مجله دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
خیاطی در خواب: تعبیر دیدن خواب خیاطی و خیاط چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب خیاطی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن خیاط در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب خیاطی دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب خیاط، تعبیر خواب خیاط شدن، تعبیر خواب خیاطی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب خیاط

تعبیر خواب خیاط

دیدن خیاط در خواب نشانه شایعات است. احتمالا در کار و شغلتان به مشکل خورده اید و به همین دلیل از نظرات دیگران راجب خود می ترسید و سعی می کنید که مشکلات شخصی تان را از آن ها پنهان کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
دیدن خیاط در خواب ، نشانة آن است که برای رفتن به مسافرت با نگرانیهایی مواجه خواهید شد .

تعبیر خواب خیاط شدن

تعبیر خیاط شدن در خواب نشانه هزینه های سنگین و غیر منتظره است. احتمالاً در جشنی شرکت خواهید کرد که می خواهید در آن بدرخشید و به همین دلیل سعی میکنید بهترین باشید و برای بهترین بودن بیشترین هزینه ها را خواهید کرد.
تعبیر دیگر این خواب این است که در کار خود مهارت دارید. شما معتقدید که هر کس با تلاش و کوشش به جایی میرسد و هیچ چیزی اتفاقی نیست. البته خوش شانس هستید که کاری که دوست دارید را انجام می دهید و پس از یک روز طولانی هیچ گاه احساس منفی و خستگی نکرده اید.

تعبیر خواب خیاطی

لوک اویتنهاو می گوید :

 • خیاطی کردن : کارتان به شما سود خواهد رساند
 • سوزن در دست فرو رفتن : شخصی جوان به دیدنتان خواهد آمد
 • اگر در خواب می بینید که خیاطی اندازه شما را می گیرد، تعبیرش این است که به زودی به آنچه می خواهید با تلاش خواهید رسید و پس از آن به آرامش خواهید رسید. شما تاکنون فقط روی یک موضوع متمرکز بوده اید و اجازه نمی دادید چیز دیگری حواس شما را پرت کند. پافشاری شما چشمگیر است ، اما غالباً لذت بردن از زندگی را فراموش می کنید.
 • اگر در خواب دیدید که شما اندازه کسی را می گرفتید، تعبیرش این است شخصی شما را همیشه تحسین میکند و این کارش انگیزه بیشتری در شما ایجاد کرده است. این انگیزه چند برابر باعث شده که بیش از پیش موفق شوید.
 • تعبیر خواب خیاط و سوزن زدن : تعبیر این خواب این است که شما به اندازه کافی خوشحال نیستید. حتی اگر به چیزهای زیادی رسیده اید ، باز هم مواردی وجود دارد که برای اینکه از خود راضی شوید باید روی آن ها کار کنید. اگر وقت و توجه بیشتری به آن ها اختصاص دهید به زودی موفق می شوید که آن ها را حل کنید. با این حال ، باید بدانید که زندگی ایده آل نیست و همیشه موانعی وجود دارد که شما را از دستیابی به هر آنچه می خواهید باز می دارد.

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر خواب ببینید با خیاطی جروبحث می کنید ، نشانه آن است که نتایج طرح شما مأیوس کننده خواهد بود .
 • اگر خواب ببینید خیاطی برای دوختن لباسی ، با متر اندازه های شما را می گیرد ، نشانة آن است که با اطرافیان خود ناسازگاریهایی پیدا خواهید کرد .

تعبیرهای دیگر:

 • اگر در خواب دیدید که با خیاط صحبت می کردید، تعبیرش این است که برنامه ها و جاه طلبی های بزرگی دارید و برای رسیدن به آن همه کار خواهید کرد. حتی به حرف کسانی که مدام به شما انرژی منفی می دهند و شما را از کارتان منع می کنند، توجهی نخواهید کردُ زیرا به خود و ایده ای که دنبال می کنید ایمان دارید.
 • اگر در خواب می بینید که دیگران با خیاط صحبت می کردند، تعبیرش این است به عروسی یا جشن خاصی دعوت می شوید. با این حال ، این دعوت واقعاً شما را خوشحال نخواهد کرد زیرا قطعا کسانی در آن مجلس دعوت می شوند که شما از دیدن آن ها خوشحال نخواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که با خیاطی بحث می کردید تعبیرش این است که هیچ چیز انتظارات شما را برآورده نمی کند. احتمالاً امید زیادی به شخصی داشته اید اما به زودی خواهید فهمید که اشتباه می کنید. از طرف دیگر ، این احتمال وجود دارد که شما چیزی را بخرید که دیگران بسیار از آن تعریف کرده اند ، اما معلوم خواهد شد که این خرید نتیجه ای نخواهد داد. اگر در خواب دیدید که شخص دیگری با خیاط بحث میکند و شما دعوای آن ها را تماشا میکردید، تعبیرش این است که نمی خواهید در درگیری بین دو نفر که خیلی هم برایتان عزیز هستند دخالت کنید. این احتمال وجود دارد که دوستان نزدیک یا اعضای خانواده با هم مشاجره کنند و شما سعی می کنید آنها را آشتی دهید. اجازه دهید آن ها خودشان با این موضوع کنار بیایند.
 • اگر درخواب دیدید که از خیاط پنهان شدید تعبیرش این است که مطمئن نیستید که چه می خواهید. رابطه شما با شریک زندگی پیچیده است ، اما نمی دانید که می خواهید رابطه یا ازدواج دوام داشته باشد یا نه..
 • اگر خواب دیدید شخص دیگری در خواب از خیاط پنهان می شود ، تعبیرش این است که بی احتیاطی دیگران شما را متعجب خواهد کرد. ممکن است یک نفر از اطراف شما تصمیمی بگیرد که شما را شوکه کند. شما همیشه اعتقاد داشته اید که او کسی است که می داند چه کاری انجام می دهد ، اما معلوم خواهد شد که همیشه اینطور نیست.
 • فرار کردن از خیاط نماد از دست دادن ، اندوه ، یا بدبختی است. این احتمال وجود دارد که برخی از افراد از زندگی شما خارج شوند و این موضوع به شما آسیب زیادی می رساند. از طرف دیگر ، به دلیل کار به شدت دچار استرس می شوید و نمی دانید که وقتی کار نمی کنید چگونه احساسات خود را کنترل کنید. این رابطه شما با شریک زندگی ، دوستان یا اعضای خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد.
 • اگر خواب دیدید که دیگران از خیاط فرار میکنند تعبیرش این است که سعی می کنید بین دو نفر با عدالت و منطق حکم بدهید. با این حال ، لجبازی آنها بر عقل سلیم غلبه خواهد کرد. وقتی متوجه شدید که واسطه گری بی فایده است که بخواهید برخی موارد را برای آنها توضیح دهید ، عقب نشینی خواهید کرد و به آنها اجازه خواهید داد تا به تنهایی با مشکلی روبرو شوند.
 • اگر در خواب دیدید که خیاط را تعقیب می کردید تعبیرش این است که نباید به وعده های پوچ اعتماد کنید. شخصی به شما دنیا وعده ای داده است ،اما به قول و قرارش عمل نکرده و شما روی حقیقی و بی نقاب او را خواهید دید و می فهمید که همه این ها یک دروغ بزرگ است.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری در پی تعقیب خیاط است ، تعبیرش این است که از افراد مظلوم و ضعیف محافظت خواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید که با خیاط می جنگیدید تعبیرش این است که باید یاد بگیرید احساسات منفی را کنترل کنید. زیرا نمی دانید که چگونه بعضی اوقات آنها را به درستی بیان کنید. مردم هم اغلب شما را فردی متکبر و بی ادب و مستعد خشونت می دانند ، در حالی که شما اینگونه نیستید. اگر می خواهید نظر آنها را تغییر دهید ، ابتدا باید روی تغییر خود کار کنید ولی این موضوع را به یاد داشته باشید ، هر کس مسئول اعمال خود است و نیاز نیست همیشه طوری رفتار کنید که باب طبع دیگران باشد. گاهی هم خودتان باشید و نقش بازی نکنید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب خیاط

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب سوزن: ۴۶ نشانه و تفسیر دیدن سوزن در خواب

تعبیر خواب آشپزی : ۳۵ نشانه و تفسیر دیدن خواب پختن انواع غذا


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است