دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۳ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
فندق در خواب: تعبیر دیدن خواب فندق چیست ؟
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب فندق دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن فندق در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب فندق چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب فندق ، تعبیر خواب چیدن فندق، تعبیر خواب خوردن فندق، تعبیر خواب کاشتن درخت فندق، تعبیر خواب فندق شکستن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب فندق

تعبیر خواب فندق

دیدن فندق در خواب نشانه خلاص شدن از نگرانی هاست. . به زودی بعد از انجام کارهای سخت ، زمان استراحت شما فرا می رسد و به زودی حالتان خوب خواهد شد. این خواب همچنین نشانه ثروت و نعمت نیز هست. تعبیر دیگرش مشاجره و بحث با عزیزانتان است.

تعبیر خواب چیدن فندق

اگر در خواب دیدید که فندق می چیدید، تعبیرش این است که به زودی به آنچه می خواهید می رسید و آرزویتان برآورده خواهد شد. هر چه فندق ها بزرگتر باشد، تعبیرش بهتر خواهد بود. به زودی به ثروت عظیمی خواهید رسید.

تعبیر خواب خوردن فندق

خوردن فندق در خواب نشانه مشاجر ه با همسرتان است.. شما نمی توانید حتی در مورد مسائل کوچک هم به توافق برسید. به همین دلیل سعی می کنید که با بحث کردن حرف خود را به کرسی بنشانید. .
تعبیر دیگر این خواب این است که اعتماد به نفس بالایی دارید و به تغذیه خود دقت میکنید و حواستان هست چه چیزی می خورید .
اگر در خواب ببینید که دیگران فندق می خورند، تعبیرش این است که فرصت خوبی را از دست می دهید. احتمالا دیگران از شما سبقت می گیرند و جای شما را خواهند گرفت. شما هم متوجه می شوید که اشتباه کرده اید و به راحتی فرصت های خود را سوزاندید و اجازه دادید دیگران جای شما را بگیرند.

آنلی بیتون می‌گوید :

 • خوردن فندق در خواب ، علامت آن است که معاشرتهای نشاط آور خواهید داشت و دوستانی حقیقی خواهید یافت .

تعبیر خواب کاشتن درخت فندق

تعبیر کاشت فندق در خواب این است که تلاش و سخت کوشی شما به زودی جواب خواهد داد. سرانجام دیگران از شما قدردانی می کنند و زحمات شما به ثمر خواهد نشست و پاداش خواهید گرفت. قدر خود را بدانید زیرا شما شخصیتی دارید که هیچگاه نا امید نخواهد شد.
اگر دیدید که شخص دیگری در حال کاشت فندق بود، تعبیرش این است که انرژی و ایمان واقعی عزیزتان نسبت به آینده ای بهتر شما را متحیر خواهد کرد. شما به آینده اعتماد ندارید و دوست دارید کسی به شما انرژی بدهد. سرانجام با کسی دوست می شوید که به شما انرژی و انگیزه خواهد داد.


تعبیر خواب فندق پوست کنده

فندق پوست کنده و یا پوست کندن فندق در خواب نشانه سود مالی است. احتمالا در قرعه کشی برنده می شوید و شانس در خانه شما را خواهد زد.. شما با این پول به زودی بدهکاری های خود را خواهید داد و از لحاظ مالی شرایط بهتری پیدا میکنید.
اگر دیدید که دیگران فندق را پوست می کندند، تعبیرش این است که تلاش های شما برای دیگران سود خوبی را به همراه خواهند داشت. به جای اینکه شما به پاداش برسید، دیگران از طریق شما سود می کنند و این موضوع باعث ناراحتی شما خواهد شد. . سعی کنید شغل و حرفه خود را تغییر دهید و برای خودتان کار کنید نه برای دیگران.


تعبیر خواب فندق شکستن

خرد کردن فندق در خواب ، نشانه این است که در حال حاضر تلاش و وقت زیادی برای انجام کاری می گذارید ، به این امید که روزی نتیجه دهد. با این حال ، سورپرایز بزرگی می گیرید که شما را خوشحال خواهد کرد. فقط باید صبور باشید و پشتکار داشته باشید.
اگر دیدید که دیگران فندق آسیاب میکردند، تعبیرش این است که شما نباید در زندگی دیگران دخالت کنید ، حتی اگر نیتتان خوب باشد. شما احتمالاً می خواهید به یکی از عزیزان خود کمک کنید ، بنابراین ناخودآگاه نظرات ، ایده ها و نگرش های خود را به آنها تحمیل می کنید. آن شخص نمی خواهد روی حرف شما حرفی بزند، زیرا به شما احترام می گذارد ، اما این بدان معنا نیست رفتار شما درست بوده است. وقت آن است که به آنها اجازه دهیم در مورد زندگی خود به تنهایی تصمیم بگیرند.


خواب خرید فندق

تعبیر خریدن فندق در خواب این است که به زودی با مشکلاتی مواجه می شوید که فقط با پول می توانید آنها را حل کنید. تنها در صورت پول کافی می توانید زندگی خوبی داشته باشید زیرا به شدت زیر بار قرض رفته اید و نمی دانید چه واکنشی از خود نشان دهید.


تعبیر خواب فروش فندق

این خواب نشانه آینده ای روشن است. شما برنامه های خوبی برای زندگی تان تنظیم کرده اید و به شدت دوست دارید که به همه آرزوهایتان جامع عمل بپوشانید. این مسیری که پیش رو دارید را ادامه دهید. به زودی موفق خواهید شد.

تعبیر خواب فندق ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
دیدن مغز فندق ، دلیل مال است . اگر بیند که فندق بسیار داشت ، دلیل است از بخیلی منفعت یابد .

تعبیر خواب فندق منوچهر مطیعی

 • منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
 • فندق در خواب نعمتی است حلال و بسیار نیکو که نصیب شما می شود . اگر در خواب ببینید که فندق پوست می کنید و می خورید نعمتی حاصل می کنید که همان طور باید از زوائد بزدایید و بیالایید و بعد از آن بهره بگیرید .
 • پوست فندق دشواری اندکی است که نعمتی را فرا گرفته . شکستن و زدودن پوست و بعد خوردن مغز فندق این معنا را می رساند که برای تحصیل نعمتی که مورد توجه شماست لازم است چیزهایی نامطلوب و خشن را از آن دور کنید .

یوسف نبی علیه السلام گوید :
دید جوزوپسته وبادام و فندق و میوهای دیگربامرد سفید با گفتگوی بسیار و مناقشه در میان ایشان واقع شود

آنلی بیتون می‌گوید :
دیدن فندق در خواب ، دلالت بر زندگی صلح آمیز همراه با صفا و تفاهم دارد . و اقدام به کاری پرمخاطره اما سودآور .

تعبیرهای دیگر:

 • سرقت فندق در خواب نشانه این است که بی مسئولیت هستید. سعی کنید به قرار خود وفادار باشید و اجازه ندهید که دیگران پشت سر شما صحبت کنند که نسبت به همه چیز بی تفاوت هستید.
 • اما اگر دیدید که شخص دیگری فندق شما را دزدید، تعبیرش نا امیدی است. دیگران به شما اعتماد ندارند و به شما احترام نمی گذارند.. این موضوع باعث شده که اعتماد به نفستان را از دست بدهید و به راحتی همه چیز را زیر پا بگذارید. مراقب باشید و اجازه ندهید که دیگران، به شما انرژی منفی بدهند.
 • اگر در خواب ببینید کسی به شما فندق هدیه می دادید تعبیرش این است که شما جذاب و اغوا گر هستید و دیگران تمام تلاششان را میکنند که نظر شما را جلب نمایند. آن شخص هنوز احساسات خود را به شما اعتراف نکرده و احتمالاً این کار را نخواهد کرد زیرا شما نسبت به آن شخص بی تفاوت هستید. سعی کنید بیشتر نسبت به اطرافتان توجه کنید و آدم های خوب زندگی تان را از دست ندهید.
 • اما اگر دیدید که به کسی فندق هدیه دادید تعبیرش این است که شخصی را دوست دارید و می خواهید با دادن هدیه های آنچنانی ، محبت و علاقه او را به خود جلب کنید.
 • اگر خواب دیدید که فندق را دور انداختید، تعبیرش این است که در جای بدی سرمایه گذاری کرده اید. سعی کنید قبل از سرمایه گذاری بیشتر تحقیق کنید.
 • اگر خواب دیدید که دیگران فندق را دور انداختند، تعبیرش این است که باید به توصیه عاقلانه ای که گرفته اید جامه عمل بپوشانید. هنگام تصمیم گیری مهم عجله نکنید. بهتر است در مورد گزینه های احتمالی تحقیق کنید تا متحمل ضرر نشوید.
 • تعبیر درست کردن کیک فندق درخواب نشانه این است که به زودی اتفاقات خوبی برای شما رخ خواهد داد و لحظات لذت بخشی در انتظارتان خواهد بود. شما تاکنون نتوانستید زندگی خوبی را تجربه کنید اما به زودی تمام سختی ها تمام خواهد شد.
 • خوردن کیک فندق در خواب به این معنی است که هدیه ای ارزشمند و گران قیمت از عزیزتان دریافت خواهید کرد. آن شخص تصمیم می گیرد شما را خوشحال کند ، اما احساس بدی خواهید داشت زیرا آنها پول زیادی را صرف شما کرده اند. اما به این معنی نیست که شما از هدیه لذت نخواهید برد. اتفاقا خوشحال میشوید اما دوست ندارید که دیگران به زحمت بیوفتند.
 • فندق فاسد و خراب نشانه ضرر است. . این احتمال وجود دارد که ماشین یا لوازم خانگی شما خراب شود و شما مجبور شوید سرمایه بیشتری برای تعمیر یا تعویض آن سرمایه گذاری کنید. با توجه به اینکه شما عادت دارید برای چنین کارهایی پول کنار بگذارید ، این موضوع را اتفاق غم انگیزی نمی دانید.
 • تفت دادن فندق در خواب نشانه این است که شخصی که مدتی است او را ندیده اید به ملاقات شما خواهد آمد. شما خیلی به آن شخص اهمیت می دهید و همیشه با او رفت و آمد میکردید. شما از کنار دیگران بودن لذت خواهید برد.
  اگر دیدید که دیگران مشغول تفت دادن فندق بودند، تعبیرش این است که شما تصمیم می گیرید عزیز خود را با یک دیدار غافلگیر کنید. چون مدت هاست او را ندیده اید و مدام به او فکر میکنید. دیدار شما آن شخص را بسیار خوشحال خواهد کرد و انرژی زیادی به شما خواهد داد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب فندق

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب بادام : 49 تفسیر و تعبیر دیدن بادام در خواب

تعبیر خواب گردو : ۲۷ نشانه و تفسیر دیدن گردو در خواب

تعبیر خواب آجیل : دیدن آجیل در خواب نشانه چیست ؟

17 نشانه و تعبیر دیدن شاه بلوط در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است