alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۹ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۲ مه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب سرطان: 20 نشانه و تعبیر دیدن سرطان در خواب
1
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب سرطان دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سرطان ذدر خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب سرطان دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب سرطان ، تعبیر خواب سرطان گرفتن مادر ،تعبیر خواب سرطان سینه ، تعبیر خواب سرطان روده گرفتن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب سرطان

تعبیر خواب سرطان

1- سرطان ها و تومورها نشان دهنده ناامیدی ، اندوه ، ترحم به خود ، و نابخشودگی ، با احساس بی فایده بودن و بیماری است.
2- اگر درخواب دیدید که سرطان گرفتید تعبیرش این است که احساس پوچی و بیهودگی می کنید. زیرا بدون اینکه بدانید وقت خود را تلف خواهیدکرد.
3- اگر در خواب دیدیدکه شخص دیگری که مبتلا به سرطان است ، تعبیرش این است که باید روی افکار منفی خود کار کنید و کمی مثبت اندیش باشید.
4- اما اگر در خواب دیدید در حال معالجه سرطان هستید ، نشان دهنده یک تغییر مثبت در زندگی شما است.

آنلی بیتون می‌گوید :
5- اگر خواب ببینید بیمار مبتلا به سرطان با موفقیت معالجه می شود ، نشانة آن است که وضع زندگی فقیرانة شما متحول می گردد و پیشرفت چشمگیری به سوی ثروتمند شدن خواهید داشت .
6- اگر خواب ببینید شخصی به سرطان مبتلا شده است ، نشانة آن است که یکی از نزدیکان شما دچار بیماری خواهد شد ، اما اگر تجار چنین خوابی ببینند ، نشانة آن است که در کارهای خود با کسادی روبرو خواهند شد .
7- دیدن شخص مبتلا به سرطان در خواب ، نشانة آن است که عشق به سردی مبدل می شود و کارها با کسادی و خرابی توأم می شود و تأسف و اندوه در اوج خود قرار می گیرد .


تعبیر خواب سرطان گرفتن مادر

8- اگر در خواب دیدید که خانواده شما مانند فرزندان ، پدر یا مادر به سرطان مبتلا شده تعبیرش این است که باید منتظر خبرهای بد از سوی آن ها باشید. سعی کنید روابط خود را با آنها بهتر کنید و اگر مشکلی دارند مشکلشان را حل و فصل کنید.


تعبیر خواب سرطان سینه

9- سرطان سینه درخواب زن نشانه شنیدن اخبار بد و مشکلی در سلامتی است. تعبیر دیگرش این است که آن زن اعتماد به نفس کمی دارد و به خود امیدوار نیست. از لحاظ روحی دچار مشکل شده و نیاز دارد کسی به او توجه کند.


تعبیر خواب سرطان دهان و گلو

10- سرطان دهان و گلو نشانه عدم توانایی در گفتن ایده ها ونظریات است. شما در محیط خفقان کننده ای زندگی می کنید و مجبورید سکوت کنید. به همین دلیل احساس ناامیدی وپوچی می کنید. سعی کنید به بهترین شکل ممکن نظرات خود را بیان کنید و از کسی خجالت نکشید.


تعبیر خواب سرطان خون

11- تعبیر سرطان خون نشان می دهد که انسان سست و بی حالی هستید و با انرژی و نشاط در زندگی مشکل دارید. اگر سرطان تشخیص داده شده لوسمی باشد به این معنی است که نمی توانید از خود در برابر زور محافظت کنید و به شدت ضعیف هستید.


تعبیر خواب سرطان روده گرفتن

12- اگر درخواب دیدید که سرطان روده دارید تعبیرش این است که نمیتوانید از شر انرژی های منفی اطرافتان خلاص شوید. سعی کنید محیط را تغییر دهید یا از آن جا بروید. زیرا ادامه این شرایط باعث بیماری و آسیب جدی به شما خواهد شد.


تعبیر خواب سرطان مغز

13- اگر در خواب دیدید که سرطان مغز گرفته اید تعبیرش این است که فکر شومی در سرتان است که می خواهید آن را عملی کنید. دست نگه دارید و به هر کاری تن در ندهید.


تعبیر خواب سرطان رحم داشتن / تعبیر خواب سرطان تخمدان

14- تعبیر خواب سرطان دهانه رحم در زنان نشانه این است که شما برای بارداری مشکل دارید و به همین دلیل تحت فشار خواهید بود این رویا می تواند نگرانی های شما را در این مورد منعکس می کند. شاید هم دوست ندارید بچه دار شوید و به این فکر میکنید چطور به همسرتان بگویید.
15- تعبیر خواب سرطان تخمدان این است که احتمالا مشکلی در اندام تناسلی خود دارید.


تعبیر خواب بیماری سرطان پوست

16- تعبیر سرطان پوست نشان می دهد که شما معتقدید دیگران بر اساس ظاهر شما قضاوت می کنند. شما هم از ظاهر خود راضی نیستید و دوست دارید خود را تغییر دهید. نا امید نباشید وامیدتان به خدا باشد.


تعبیر خواب سرطان معده

17- رویاهای سرطان معده مربوط به بیماریهای غیر طبیعی معده است. شاید شما اخیرا چیزی خوردید که معده تان را اذیت کرده و دچار درد و مشکل شده اید. این رویا غم و اندوه در زندگی خانوادگی شما را نیز پیش بینی می کند. ممکن است شخصی در خانواده به بیماری معده دچار شده باشد.


تعبیر خواب سرطان کبد

18- کبد اندام تمیز کننده بدن است ، اگر درخواب دیدید که به سرطان کبد دچار شدید تعبیرش این است که فکر می کنید بدنتان آلوده و مسموم است.شاید هم کاری کرده اید که به شدت از انجام آن پشیمان شده اید و مسیر درست زندگی تان را گم کرده اید. اگر دچار انرژی منفی هستید هر چه زودتر خود را خلاص کنید.


تعبیر خواب سرطان ریه

19- اگر خواب دیدید که به سرطان ریه مبتلا شده اید تعبیرش این است که ممکن است دوست دارید سیگار را ترک کنید زیرا ریه هایتان دچار مشکل شده است. زمان آن رسیده که محیط اطراف خود را تغییر دهید.


تعبیر خواب مرگ با سرطان

20- اگر درخواب دیدید که دوست یا یکی از اعضای خانواده به علت سرطان درگذشته تعبیرش این است که مدت هاست که دچار مشکل بوده است و شما نمی دانستید. شاید زمانی متوجه مشکلات او بشوید که کار از کار گذشته است. اما بعد از دیدن این خواب به او سر بزنید و حال او را جویا شوید و اگر کمکی از دستتان بر می آید از او دریغ نکنید. این خواب نشانه مرگ عزیزان نیز هست.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب سرطان

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب بیماری : ۴۵ تعبیر و تفسیر خواب بیماری و بیمار بودن

تعبیر کامل خواب بیمارستان : 30 معنی و تعبیر دیدن خواب بیمارستان

تعبیر خواب پزشک : ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن پزشک ( دکتر ) در خواب

تعبیر خواب بالا آوردن و استفراغ : 41 نشانه و تفسیر دیدن استفراغ در ...

تعبیر خواب بیهوشی : 29 نشانه و تعبیر بیهوشی و غش کردن در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dream-meaning.net
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits