دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب خفگی: 14 نشانه و تعبیر خفه شدن (کردن) در خواب
38
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب خفگی و خفه شدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های خفه شدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب خفه شدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب خفه کردن ، تعبیر خواب خفه کردن، تعبیر خواب احساس خفگی، تعبیر خواب خفه شدن ابن سیرین، تعبیر خواب خفه شدن توسط شخصی و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب خفه کردن ، تعبیر خواب خفه کردن

تعبیر خواب خفه کردن

1- خفه کردن یا خفه شدن در خواب نشانه حساسیت، ترس، ناتوانی در مقابل عمل انجام شده است. شما مدام وقایع را برای خود تجزیه و تحلیل می کنید و این کار اصلا به صلاحتان نیست. شما سعی در جلب رضایت همه دارید ولی نمی توانید و این شما را عصبی و ناراحت میکند. مردم معمولاً این خواب ها را کابوس می دانند ، در حالی که تعبیر آنها به شخصی که شما را خفه کرده ، علت خفه کردن و جزئیاتی که پس از آنها به وجود آمده بستگی دارد.
2- تعبیر دیگر این خواب، بیماری است. سعی کنید هر چه زودتر چکاپ شوید.


تعبیر خواب احساس خفگی

3- اگر در خواب احساس خفگی کنید ، نشانه آن است که در مقابل فرد مورد علاقة خود احساس شرمساری خواهید کرد .


تعبیر خواب خفه شدن ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
4- اگر بیند کسی او را خفه کرد ، دلیل که غمگین و مستمندشود و بعضی گویند : خفه کردن نیکی عیش است .

تعبیر خواب خفه شدن توسط دیگران

5- اگر در خواب دیدید که کسی شما را خفه کرد تعبیرش این است که در فضایی مسموم و پر از دعوا و مشاجره زندگی میکنید. اعضای خانواده تان انتظارات زیادی از شما دارید. شما برای خارج شدن از این فشار دست به هر کاری می زنید.

تعبیر خواب خفه شدن توسط پدر

6- اگر کسی که شما را خفه می کرد پدرتان بود تعبیرش این است که شما اغلب بی دلیل وحشت میکنید. شما با رفتارتان پدر و مادرتان را نا مید کردید. چون در هیچ شرایطی دوست ندارید به حرف های آن ها گوش هید. این ذات شماست و نمی توانید خلاف میلتان رفتار کنید.

تعبیر خواب خفه شدن توسط مادر

7- اگر کسی که شما را خفه میکرد مادرتان بود تعبیرش این است که از مسئولیت فرار می کنید و میترسید. شما دوست ندارید به هیچ کس قولی بدهید و این بی مسئولیت بودن شماست که دیگران را آزار میدهد. حتی تصمیمات مهم زندگی تان را دیگران برایتان میگیرند و شما هیچ قدرتی از خود ندارید.

تعبیر خواب خفه شدن توسط شخصی

8- اگر در خواب رئیستان شما را خفه کرد تعبیرش این است که نه شما از کارتان راضی هستید نه رئیستان از شما راضی است. شما معتقدید که باید بر اساس زحمتی که می کشید حقوق بگیرید و بیشتر به شما بها بدهند اما رئیستان با نظر شما مخالف است و قدر زحمات شما را نمی داند.
9- اگر در خواب دیدید که پزشکی شما را خفه کرد تعبیرش این است که به زودی بیمار می شوید. قدرت و اراده خود را از دست داده اید. بهتر است هر چه زودتر بیماری تان را درمان کنید یا به سفر بروید تا خود را از زیر این فشار خلاص کنید.
10- اگر در خواب دیدید که پستچی شما را خفه کرد تعبیرش این است که به زودی خبر بدی را می شنوید. احتمالا قصد سفر به خارج از کشور را داشته اید اما به زودی از آن سفر نا امید خواهید شد. دلسرد نشوید و به کارتان ادامه دهید.
11- اگر در خواب دیدید که کشیشی شما را خفه کرد تعبیرش این است که از معنویات دور شده اید. کم کاری و ناراحتی خود از زندگی را به خدا و معنویات نسبت ندهید. حتما احمال و کم کاری از خود شما بوده است.


تعبیر خواب خفه شدن توسط فرزند

12- اگر در خواب دیدید که کودکتان شما را خفه کرده تعبیرش این است که نگران آینده او هستید ونمی دانید در آینده چه چیزی انتظارش را میکشد. این نگرانی کاملا طبیعی است و اکثر والدین این ترس را دارند.


تعبیر خواب خفه شدن توسط همسر

13- اگر همسرتان شما را خفه کرد تعبیرش این است که از رابطه خود راضی نیستید. هر دوی شما اخیرا استرس زیادی را تحمل کرده اید و این موضوع برای شما خیلی بد است. کمی به خودتان و رابطه تان زمان بدهید. اگر به دنبال روابط زناشویی بی نقص هستید پس دو طرف باید تلاش کنند.


تعبیر خواب خفه شدن توسط خواهر و برادر

14- اگر در خواب دیدید که خواهر و برادرتان شما را خفه کردند تعبیرش این است که آن ها با شما مشکل دارند اما آن را از شما پنهان می کنند. احتمالا متوجه رفتار عجیب و غریب آن ها شده اید. سعی کنید علت این کارشان را بپرسید و صبور باشید تا حالشان بهتر شود.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب خفه کردن ، تعبیر خواب خفه کردن

تعبیرهای مرتبط:

41 نشانه و تعبیر دیدن خواب قتل و آدم کشی

تعبیر خواب تهمت زدن : 16 نشانه و تعبیر افترا و تهمت در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (38 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits