می خواهید به آن بیفزایید.
 • شیر دادن به فرزند شخص دیگر به معنی خیانت است. ما اغلب به دوستان و خانواده خود کمک می کنیم.کسی که بیش از یکبار به او کمک کرده اید ، قصد فریب شما را دارد. به همین دلیل است که شما رویای این را دارید که به فرزند دیگری شیر دهید نه به فرزند خود ، زیرا به مشکلات دیگران بیش از مشکلات خود توجه کرده اید.
 • اما اگر دیدید که فرزندتان توسط زن دیگری شیر میخورد تعبیرش این است که دیگران دوست دارند به شما کمک کرده و مشکلاتتان را حل کنند.
 • اگر در خواب خود به بچه گربه شیر می دادید ، تعبیرش این است که شما فردی متعصب هستید. اگر به این شیوه ادامه دهید ، در حرفه خود با مشکل روبرو خواهید شد. باید تغییر کنید. در صورت نیاز استراحت کنید و مدیتیشن کرده و ذهن خود را پر از آرامش کنید.
 • وقتی سینه های زیبای زن جوان در خواب نشان می دهد که خواسته های شما به زودی برآورده می شود .اگر سینه های یک زن برهنه را دیدید، تعبیرش این است که عشق شما با کسی که دوستش دارید دو طرفه است و زندگی تان پر از رفاه و شادی خواهد بود.
 • دیدن سینه های زیبا برای مردان رویای بسیاری از زنان است. اما اگر آنقدر خوش شانس باشید که آنها را در رویای خود بیابید به شما بگوییم که به ثروت زیادی خواهید رسید.
 • اگر دیدید که سینه مرد شیر می داد، تعبیرش این است که به زودی به آرزوی خود خواهید رسید.
 • اگر در خواب دیدید که از سینه مرد شیر می نوشیدید، تعبیرش این است که شانس در خانه شما را خواهد زد و تمام مشکلاتتان برطرف خواهد شد.
 • اگردرخواب دیدید که کسی به پستان شما نگاه کرد، تعبیرش این است که با همه چیز هماهنگ شده اید... شما در شرف تصمیم گیری بزرگی هستید و به زودی این امر محقق خواهد شد.
 • اگر در خواب دیدید که به سینه کسی چنگ زدید، تعبیرش این است که از آن شخص بدی دیده اید.
 • دیدن شیردهی یک پیرزن در خواب شبیه به این است که از سود غیر منتظره پولی لذت خواهید برد. این سود را می توان با سن یا سابقه کار مرتبط کرد. این امکان وجود دارد که رئیس شما از عملکرد شما راضی باشد و حقوق شما را افزایش دهد یا برنامه کاملی برای سرمایه گذاری پول خود در مکان مناسب داشته باشید. در هر صورت شما به پول زیادی خواهید رسید.
 • ان خواب نگران کننده است. شما اهل صرفه جویی هستید. شما بیش از حد هزینه می کنید و بعد از اینکه هزینه کرده اید تازه یادتان می افتد که پول ندارید. سعی کنید در خرج کردن درست واصولی باشید. .
 • پستان قطع شده در خواب نشانه بدی است. اگر شریک زندگی تان وقت کافی برای شما نداشته باشد احتمالا به شما خیانت می کند.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب سینه

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب شیر خوراکی | شیر خوردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب سرطان: 20 نشانه و تعبیر دیدن سرطان در خواب



این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (21 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

علیرضا | ۱۰ ماه پیش
شیر دادن معنی کمک کردن می ده .شیر خوردن از پستان معنی کمک گرفتن می دهد
2
0

hits