دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
قابلمه در خواب: تعبیر دیدن خواب قابلمه چیست ؟
17
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب قابلمه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قابلمه در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب قابلمه دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب قابلمه ، تعبیر خواب قابلمه بزرگ، تعبیر خواب قابلمه خالی، تعبیر خواب قابلمه پر، تعبیر خواب قابلمه کثیف و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب قابلمه

تعبیر خواب قابلمه

قابلمه در خواب نماد رونق و نعمت است. شما اعتقاد دارید که اگر همه در خانه شما خوشحال باشند آنگاه شما نیز خوشبختید. در بین اعضای خانواده شما هماهنگی و تفاهمی وجود دارد که باعث افتخار شما خواهد بود. شما همیشه سعی می کنید برای عزیزانتان وقت داشته باشید و به آنها عشق و محبت دهید.


تعبیر خواب قابلمه بزرگ

دیدن قابلمه بزرگ نشانه این است که شما کاری که بیشتر از قدرتتان است را انجام می دهید. این کار باعث غرور شما می شود و اجازه نمی دهد تا کسی را ببینید و به او عشق بورزید.


تعبیر خواب قابلمه خالی

دیدن قابلمه خالی این است که چیزی یا کسی شما را ناامید خواهد کرد. شما هر کاری را برای دوستتان انجام می دهید. به همین دلیل سخت قبول می کنید که این احساس دو طرفه نباشد. یاد بگیرید که اول به فکر خود باشید و بعد به دیگران فکر کنید. اگر به کسی بیش از حد محبت کنید ممکن است او شما را نا امید کند.


تعبیر خواب قابلمه پر

تعبیر قابلمه پر نشانه غیر قابل تحمل شدن محیط کاری تان است. احتمالا همکارانتان شما را اذیت می کنند و شما از این موضوع به شدت ناراحت هستید.. ولی مجبورید بسازید و با رفتارهای آن ها سر کنید.. سعی کنید راهی پیدا کنید که بتوانید با آنها روابط بهتری برقرار کنید. زیرا مجبورید این شرایط را ادامه دهید.


تعبیر خواب قابلمه کثیف

قابلمه کثیف در خواب نشانه این است که مرتکب اشتباهی خواهید شد که عواقب منفی زیادی به همراه خواهد داشت. این مشکلات به خاطر تصمیمات اشتباه خود شما بوده و راهی جز پذیرفتن و رفع آن ها ندارید.. ممکن است در محل کار خود احمقانه عمل کنید ، یا شخصی را که دوست دارید با اعمال خود آزرده یا ناامید کنید.


تعبیر خواب قابلمه سوخته

تعبیر خواب قابلمه سوخته در خواب نشانه این است که اگر نمی خواهید افرادی را که دوست دارید از دست بدهید باید مراقب رفتار خود باشید. شما اخیراً استرس داشته اید و حرف هایی زدید که خانواده خود را عصبانی کرده اید. مراقب باشید از روی عصبانیت چیزی نگویید که بعداً پشیمان شوید.


تعبیر خواب شکستن قابلمه

دیدن قابلمه شکستن یا قابلمه شکسته شده نشانه این است که آنقدر از دیگران انرژی منفی گرفته اید که کار و آینده و امید به زندگی را از دست داده اید و این خیلی به ضرر شما تمام می شود.


تعبیر خواب قابلمه خریدن

تعبیر خواب قابلمه خریدن در خواب نشانه این است که تصمیم می گیرید برای کاری آموزش ببینید. شما بالاخره نتوانستید که با کارتان را علمی پیش ببرید.


تعبیر خواب قابلمه فروختن

فروش قابلمه در خواب نماد هزینه های هنگفت است. ممکن است تصمیم به خرید یا نوسازی خانه یا تعویض ماشین یا لوازم خانه خود بگیرید. این مبلغ برای این کار کم است و همین موضوع باعث عصبانیت یا نا امیدی شما شده است. دوست دارید هر چه زودتر وام بگیرید تا مشکلاتتان را حل کنید.


تعبیر هدیه گرفتن قابلمه در خواب

اگر خواب دیدید که قابلمه هدیه گرفته بودید، تعبیرش این است که انتقاد کسی شما را آزار می دهد. رئیستان مدام سر شما غر می زند و از همه چیز شما انتقاد میکند. از طرف دیگر ، دوست یا شریک زندگی شما ممکن است به شما پیشنهاد دهد که چیزی را در زندگی خود تغییر دهید ، که این کار را اشتباه انجام می دهید.
اگر در خواب دیدید که به کسی قابلمه هدیه دادید، تعبیرش این است که شخصی سخنان شما را اشتباه تعبیر می کند. ممکن است به طور تصادفی همکار یا شریک تجاری خود را آزرده کرده یا به او صدمه بزنید. قبل از اینکه فکر کنید چیزی می گویید که می تواند شکافی بین شما ایجاد کند.


تعبیر خواب قابلمه دزدیدن

دزدیدن قابلمه در خواب نماد فقر است. اگر مراقب هزینه های خود نباشید ، احتمال ورشکستگی وجود دارد. قبل از اینکه خیلی دیر شود باید یاد بگیرید که پس انداز کنید.
اگر در خواب دیدید که شخصی قابلمه شما را دزیدید، تعبیرش این است که دوست شما از شما می خواهد به او پول قرض دهید. آنها احتمالاً به دلیل ذاتی به آن احتیاج دارند ، به همین دلیل برای کمک به شما مراجعه خواهند کرد. اگر می توانید در این مورد کاری انجام دهید ، آنها را رد نکنید.


تعبیر خواب قابلمه شستن

تعبیر شستن قابلمه در خواب این است که نمی توانید سعی می کنید مشکلات را حل کنید تا بزرگتر نشوند.. سعی کنید تا دیر نشده اقدام کنید و اجازه ندهید مشکلات از این که هست بزرگتر و بدتر شود . اگر دیدید شخص دیگری قابلمه را می شست، تعبیرش این است که در یک پروژه بزرگ به دوست خود کمک خواهید کرد.. ممکن است اوقات فراغت خود را به سرگرمی اختصاص دهید که ذهن شما را از استرسی که در محل کار تجربه می کنید ، دور کند.|
اگر در خواب دیدید که چیزی را در قابلمه می شستید، تعبیرش این است که از نظر مالی در شرایط خوبی هستید. دلیل آن هم این است که اهل ولخرجی نیستید. این طرز تفکر به شما کمک می کند در موقعیتی باشید که مجبور نباشید به چگونگی زنده ماندن فکر کنید.
اگر دیدید که دیگران مشغول شستن چیزی در قابلمه هستید، تعبیرش این است که با یک شخصی کم ارزش و بی ادب ملاقات خواهید کرد. ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که همیشه مسائل شخصی اش را از شما پنهان کرده و از طرفی از شما اطلاعات می گیرد.


تعبیرهای دیگر:

 • تعبیر قابلمه بدون دسته نشانه این است که در تلاش برای رسیدن به هدف خود، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. این موانع و چالش ها قابل پیش بینی بود اما می توانید از پس آن بر بیایید.
 • اگر درخواب دیدید که نتوانستید قابلمه را از روی زمین بلند کنید، تعبیرش این است که باید در مورد مشکلی که دارید از دیگران مشاوره بگیرید. به کسی که به او اعتماد دارید مراجعه کنید. قطعا پشیمان نخواهید شد.
 • تعبیر پیدا کردن قابلمه در خواب این است که شانس با شما یار خواهد بود. به زودی مشکلات را حل خواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید که قابلمه را دور انداختید، تعبیرش این است که شما از وظایف روزمره هم در خانه و هم در محل کار خسته شده اید. گاهی اوقات به نظر می رسد که 24 ساعت در روز برای انجام هر کاری که لازم دارید کافی نیست. شاید باید این مشکل را با دیگران در میان بگذارید یا از اهالی خانواده بخواهید تا در کارها به شما کمک کنند.
 • اگر خواب دیدید که دیگران قابلمه را دور انداخته بودند، تعبیرش این است که تنبلی کسی شما را متعجب خواهد کرد.. این منظم بودن شما افراد تنبل اطرافتان را اذیت می کند و باعث دعوا و جر و بحثتان خواهد شد.
 • اگر در خواب دیدید که به سمت کسی قابلمه پرت کرده اید، تعبیرش این است که استرس دارید و عصبی هستید و نمی دانید چگونه انرژی منفی خود را خالی کنید.. اخیراً نمی توانید با خودتان کنار بیایید ، چه رسد به افراد دیگر. وقت آن است که به آنچه برای شما اتفاق می افتد فکر کنید و برای مشکلات و موانع زندگی تان راه حل پیدا کنید.
 • اگر در خواب می بینید که کسی به سمت شما قابلمه پرتاب می کند، تعبیرش این است که احتمالاً اخیراً چیزی گفته اید یا انجام داده اید که به آن افتخار نمی کنید. شاید این موضوع به خاطر کم کاری شما باشد.

تعبیر خواب قابلمه از مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • در این جا منظور از قابلمه دیگی است کوچک و دردار که در آن چفت و بست دارد و بسته می شود و گاه نیز دو یاسه ظرف با یک دسته به هم متصل می شوند از آن نوع که بچه ها به مدرسه می برند یا کارگران برای بردن غذا به محل کار خویش از آن استفاده می کنند . این جا هدف همین ظرف است نه دیگ و دیگدان و دیگچه که در آشپزخانه ها درون آن ها غذا پخته می شود . دیدن این نوع قابلمه در خواب نشان سفر است و مسافر .
 • چنانچه در خواب دیدید که قابلمه ای دارید و همراه خویش می برید به سفر می روید و اگر دیدید قابلمه ای برای شما می آورند مسافری به شما وارد می شود یا مهمانی به خانه شما می آید که از راهی دور آمده و شب و روزی می ماند .
 • اگر دیدید قابلمه ای هست و شما از درون آن غذا می خورید سوغات دریافت می کنید . ارزش سوغات بستگی دارد به میزان علاقه و اشتهای شما نسبت به غذائی که از درون آن قابلمه می خورید .
 • اگر غذا را دوست داشته باشید و با رغبت بخورید سوغات ارزنده ای برای شما می آورند یا هدیه ای گران بها دریافت می کنید یا پولی به شما می رسد که انتظارش را ندارید و اگر آن غذا خوب نباشد و با بی رغبتی بخورید سوغات بی ارزش خواهد بود .
 • اگر بیننده خواب ببینید که قابلمه ای را از غذا پر می کند تا به کسی بدهدسوغات می برد یا هدیه می دهد .
 • اگر بیننده خواب ببیند قابلمه ای را از غذا پر می کند که خودش همراه ببرد به سفر می رود و سوغات می برد .
 • اگر دیدید که همسرتان قابلمه دوتائی و سه تائی را از غذا پر می کند و می بندد صاحب فرزند می شوید .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب قابلمه

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب آشپزی : ۳۵ نشانه و تفسیر دیدن خواب پختن انواع غذا

برنج در خواب : ۳۱ نشانه و تعبیر دیدن خواب برنج

گوشت در خواب: 51 نشانه و تعبیر خواب گوشت

تعبیر خواب رستوران : 13 نشانه و تعبیر دیدن رستوران در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (17 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits