دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
پشیمانی بازیگر سریال فرندز از افراط در عمل زیبایی!
38
کورتنی کاکس ستاره سیتکام «فرندز» اعتراف کرد که به دلیل افراط در استفاده از متودهای زیبایی همچون بوتاکس و فیلر، زیبایی طبیعی‌اش را نابود کرده!

روز گذشته کورتنی کاکس 58 ساله در مصاحبه‌ای پادکستی با «گِلس آنیون» در اسپاتیفای عنوان کرد که به دلیل ترس از افزایش سن از سنین جوانی شروع به انجام تزیق‌های زیبایی کرده:

کورتنی کاکس / سریال فرندز

از اینکه این بلارو سر زیبایی طبیعیم آوردم خیلی ناراحتم و این موضوع تبدیل شده به بزرگترین پشیمونی زندگیم!

کورتنی کاکس / سریال فرندز

این یک اثر دومینوییه، وقتی انجامش میدی خودت هیچ تغییری حس نمیکنی! واسه همین همش وسواس پیدا میکنی که باید یه جاهایی بیشتر تغییر بدی چون از دید خودت هنوز طبیعی و نرمال به نظر میرسی و در نهایت که خودتو تویه آینه میبینی فکر میکنی تغییرات آنچنانی صورت نگرفته و هرگز خودت متوجه حجم زیاد تغییرات نمیشی اما اطرفیانت کاملا دیدگاهی مخالف تو دارن و تغیراتت به خوبی برای اونا واضحه!

کورتنی کاکس / سریال فرندز

بعد از مدتی که به خودت میای تازه متوجه میشی چه بلایی سر صورتت آوردی! بلایی که حتی با تخلیه فیلرها هم نمیتونی باز به چهره سابقت بگردی و اونجاست که باید اعتراف کنی واقعا گند زدی!

کورتنی کاکس / سریال فرندز

کورتنی عنوان کرد که زمانی آنقدر به صورتش فیلر تزریق کرده که مجبور به تخلیه فوری شده: خدا را شکر که این فیلرها قابل تخلیه هستن، راستش خیلی گند زدم به صورتم، واقعا صورتمو داغون کردم ولی خب شانس باهام یار بود و تونستم درصد زیادی از فیلرهارو تخلیه کنم.

کورتنی کاکس / سریال فرندز

کورتنی در انتهای صحبت‌های خود عنوان کرد که دیگر از پیر شدن ترسی ندارند و مثل جوانی سعی در مخفی کردن این موضوع ندارد: وقتی جوان بودم همیشه با خودم فکر میکردم که قراره یه روزی پیر بشم و من باید مقابل این موضوع می‌ایستادم چون این یک مشکل بزرگ بود واسم! راستش الان دیگه واسم اهمیتی نداره، اون افکار مسخره تنها باعث شدن وقتمو صرف مسائل بیهوده کنم.

کورتنی کاکس / سریال فرندزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (38 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits