دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
آسانسور در خواب: تعبیر دیدن خواب آسانسور چیست ؟
2
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب آسانسور دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آسانسور در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب آسانسور دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب آسانسور، تعبیر خواب بالا رفتن با آسانسور، تعبیر خواب گیر کردن در اسانسور، تعبیر خواب سوار بر آسانسور و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب آسانسور

تعبیر خواب آسانسور

اگر در خواب دیدید که در آسانسور بودید، تعبیرش این است که به مشکلی برمی خورید و کسی به شما کمک خواهد کرد. به زودی با تلاش و کوشش و کمک آن فرد به آنچه می خواهید می رسید.


تعبیر خواب بالا رفتن با آسانسور

اگر در خواب دیدید که از آسانسور بالارفتید، تعبیرش این است که به زودی به موفقیت دست خواهید یافت. شما فردی هستید که از اشتباهات دیگران می آموزید و به توصیه دیگران گوش می دهید. شما به دنبال منطقی ترین راه ها برای زندگی هستید و برای رسیدن به موفقیت و هدف دست به هر کاری می زنید.


تعبیر خواب گیر کردن در اسانسور

اگر درخواب دیدید که در آسانسور گیر کردید، تعبیرش این است که اتفاقات مهیجی را تجربه خواهید کرد. به زودی شاهد موقعیت های غیرمنتظره ای هستید. راهی که پیش گرفتید، در ابتدا راه سختی است اما به زودی یاد میگیرید که با گذشت زمان بهترین نتیجه را از آنها بگیرید.
اگر در خواب دیدید که درب آسانسور باز نمی شد و شما نمی توانستید از آن خارج شوید، تعبیرش این است که احساسات شما اجازه پیشرفت در زندگی را نمی دهند. احتمالاً چیزی در گذشته به شما آسیب زده و شما برای رسیدن به موفقیت با مشکل مواجه شدید. وقت آن است توجه خود را به زمان حال اختصاص دهید و به فکر آینده باشید.


تعبیر خواب سوار بر آسانسور

اگر درخواب دیدید که نتوانستید در آسانسور سوار شوید، تعبیرش این است که هنگام رسیدن به هدف باید صبورتر و پایدارتر باشید. شما همه چیز را اکنون و به سرعت می خواهید. سعی کنید خود را به آرامی ثابت کنید.
اگر در خواب دیدید که خیلی سریع از آسانسور بالا رفتید، تعبیرش این است که برای محافظت از عزیزان خود چیزی را پنهان می کنید. ممکن است استرس داشته باشید. احتمالا کار مهمی را پذیرفته اید و مسئولیت تمام کارها را به عهده گرفته اید. شما دانش کافی ندارید اما تجربه دارید. به بیان ساده ، شما هنوز آنقدر بالغ نیستید که چنین مسئولیت و قدرت بزرگی را به عهده بگیرید.
اگر در خواب دیدید که از آسانسور پایین رفتید، تعبیرش این است که موفقیتی که به دست آورده اید شما را مغرور کرده است. شما این باور را دارید که می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید. با این حال ، به زودی خواهید فهمید که چنین نیست.
معنی دیگر این رویا این است که در مسیر موفقیت خود با تجربه های منفی روبرو خواهید شد که چیزهای زیادی به شما می آموزد. شما آنها را به عنوان چیزی غم انگیز درک نخواهید کرد اما متوجه خواهید شد که هر تجربه بدی یک درس مهم را به همراه دارد. این یک رویکرد و طرز تفکر سالم است.
اگر دیدید که خیلی سریع از آسانسور پایین آمدید، تعبیرش این است که به زودی با شخصی ملاقات خواهید کرد که تأثیر زیادی روی شما خواهد گذاشت. مراقب باشید اجازه ندهید که آنها از اعتماد شما سو استفاده کنند و شما ملعبه دست دیگران شوید.


تعبیر خواب آسانسور شیشه ای

تعبیر این خواب این است که شما در مورد مشکلات و نقص ها و اشتباهاتی که تاکنون مرتکب شده اید صحبت میکنید.. ممکن است با افرادی که بعضی اوقات مثل شما نیستند خیلی سخت گیر باشید ، اما دوستانتان به چنین رفتاری عادت کرده اند ، بنابراین وقتی با آنها با چنین لحنی با آنها صحبت می کنید ، آنها بدشان نمی آید.

تعبیرهای دیگر :

 • اگر در خواب دیدید که کنترل آسانسور کار نمی کرد، تعبیرش این است که دچار بحران مالی می شوید.. شما باید از نظر ذهنی آماده شکست های بی شماری باشید زیرا کار آسانی نخواهد بود. با این حال ، با کمک و پشتیبانی افرادی که دوستشان دارید ، موفق می شوید که از آن خلاص شوید.
 • اگر در خواب دیدید که آسانسور به طور افقی حرکت کرد، تعبیرش این است که آزادی عمل ندارید. کار شما آنطور که باید درست پیش نمی رود. شما در مرحله از زندگی هستید که نمی دانید چه عکس العملی داشته باشید.
 • تعبیر این خواب نشانه اشتباهاتی است که به شما آسیب می رساند. شما دائما اشتباهات گذشته را تکرار می کنید و مدام از آن قسمت ضربه می خورید.
 • اگر خواب دیدید که آسانسور ساختمان را نصب می کردید، تعبیرش این است که تصمیماتی خواهید گرفت که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. شاید به زودی پیشنهاد عالی تجاری را بپذیرید یا عاداتی را که مانع از دستیابی شما به خواسته هایتان شده اند تغییر دهید.
 • اگر دیدید که دیگران آسانسور را نصب میکردند، تعبیرش این است که عزیزی شما را با هدیه ای متعجب می کند.
 • تعمیر آسانسور نشانه این است که اعتماد از دست رفته تان را باز خواهید یافت. خواهید فهمید که قدرت ، اراده و دانش کافی برای بازگشت به مسیر درست را دارید.
 • احتمال دیگر آن این است که میخواهید احساسات خود را کنترل کنید. کنترل احساسات شما دشوار است ، اما شما در انجام این کار موفق خواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران آسانسور را تعمیر میکردند، تعبیرش این است که باید به توصیه ای که عزیزی گوش دهید. شما به نقطه ای رسیده اید که نمی دانید بعد باید چه کار کنید. هر حرکتی برای شما اشتباه به نظر می رسد ، بنابراین شما معتقد هستید که یکی پس از دیگری مرتکب اشتباه می شدید. به شخصی که به او اعتماد دارید گوش دهید و پشیمان نخواهید شد.
 • اگر درخواب دیدید که آسانسور را تمیز میکردید، تعبیرش این است که یک کار دشوار را بر عهده خواهید گرفت. ممکن است مجبور شوید کاری را انجام دهید که دوست نداشته باشید یا در آن مهارت ندارید. با این حال ، شما می توانید بر آن غلبه کنید ، پس نگران نباشید.
 • اگر در خواب دیدید که آسانسور باز و بسته می شود، تعبیرش این است که از زندگی روزمره و یکنواخت خسته شده اید. باید کاری در این باره انجام دهید. شما هر روز کارهای تکراری می کنید و از چنین روالی خسته شده اید. سفری کوتاه به طبیعت داشته باشید ، از شهرهای دیگر دیدن کنید، با دوستان خود به پیاده روی بروید و غیره. اگر به نشستن در خانه خود ادامه دهید ، هر روز از خود و زندگی خود ناراضی خواهید شد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب آسانسور

تعبیرهای مرتبط :

58 تعبیر و معنی دیدن خواب خانه و خانه خریدن

تعبیر درب در خواب : 51 نشانه و تعبیر خواب درب دیدن

تعبیر خواب زیرزمین : 20 نشانه و تعبیر دیدن زیرزمین در خواب

تعبیر خواب حیاط: 17 نشانه و تعبیر دیدن حیاط در زندگیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (2 رای)  
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است