دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
جشن عروسی مجلل والیبالیست ایرانی با خواننده زن ترکیه ای که از او خیلی بزرگتر است!
41
فاطمه نور کِسکین با نام هنری لارا خواننده زن ترکیه ای است که در روز تولدش با مهدی کریمی ازدواج کرد.لارا که ۴۳ ساله است با مهدی کریمی که ۳۶ سال دارد ازدواج کرد.این ازدواج سوم خانم خواننده است.

لارا خواننده 43 ساله اهل ترکیه که پیش از این دو بار ازدواج کرده بود، این بار با مهدی کریمی والیبالیست ایرانی بر سر سفره عقد نشست.او از ازدواج اول خود یک دختر به نام سیلا نیز دارد.شوهر دوم او فوتبالیست معروف اوکان موردال بود.

ازدواج مهدی کریمی با لارا خواننده ترک

لارا در مراسم عروسی خود دو لباس عروس متفاوت انتخاب کرده بود و ابتدا تصاویری را به صورت فورمالیته در ساحل گرفته و به اشتراک گذاشته بود و سپس طی جشن با شکوهی با مهدی کریمی ازدواج کرد.

ازدواج مهدی کریمی با لارا خواننده ترک

او پس از پشت سر گذاشتن ۲ ازدواج ناموفق برای سومین بار «بله» گفت!مهدی کریمی این کلیپ را از تالار عروسی اش منتشر کرد.


ازدواج مهدی کریمی با لارا خواننده ترک

لارا که عکس های مراسم عروسی‌شان را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت، نوشت:«خیلی خوشحالم که مردی مثل تو دارم و میدونم که تو من رو به خاطر همین که هستم دوست داری… خیلی خوشحالم که تو رو شناختم. او نوشت به خاطر تمام قدم هایی که بدون تردید برداشتم و به خاطر داشتن تو در زندگیم خیلی خوشحالم… دیروز من، امروز من، فردای من… من تو رو بیشتر از هر چیزی و هر کسی دوست دارم.»

ازدواج مهدی کریمی با لارا خواننده ترک

مهدی کریمی نیز در پاسخ به پست همسرش لارا نوشت: «وقتی به چشمات نگاه می کنم نه دردی برام میمونه و نه نگرانی…انگار این همه سال قلبم منتظر دوست داشتنت بوده… به عنوان هدیه ای از جانب صبر من آمده است… به زندگی من خوش اومدی… همسر زیبا و مهربانم.»

ازدواج مهدی کریمی با لارا خواننده ترکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (41 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits