مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
«محمدعلی کلی» ستاره یک سریال می‌شود!
12
بر مبنای زندگی و مبارزات محمد علی کلی، اسطوره بوکس جهان یک مجموعه تلویزیونی ۸ قسمتی ساخته می‌شود.این سریال را پیکاک با حضور و تهیه‌کنندگی مورگان فریمن می‌سازد.

زندگی افسانه‌ای محمد علی با مجموعه رویدادهای جدیدی که در Peacock درباره زندگی این بوکسور نمادین اتفاق می‌افتد، روی صفحه نمایش کوچک روایت می‌شود.
طبق گزارش Deadline در روز چهارشنبه که به مناسبت پنجاه و دومین سالگرد مبارزه نمادین بین علی و جو فریزر، Excellence: 8 Fights در Peacock با نویسنده کوین ویلموت (BlackKklansman) و تهیه کنندگان اجرایی Rege Jean Page و Morgan Freeman ساخته می شود. به سادگی مبارزه قرن نامگذاری شده است.پیج، 34 ساله، در حال حاضر تنها با تهیه کننده اجرایی قرارداد دارد و هیچ قراردادی برای بازی او در نقش بوکسور وجود ندارد، اگرچه مشخص نیست که آیا او برای این نقش در نظر گرفته شده است یا خیر.

محمد علی کلی/مورگان فریمن

این پروژه به عنوان یک مجموعه رویداد هشت قسمتی توصیف می شود که زندگی علی را از طریق هشت مبارزه نمادین او بررسی می کند.

محمد علی کلی/مورگان فریمن

ویلمات این مجموعه هشت قسمتی را خواهد نوشت که «تاریخ هشت لحظه متمایز و تعیین کننده» از زندگی علی را روایت می کند.هر قسمت حول یکی از مبارزات معروف او قاب می‌شود، اگرچه «ماهیت» هر قسمت، مبارزات درونی او را شرح می‌دهد.

محمد علی کلی/مورگان فریمن

ویلموت در کنار مورگان فریمن و لوری مک‌کری از Revelations Entertainment به عنوان تهیه‌کننده اجرایی می‌نویسد و به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی پیج و امیلی براون و نویسنده Eig به عنوان تهیه‌کننده خدمت می‌کنند.

محمد علی کلی/مورگان فریمن

زندگی نمادین علی پیش از این در سینما و تلویزیون مطرح شده است، که مهم‌ترین آن فیلم زندگی‌نامه‌ای «علی» به کارگردانی مایکل مان در سال 2001 با بازی ویل اسمیت بود که اولین نامزدی اسکار خود را برای بازی در نقش بوکسور به دست آورد.

محمد علی کلی/مورگان فریمن

مستند «When We Were Kings» در سال 1996 درباره مبارزه با عنوان نمادین او در سال 1974 علیه جورج فورمن در آفریقا برنده جایزه اسکار بهترین مستند شد.

محمد علی کلی/مورگان فریمناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (12 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است