دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب آدم کشی : 50 نشانه و تفسیر قتل و آدم کشتن در خواب
90
زمان مطالعه: 10 دقیقه
تعبیر خواب کامل قتل ، دیدن خواب قاتل و سایر تعبیر خواب ها از این قبیل را در دلگرم بخوانید.

تعبیر خواب دیدن آدم کشتن

خواب قتل ( تعبیر خواب آدم کشتن ، آدم کشی در خواب ، تعبیر خواب آدم کشی با چاقو ، تعبیر خواب ادم کشی با تفنگ ، تعبیر خواب کشته شدن و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب کشتن آدم

1- تعبیر کشتن آدم در خواب نشانه این است که تلاش می کنید تا از شر برخی افراد مزاحم خلاص شوید.
2- اگر در خواب فردی را کشته بودید تعبیرش این است که دوست دارید روابط خود را با آن شخص از بین ببرید. در واقع شما کنترل خود را از دست داده اید و دیگر نمی توانید خشم خود را کنترل کنید.
3- تعبیر خواب کشتن آدم نشانه این است که تلاش می کنید برخی رفتارهای بد خود را از بین ببرید و از برخی چیزهای منفی خلاص شوید.
4- تعبیر کشتن دیگران در خواب تغییر در شیوه زندگی و پایان دادن به یک رویداد تکراری و بد است.
5- اگر در عالم رویا دیدید که شخصی را به قتل رساندید و به سرعت فرار کردید تعبیرش این است که مشکلاتتان را با آن شخص حل می کنید و بدون اینکه مشکلی برایتان پیش بیاید به زندگی عادی خود بر میگردید.
6- اگر در خواب دیدید که از سوی شخصی مامور شدید تا کسی را به قتل برسانید تعبیرش این است که دخالت های آن شخص در زندگی شما باعث ناراحتی و شرمندگی شما در آینده خواهد شد و رفتارهای ناشایست او به گردن شما خواهد افتاد. سعی کنید زمام امور خود را در دست بگیرید و بیش از حد تحت تاثیر رفتارهای دیگران نباشید. در غیر اینصورت آینده بدی در انتظارتان خواهد بود.

لوک اویتنهاو می گوید :
7- تعبیر خواب آدم کشی ، ماجراجویی است
8- تعبیر خواب کشتن با گلوله آن است که حسادت شما ر ا آزار میدهد


تعبیر خواب قاتل

آنلی بیتون می‌گوید :
9- اگر خواب ببینید قاتل بالای سر مقتولی که لباسهایش آغشته به لکه های خون است ، ایستاده است ، تعبیرش آن است که بدبختی به سراغتان می آید .
10- اگر در خواب قاتل با تفنگ به شما شلیک کرد ، نشانة آن است که بر تمامی رنجهای زندگی خود غلبه خواهید کرد .
11- تعبیر قاتل در خواب هشدار است، مراقب دشمنان خود باشید تا صدمه ای به شما نرسانند .


تعبیر خواب خودکشی

آنلی بیتون می‌گوید :
12- تعبیر دیدن خواب خودکشی : اگر خواب ببینید دوستی خودکشی کرده است ، آن است که برای تصمیم گیری راجع به موضوعی مهمی دچار تردید می شوید .


تعبیر خواب کشته شدن

13- تعبیر خواب کشته شدن : اگر در خواب دیدید که توسط شخصی کشته شدید تعبیرش این است شخصی از نحوه برخورد یا رفتار شما به ستوه آمده است و به این موضوع فکر می کند که چگونه از دست کارتان خلاص شود.
14- دیدن خواب کشته شدن نشانه پایان دادن به روابط مهم در زندگی و بروز برخی استعدادهای پنهان در شماست.

آنلی بیتون می‌گوید :
15- اگر در خواب دیدید به دست کسی کشته شده‌اید ، تعبیرش آن این است که عمری طولانی و پر ثمر خواهید داشت .


تعبیر خواب دیدن قاتل

16- اگر در خواب قاتلی را دیدید تعبیرش این است که به نوعی در برابر چیزی موضع گرفته اید. احتمالا شخصی در زندگی تان وجود دارد که تمام ساختارها را می شکند و شما علیرغم اینکه با این شخص مخالف هستید نمی توانید چیزی به او بگویید.
17- اگر در عالم خواب دیدید که شاهد قتل بودید تعبیرش این است که در محل کار یا محیط خانه درد زیادی تحمل می کنید و از وضعیت خود راضی نیستید. سعی کنید محیط کار یا محیطی که در آن زندگی میکنید را عوض کنید در غیر این صورت باید منتظر عواقب بدتری باشید.


تعبیر خواب کشتن دشمن خود

18- تعبیر خواب کشتن دشمن خود به این شکل که اگر در عالم خواب رویا دیدید که شخصی مدام شما را آزار می داد و دشمن شما بود و شما مجبور شدید او را از روی عصبانیت به قتل برسانید تعبیرش این است که در حال حاضر درهمین شرایط هستید و در واقع به تنگ آمده اید و دوست دارید هر چه زودتر از شر این شخص خلاص شوید و حتی گاهی به سرتان می زند که او را بکشید.

آنلی بیتون می‌گوید :
19- تعبیر خواب کشتن دشمن خود آن است که به خاطر بی تفاوتی دیگران احساس حقارت می کنید .


تعبیر خواب کشتن پدر

20- تعبیر خواب کشتن پدر اگر در خواب دیدید که یکی از اعضای خانواده تان مثلا پدر خود را به قتل رساندید تعبیرش این است که نسبت به آن ها خشمگین هستید و در برخی موارد از آن ها نفرت دارید. شاید احساس می کنید که توسط برخی اعضای خانواده کنترل می شوید. این شرایط شما را آزار می دهد و دوست دارید خودتان باشید.
21- تعبیر کشتن پدر در خواب هشدار بزرگی است که به اعصاب خود مسلط باشید و تا کار به جای باریک نرسیده سعی کنید از آن خانه دور بمانید.

تعبیر خواب کشتن کودک

22- تعبیر کشتن کودک در خواب نشانه فروپاشی خانواده و از بین رفتن دوستی هاست. این خواب وحشتناک نشانه عدم موفقیت در برنامه‌ریزی‌ها ست. احتمالاً در شغل و کسب و کار خود شکست خورده و رنج زیادی تحمل کرده اید.
23- اگر در خواب دیدید که به خاطر قتل کودک نگران شده اید و استرس زیادی دارید تعبیرش این است که در واقعیت چیزی شما را آزار میدهد و دوست دارید از آن خلاص شوید.
24- اگر در خواب دیدید که شاهد قتل بودید تعبیرش این است که شما رفتارهای نادرست دیگران را می بینید ولی هیچ اقدامی نمی کنید که خودتان را خراب نکنید بهتر است بیشتر روی کارهای خود حساس شوید و کاری به دیگران داشته باشید.

تعبیر خواب کشتن فرزند خود

25- اگر در عالم رویا دیدید که فرزند خود را کشتید تعبیرش این است که روابط شما با فرزندتان کاملاً به هم ریخته و فرزندتان دیگر شما را دوست ندارد سعی کنید رفتار خود را با خانواده‌تان بهبود بخشید در غیر این صورت ممکن است زندگی تان کاملاً به هم بریزد.
26- تعبیر خواب کشتن بچه خودت این است که شما زمام امور زندگی خود را از دست داده‌اید و انرژی و انگیزه ای برای این کار ندارید. این موضوع باعث می‌شود خانواده دیگر برایتان تره هم خورد نکنند. قبل از اینکه دیر شود برنامه‌های خود را مرور کنید و تصمیمات جدید بگیرید.
27- به گفته میلر اگر خواب دیدید که در حال کشتن فرزندتان هستید تعبیرش این است که به زودی ناامید می‌شوید و غم و اندوه شما آغاز خواهد شد. صبر داشته باشید به خدا توکل کنید.
28- تعبیر خواب کشتن کودک غریبه نشانه حوادثی غمناک و دردآور در آینده است.
29- تعبیر کشتن کودک فامیل نشانه این است که دوست عزیزی شما را فریب خواهد داد.
30- تعبیر کشتن کودک پسر در خواب نشانه مشکلات بزرگ در تجارت است.
31- تعبیر کشتن کودک دختر در خواب نشانه مشکلات مالی نبود نعمت است.


تعبیر خواب دفن کردن

32- تعبیر خواب دفن کردن نوعی هشدار است. هیچ گاه آینده خود را به خاطر دیگران خراب نکنید.
33-اگر در خواب دیدید که و پس از قتل ، مشغول دفن کردن بودید تعبیرش این است که شما مسر هستید تا به هر نحوی که شده آن شخص را از زندگی تان بیرون کنید.


تعبیر خواب کشتن حیوان با تفنگ

تعبیر خواب کشتن حیوان با تفنگ بستگی به نوع حیوان دارد :
34- تعبیر کشتن مار درخواب نشانه این است که به زودی دشمن خود را شکست می دهید و ایده ها و نظرات خود را به همه می فهمانید.
35- تعبیر کشتن گربه در خواب آگاهی شما را درباره برنامه خود نشان میدهد و به این معنی است که افراد فریبکار و خائن را از زندگی خود دور خواهید کرد.
36- تعبیر کشتن موش در خواب نشانه پیروزی در رقابت های زندگی است. احتمالا به زودی به عنوان سرپرست بخشی انتخاب خواهید شد.
37- تعبیر کشتن خرگوش درخواب نشانه ضرر و زیان مالی در آینده ای نزدیک است. احتمالا به دلایلی حقوقتان پرداخت نمی شود یا به تعویق می افتد.
38- تعبیر کشتن شیر در خواب نشانه قدرت و سلطه شما در برخورد با دیگران است. همه از شما حساب می برند و در محل کار و خانه از ترس به شما احترام می گذارند.
39- تعبیر کشتن عنکبوت درخواب نشانه موفقیت و شکست دشمنان است. اگر عنکبوتی که کشتید بسیار بزرگ بود تعبیرش این است که تصمیمات عاقلانه ای در آینده خواهید گرفت.
40- تعبیر کشتن ببر در خواب نشانه بسیار خوبی است. این خواب نشانه مال و ثروت فراوان است و به این معنی است که به زودی به آنچه می خواهید خواهید رسید. این خواب همچنین نشانه برخی وقایع پیش بینی نشده در آینده نزدیک است.
41- تعبیر خواب کشتن خرس درخواب نشانه پیروزی بر رقبا و غلبه بر مشکلات زندگی است.
42- تعبیر کشتن روباه در خواب نشانه خلاص شدن شما از چیزی است که مدت های طولانی درگیر آن هستید. این خواب همچنین نشان دهنده پیروز شدن بر برخی جنبه های منفی و عادات بد در زندگی است. همچنین در حال حاضر دیگر دشمنی ندارید یا حداقل چیزی شما را تهدید نمی کنید.
43- تعبیر کشتن گوزن در خواب نشانه بدی است. ممکن است در آینده کسی به شما خیانت کند یا قصد فریب شما را داشته باشد. این خواب به شما هشدار می دهد که بیشتر مراقب اطرافتان باشید.
44- تعبیر خواب کشتن گرگ به این معنی است که برخی دشمنان قصد دارند شما را بی اعتبار کنند یا شاید شما را از چیزی دور کنند. اما شما مراقب هستید و سر فرصت به حساب همه آن ها خواهید رسید.
45- اگر در خواب دیدید که فیل کشتید تعبیرش این است که دوره سختی را پیش رو دارید که امنیت و تعادل شما را به خطر انداخته است. این خواب به این معنی است که اوضاع بد مالی و شرایط بد زندگی شما را به تنگ آورده است و در واقع تهدید بزرگی برای شما ایجاد کرده است.
46- تعبیر کشتن پروانه در خواب نشانه مشکلات در بر قراری روابط جنسی و ارتباط با دیگران است. دیدن این خواب همچنین نشانه این است که بیمار هستید و از بیماری رنج می برید. در واقع این خواب به ضمیر ناخودآگاه شما اشاره دارد.


تعبیر خواب کشتن خون آشام

47- تعبیر کشتن خون آشام در خواب نشانه بسیار خوبی است. دیدن این خواب نشانه موفقیت در آینده نزدیک و پیروزی بر رقبای دیگر است.


تعبیر خواب کشتن حیوان موذی

48- کشتن هر نوع حیوان موزی در خواب بسیار خوب است. با دیدن این خواب خود را از شر مزاحمت های افراد حسود خلاص خواهید کرد.
49- تعبیر کشتن سوسک در خواب در برخی موارد نشانه خوبی است خصوصا اینکه درخواب حس خوبی نسبت به آن ها نداشته باشید. تعبیر این خواب نشانه موفقیت و پیروزی و خوش شانسی است.
50- تعبیر خواب کشتن عقرب نشانه شکست دادن رقیبان و جلوگیری ازخیانت و فریب آن هاست. شما موفق خواهید شد در یک زمان مناسب واکنش خوبی از خود نشان دهید.

ترجمه : معصومه راهی

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (90 رای)  

۱۸ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

👾 | ۱ هفته پیش
سلام .
خواب دیدم اولین بار سحری پاشدیم داشتیم سحری میخوردیم یهو یه مرد غریبه از بالکن اومد تو و گفت راه گم کرده .. این چیزی نیست ک ب این سادگیا اتفاق بیوفته و چیز عادی باشه برای همین تا در خروجی راهنماییش کردیم.
چندوقت بعد باز سر و کلش به اشپز خونه از طریق بالکن پیداش شد و دقیقا همون تایم .. سحر.
بابام تو دستشویی داش چیزیو درست میکرد مادرم هم دم در داشت راهنمایی و نگاه میکرد . اون مرد ک از بالکن اومد تو اشپز خونه .. از بالکن یه اچر فرانسه بزرگی داریم.. اونو ورداشته بود و باز هم ادعا میکرد ک راه گم کرده و میخواد خارج بشه ... من فهمیدم که این قراره یه بلایی سرومون بیاره رسما و با از و وحشت رفتم تو هال ک مراقب باشم ک این حتما از در بره بیرون .. مرده همش چپ چپ نگام میکرد .. و اروم داشت از سمت هال ب راه رو میرفت. یهو برگشت با شدت زیاد  اچر فرانسه رو به سمت من به قصد کشتنم پرت داد ولی من غریزی جا خالی دادم .. و اون با سرعت بالا دویید مادرمو زد کنار و رفت تو دستشویی و با ضربات .. پدرم رو ک..ش..ت. و من با وحشت و فریاد داشتم گریه میکردم .. و از خواب پاشدم
0
1
💖𝑭𝒂𝒕𝒆𝒎𝒂𝒉👣 | ۳ هفته پیش
سلام . خواب دیدم که پدرم که در واقعیت فوت کرده در خواب شخصی به قتل رساند ممنون میشم تعبیرش کنید
0
0
یه ترسو | ۱ ماه پیش
سلام . من خواب دیدم ابتدا یک پسر و پدر رو کشتم و با پسر دیگرش دوستی نزدیکی دارم بعد از اون سمت خونه رفتم و دیدم برادرم (ناتنی) و برادر زاده ام که گفتم دوستی نزدیک دارم بودن عمه ام بود و به من پیچ گوشتی داد و برادرم یک مرتبه با چاقوی دست ساز شبیه به کاتر منو کشت همون لحظه که کشته شدن از خواب بیدار شدم . با اینکه امیدوارم کسی بتونه تعبیرش کنه ولی خب کسی نیست
0
0
شهربانو | ۲ سال پیش
درخواب دیدم کسی که می شناسم همسرم راکشته وامده به من ودوفرزندم حمله کند که ماارام ازپشت سرش ردشدیم بیرون که امدم جمعیت زیادی باچادرمشکی نشستن من هم چادرم مشکی بودقاتل شوهرم روی صندلی منهم جلوی پایش گریه می کردم مامورها می خواستن اوراببرند کمی بعددیدم درجمع زنان چادرمشکی باصدای بلند برای مرگ همسرم گریه می کنم البته شمشیردست قاتل پرخون ودوسر داشت
1
8
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
با سلام این خواب شما نشانه این است که زیاد از شوهرتان خوشتان نمی‌آید و یا در آینده نزدیک قرار است جنگی داشته باشید با هم تعبیر دیگر هم اینست که شما حسادت و کینه جو هستید
1
0
مهدیس | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم دارم پرواز میکنم و یه آدمی از پایین صدام میزنه بعد میرم پایین و بدون ترس چاقو میزنم تو شکمش آدمه جیغ میزنه و وقتی از خواب بلند شدم صداش تو گوشم بود میشه بگین تعبیرش چیه
1
10
Sara | ۲ سال پیش
سلام خسته نباشید من خواب دیدم که هفت هشت تا بچه دختر و پسر هستن و دنبالم میکنن تا نتونم فرار کنم و می‌خوان اذیتم کنن و گیرم بندازن خیلی اذیت شدم و با سرعت فرار کردم و سعی کردم در رو قفل کنم که نتونن بیان داخل ولی باز از یک در دیگه اومدن منم با قیچی فرو کردم تو سرشون تعبیرش چیه؟
1
8
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
یعنی شما سردرگم هستید آشفته بنظر می‌رسید . تعبیر دیگر اینست که شما بیشتر از اینکه به باطن خود برسید و وضعیتش را درست کنید به ظاهر می‌رسید و بهتر است درون خودتان را درست کنید
0
0
هاجر بختیاری | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم که به عنوان مامور مخفی وارد خانه یک جاسوس آدم کش شدم و پیش آن مشغول کار شدم وقتی دیدم که او اینقدر بی رحمانه آدم میکشد به خشم آمدم و اعتراض کردم به همین دلیل من را کشت البته با خنجر خونی هم جاری نشد میشه تعبیرش کنید
0
5
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
بله در خواب اگه کشته شوید هیچ خونی نمیتوانید ببینید از خودتان . اما تعبیر اینست که شما دو رو هستید بهتر است روی خودتان کمی تمرکز کنید و دست از دورو بودن بر دارید
0
0
fatima | ۲ سال پیش
سلام تو رو خدا جواب بدید
من دوبار این خواب و دیدم یک بار صبح یک بار ظهر خواب دیدم که ۴ زن من و خفه میکردن ولی من فقط دوستشون به گردنم حس کرده بودم ولی حس خفه کردن و نداشتم
2
3
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
این خواب تعابیر چندان مشخصی ندارن اما تعبیر دقیقتر آنست که شما در زندگی آدمی هستید که از خود گذشتگی نشان دادید بطور امروزی اگر بخواهم بگویم زیاد پررو نبودید و زیاد طمع نداشتید
0
0
امیرمحمد | ۲ سال پیش
خواب دیدم به یک دوستم فحش دادم البته فوش بدی نبود , تازه دوستمم بود دوست نزدیک بعد یهو یم تیزی از جیبش اورد بیرو اومد تیکه تیکه ام کرد و در رفت وقتی تیکه تیکه شدم ۱۰ ثانیه بعدش بیدار شدم . خواب عجیبی بود . تعبیرش رو میگید .
2
5
پاسخ ها:
ᴀʀᴍʏ.ʟ | ۲ سال پیش
اگر در خواب دیدید که توسط شخصی کشته شدید تعبیرش این است شخصی از نحوه برخورد یا رفتار شما به ستوه آمده است و به این موضوع فکر می کند که چگونه از دست کارتان خلاص شود
5
3
سارا | ۳ سال پیش
سلام خسته نباشید من خواب دیدم تو مسافرتم با خانوادم یهویی یه خانواده ک انگار میدونستیم همه خانواده قاتلن دنبالمون کردن و ما داشتیم فرار میکردیم یه جا نگه داشتیم رفتیم داخل یه خونه من با چن تا از افراد خانواده داخل خونه از بچه ها نگه داری کنیم و کل بقیه خانواده برا انجام یه کاری رفتن بیرون ک انگار اون خانواده قاتل ب ما رسیده بودن من تو خواب استرس اینو داشتم که الان چه بلایی سر مامانم اینا میاد یهویی یکی از بچه ها رو دم در دیدم رفتم بگیرمش که بیرون نره یکی دختر بچه اون خانوادرو دیدم که کاملا سیاه بود بعد درو بستم و از خواب پریدم
2
2
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
سلام تعبیر زیاد دارد اما تعبیر اینست که شما در زندگی آشفتگی زیادی دارید از طرفی سر جنگ با اعضا و طرفی دیگر دوست داشتن شما کمی بی دلیل جنگ با اعضا را شروع میکنید . خوابی که گفتید خانواده قاتلی به دنبال شما آمدن تعبیر آن هم اینست که شما از خانواده خود کپی ساختید ‌‌و در دلتان دو نوع ساختید یک خانواده خوب و بی آزار یک قاتل و بد صفت . در کل این تعبیر خواب شما هست . بنده دد هستم تعبیر میکنم و راه حل جلوی پایتان میگذارم اگر برای دیدن تعبیر دیگر لازم بود سریعا جواب بگیرید در روبیکا به نشانی Dead_Teach میتوانید خواب خود را بازگو کنید اگرچه متن بدید خوب است اما صدا ، ویس بهتر است در اینکه بدانم مرد یا زن هستید
0
0
Zahra | ۳ سال پیش
ساعت ۶ صبح خواب دیدم یه مرد یه پسر جوون رو شکنجه میداد بایه سیم که دور کمرش بسته بود وفشار میداد وهر بار از دور کمرش خون میومد بطوری که دستای اون مرد هم خونی شده بودن و بعد چاقو گذاشت زیر گلوش و رگ گردنشو زد من تو خواب شاهد همه ی اینا بودم ولی از ترس وانمود میکردم چیزی ندیدم
5
8
پاسخ ها:
Dead | ۱ ماه پیش
سلام این نوع خواب تعبیر دقیقی ندارد اما یکی از دقیق ترین آنها اینست که شما شجاعت زیادی برای بدست آوردن ندارید در زندگی تان و گفتید شکنجه گر ، این نماد این است که شما در طول زندگی مورد عذاب قرار میگیرید عذابی که شما را به پا بیندازد .
بنده دد هستم تعبیر میکنم و راه حل جلوی پایتان میگذارم اگر برای دیدن تعبیر دیگر لازم بود سریعا جواب بگیرید در روبیکا به نشانی Dead_Teach میتوانید خواب خود را بازگو کنید اگرچه متن بدید خوب است اما صدا ، ویس بهتر است در اینکه بدانم مرد یا زن هستید
0
0

hits