دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
بال در خواب: تعبیر بال داشتن در خواب چیست ؟
3
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب بال دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بال در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن بال چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب بال ، تعبیر خواب بال داشتن، تعبیر خواب بال شکسته، تعبیر بال زدن در خواب و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب بال

تعبیر خواب بال

بال در خواب نشانه برآورده شدن آرزوهاست. به زودی به آنچه می خواهید می رسید و همانطور می شود که شما می خواهید. علاوه بر این شما اجازه نمی دهید که کسی به شما انرژی منفی بدهد.

تعبیر خواب بال داشتن

داشتن بال نماد سفر است. شما معتقد هستید که سفر گرانبهاترین تجربه زندگی هر شخص است. به همین دلیل از هر فرصتی برای تغییر محیط پیرامون خود استفاده می کنید ، حتی شده برای یک روز. اگر چنین شخصیتی دارید احتمالا از این گونه خواب ها زیاد خواهید دید.

تعبیر خواب بال شکسته

انواع تعبیر بال شکسته در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که بال هایتان شکسته است، تعبیرش این است که چیزی شما را ناامید خواهد کرد. شما احتمالاً انتظارات زیادی از خانواده ، دوستان یا شریک زندگی خود داشته اید ، به همین دلیل احساس می کنید همه چیز آنطور که دوست دارید پیش نخواهد رفت. این حس نارضایتی و نا امیدی برای شما خوی نیست و خطرناک است.
 • اگر خواب دیدید که بال های کسی را شکستید، تعبیرش این است که باید در مورد افرادی که دوستشان دارید بیشتر فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که حتی اگر با تصمیمات آنها موافق نیستید از آنها حمایت کنید. شما باید از این واقعیت آگاه باشید که هر کس می تواند زندگی خودش را مدیریت کند. اگر تجربه ای دارید با دیگران در میان بگذارید. در غیر اینصورت بهتر است زیاد به کارهای دیگران دخالت نکنید و وقت و انرژی خود را صرف اهداف خود کنید.

تعبیر خواب بال زدن انسان

اگر خواب دیدید که بال می زدید، تعبیرش این است که تغییراتی که تصمیم دارید ایجاد کنید برای شما مثمر ثمر خواهد بود. ممکن است شغلی پیدا کنید که بتواند تمام مشکلاتتان را حل کند.

تعبیر بال زدن در خواب

تعبیرهای خواب بال زدن:

 • اگر خواب دیدید که دیگران مشغول بال زدن بودند، تعبیرش این است که خوشبختی دیگران شما را خوشحال خواهد کرد. خواهید فهمید شخصی که دوستش دارید و به او احترام می گذارید، به آنچه که خواسته رسیده است.
 • اگر در خواب دیدید که بال می زدید و پرواز می کردید، تعبیرش این است که به زودی به آرامشی که آرزوی آن را دارید خواهید رسید. ممکن است به اندازه کافی شهامت داشته باشید و چیزی را امتحان کنید که تمام عمر از آن می ترسیدید. شما پرشور ، باانگیزه و پر از انرژی خوب خواهید بود. این امر خصوصاً در مورد کسانی که اخیراً شغل یا دانشگاه خود را تغییر داده اند و یا تجارت خود را شروع کرده اند بیشتر تعبیر دارد.
 • اما اگر بال زدن و پرواز کردن دیگران را دیدید، تعبیرش این است که به عزیزانتان آزادی لازم را خواهید داد. این امر خصوصاً در مورد والدین دلسوز صدق می کند که سرانجام خواهند فهمید زمان آن رسیده است که بچه هایشان استقلال پیدا کنند. احتمالاً برایتان سخت خواهد بود که به آن عادت کنید، اما رفته رفته به آن ها اجازه می دهید که کمی فکر کنند.

تعبیر دیدن بال بزرگ در خواب

اگر خواب دیدید که بال هایتان رشد کرد و بزرگ شد، تعبیرش این است که عاشق شده اید. برای کسانی که خوشبختانه ازدواج کرده اند و یا در یک رابطه هستند ، این لحظات می توانند بسیار پرشور باشند. اما اگر بعد از ازدواج عاشق شده اید، بهتر است در این عشق تجدید نظر کنید و به زندگی خود بازگردید. اگر در خواب می بینید که بال های شخص دیگری رشد می کرد، تعبیرش این است که به عشق دیگران حسادت می کنید. اگر شما هم بخواهید می توانید عاشق باشید و مهر و محبت را تجربه کنید.

تعبیر خواب افتادن بال

تعبیر افتادن بال در خواب :

 • اگر در خواب دیدید که بال هایتان افتاد، تعبیرش این است که به زودی خبر بدی را خواهید شنید. نا امید نشوید و اجازه ندهید سختی های زندگی شما را عذاب دهد. خیلی به خود سخت نگیرید و به زندگی از زاویه ای دیگر بنگرید. .
 • اما اگر دیدید که دیگرن بال هایشان افتاد، تعبیرش این است که رفتارهای شما یا دیگران آن شخص را شوکه زده کرده است. اگر آن شخص را می شناسید یا یکی از نزدیکانتان است، سعی کنید در برخورد با او جانب احتیاط را رعایت کرده و دل او را نشکنید. . این اقدام شما به او آسیب جدی رسانده است. بهانه گیری ها را کنار بگذارید و درست رفتار کنید.

تعبیر خواب بال هواپیما

بال هواپیما در خواب بیانگر این است که به زودی مشکلی را که مدتها شما را آزار می دهد حل خواهد شد.دیگر از سرنوشت و بخت بد شکایت نمی کنید و هر اتفاقی که می افتد به دنبال راهی برای حل مشکلات هستید.

تعبیر خواب بال فرشتگان

بال های فرشته در خواب نشانه خوشبختی و رسیدن به آرزوهاست. به زودی طرز تفکر و دیدگاه خود را در مورد بسیاری از چیزها تغییر دهید. به زودی با شرایط استرس زا کنار می آیید.

تعبیر خواب بال های پروانه

بال پروانه در خواب نشانه مشکلات تجاری است. شاید مجبور شوید برای بیرون آمدن از بحرانی که اکنون در آن قرار دارید، پس انداز کنید. این بهترین راه برای رسیدن به موفقیت و آرزوهای دست نیافتنی است.
بال پرنده در خواب نشانه خوبی نیست. احتمالا در معرض خطر هستید. در محل کار با مشکلی روبرو خواهید شد زیرا همکارانتان نمی خواهند به شما کمک کنند یا دوست ندارند که موفقیت شما را ببینند.
بال های خفاش در خواب نشانه خطر کردن و ریسک بالا در زندگی است. سعی کنید محتاط باشید. مخصوصا در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی. اگر تاکنون رعایت نمی کردید، وقت آن رسیده که این کار را انجام دهید زیرا خطر تصادف در انتظارتان خواهد بود.

تعبیر خواب اسب بالدار

بال های اسب نشانه خلاقیت و ایده های نو است. شما در حال حاضر در مرحله ای هستید که هر چه میگویید درست است و هر چه می خواهید در دسترس شماست.
تعبیر خواب شیر بالدار: این خواب نمادی از شهرت یا شادی کوتاه مدت است.
بال های اژدها نماد قدرت و شجاعت شماست. شما دوست دارید به همه کمک کنید و شجاعت این کار را هم دارید. شما مجبور خواهید بود با افرادی برخورد کنید که هرجا بروید شجاعت ، موفقیت و از خودگذشتگی تان را تحسین کنید.


اچ میلر می‌گوید :
مشاهده‌ی بال پرندگان در خواب ، نشانه‌ی به دست آوردن ثروت است .

لیلا برایت می‌گوید :
اگر در خواب ببینید که مثل پرندگان ، بال و پر دارید ، یعنی غم و ناراحتی شما را تهدید می‌کند .

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر خواب ببینید که بال درآورده اید ، علامت آن است که به خاطر جدایی از فرد مورد علافة خود که به سفر رفته است ، احساس ناامنی و اضطراب خواهید کرد .
 • دیدن بال پرندگان در خواب ، علامت آن است که بر تنگ دستی و فقر غلبه خواهید کرد و به ثروت و افتخار دست خواهید یافت .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :

 • خواب بال : از دست دادن پول
 • یک فرشته بالدار : خوشبختی
 • بالهای یک پرنده : احترام و امتیاز
 • یک فرشته با بالش شما را نوازش می کند : شادی و تسلی خاطر
 • بالهای پرنده های اهلی : یک عشق بزرگ و خوشبخت
 • شما خودتان بال دارید : موانع متعدد سر راهتان پدیدار می شوند .
 • بچه ها بال دارند : ثروت
 • بالهای شکسته : ضرر مالی

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب بال

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب پرواز : 60 نشانه و تعبیر دیدن خواب پراوز کردن

تعبیر خواب فرودگاه : 19 نشانه و تعبیر فرودگاه در خواب

تعبیر کامل خواب سفر : 54 نشانه و تفسیر دیدن خواب سفر رفتن و ...

تعبیر خواب پروانه : تفسیر و تعبیر دیدن پروانه در خواب چیست ؟

تعبیر خواب کلاغ : دیدن کلاغ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عقاب : دیدن عقاب در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits