دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب اتهام زدن
32
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن اتهام و تهمت تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . انواع تعبیر های متهم شدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب تهمت ( افترا ) چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب اتهام ، تعبیر خواب تهمت ، تعبیر خواب تهمت دروغ ، تعبیر خواب تهمت دزدی زدن ، تعبیر خواب تهمت دزدی زدن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب تهمت

به طور کلی تهمت زدن در خواب تعبیر خوبی ندارد.

 • اگر خواب دیدید به کاری که انجام نداده اید متهم شدید تعبیرش این است که به زودی اخبارعجیبی شما را غافلگیر خواهد کرد. اگر واقعا آن کار را انجام داده اید یا قبول کردید که آن کار را کرده اید تعبیرش این است که پاداش خوبی را خواهید گرفت. تعبیر خواب اتهام زدن از زبان میلر
 • میلر معتقد است که اگر خواب دیدید به چیزی متهم شدید تعبیرش این است که با اعضای خانواده درگیر می شوید.
 • تعبیر اتهام در خواب این است که نباید از مشکلات هراس داشت. دیر یا زود این مشکلات به سراغ شما خواهند آمد و مجبورید با آن ها بجنگید و مقابله کنید.
 • اگر نتوانستید معصومیت و بی گناهی خود را ثابت کنید در زندگی واقعی باهمین وضعیت روبرو خواهید شد. اما اگر به اندازه کافی شجاعت دارید که حقیقت را بگویید تعبیرش این است که موفق خواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که به دروغ مورد اتهام قرار گرفته اید تعبیرش این است که ثروتمند خواهید شد.

تعبیر خواب اتهام

 • اگر خواب دیدید که دوستتان به چیزی متهم یا محکوم شده بود تعبیرش این است که به زودی با او اختلاف پیدا کرده و دعوا می کنید.
 • اگر در خواب دیدید که دوستانتان شما را به چیزی متهم کردند تعبیرش این است که شما اشتباهاتی در رابطه با آن ها مرتکب شده اند و زمان آن رسیده تا این اشتباهات را بپذیرید و آن را جبران کنید.
 • اگر در خواب دیدید که به جرم جدی تری مانند قتل متهم شده اید تعبیرش این است که به دردسر بزرگی می افتید. تعبیر دیگر این خواب این است که از کسی پیشنهاد بدی خواهید گرفت و قادر نخواهید بود در برابر آن مقاومت کنید. 9- مثلا اگر در یک ماجراجویی شبانه به قتل متهم شدید تعبیرش این است که قبلا کاری انجام داده اید و از بابت آن شدیدا نگران هستید. وقت آن رسیده که منتظر حل اوضاع باشید.

تعبیر خواب تهمت زدن به دیگران

اگر خواب دیدید که دیگران را به چیزی متهم کردید تعبیرش این است که به شایعات اهمیت می دهید و دیگران را به خاطر مشکلات خود مقصر می دایند.

 • اگر در خواب دیدید که به کسی در مقابل شما تهمت زدند و شما بی تفاوت بودید و نمی خواستید کمکی کنید تعبیرش این است که این وضعیت در عالم بیداری برایتان اتفاق خواهد افتاد.
 • اگر خواب دیدید توانستید مداخله کنید و او را نجات دادید تعبیرش این است که به زودی به کسی کمک میکنید و او را از بدبختی نجات می دهید.

تعبیر خواب تهمت زدن به خیانت

اگر زنی خواب ببیند که همسرش به خیانت متهم شده است تعبیرش این است که در آینده مشکلات خانوادگی باعث می شود که نتواند به زندگی با همسرش ادامه دهد. این خواب حاکی از دریافت اخبار بد نیز می باشد.

تعبیر خواب تهمت دزدی زدن

اگر خواب دیدید که به دزدی متهم شدید تعبیرش این است که حادثه ناگواری برایتان رخ خواهد داد.

 • اگر خواب دیدید به سرقت طلا و جواهرات متهم شدید تعبیرش این است که اسرار شما فاش خواهد شد.
 • تعبیر دیگر این خواب این است که عجله شدید شما برای رسیدن به هدف باعث درگیری جدی شما خواهد شد.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب دزد : 19 تعبیر و تفسیر دزد و دزدی کردن در خواب

تعبیر خواب آدم دزدی : 23 نشانه و تعبیر دزدیدن آدم در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (32 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits