دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب گونی: 20 نشانه و تعبیر گونی در خواب
8
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب گونی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن گونی در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب گونی چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب گونی، تعبیر خواب گونی پر، ،تعبیر خواب گونی خالی ، تعبیر خواب گونی پاره و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب گونی

تعبیر خواب گونی

1- تعبیر دیدن گونی کاغذی در خواب هشداری به شماست. قبل از شناختن افراد قضاوت و پیش داوری نکنید. زیرا به این خاطر، فرصت های زیادی را از دست داده اید.
2- تعبیر دیدن گونی چرمی نشانه این است که وقت آن رسیده که زندگی خود را سازمان دهی کنید. اولویت های خود را تعیین کرده تا وقت بیشتری برای معاشرت با دوستان یا خانواده داشته باشید. علاوه بر این شما اید حرکت های آینده خود را بهتر برنامه ریزی کنید و یاد بگیرید که چگونه می شود با آرامش و منطق زندگی کرد.
3- تعبیر دیدن گونی پلاستیکی در خواب نشانه نگرش بی دغدغه شما نسبت به زندگی است. شما کسی هستید که اصلا برنامه ای برای زندگی و آینده ندارید و اجازه می دهید همه چیز در زمان خود اتفاق بیوفتد. شما در لحظه زندگی می کنید.
4- وقتی پول دارید خرج می کنید اما از نبودن پول هیچ استرسی به خود راه نمی دهید. این خصلت ها خوب است اما بیخیال بودن بیش از حد برای شما خوب نیست. این کار مخصوص افراد نابالغ و بی مسئولیت است.
5- تعبیر مشت زدن به گونی نشانه این است که در زندگی واقعی وضعیت ناخوشایندی را تجربه کرده اید. سعی کنید به خودتان بیایید و دوباره از نو شروع کنید.
6- اگر در خواب دیدید که گونی حمل می کردید، تعبیرش این است که باید بیشتر مراقب کارها و رفتارهایتان باشید. دیگران را دست کم نگیرید چه در کار چه در تحصیل.
7- اگر در خواب دیدید که دیگران گونی را حمل می کردند تعبیرش این است که کارمندان شما از رفتاری که دارید زیاد راضی نیستند. سعی کنید به نظر آنها هم احترام بگذارید. در این صورت موفق تر خواهید بود.
8- اگر در خواب دیدید که گونی تان را گم کردید تعبیرش این است که شما از زندگی عاطفی خود ناراضی هستید. احتمالا در ازدواج یا رابطه خود حسی ندارید و آزار می بینید.
9- اگر در خواب دیدید که گونی پیدا کردید تعبیرش این است که بسیار اجتماعی هستید. به زودی دوست های جدیدید پیدا میکنید و وقت خود را در اجتماع می گذرانید.
10- تعبیر پر کردن گونی در خواب به این معنی است که اگر به فکر تغییر شغل یا جستجوی شغل جدیدی هستید دست به کار شوید. زیرا لیاقت آن را دارید. از شکست نترسید. امور کارها را به دست بگیریدتا شرایط بهتری داشته باشید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
11- اگر در خواب ببینید که گونی می بافید کاری در جهت حفظ آبروی خویش انجام می دهید .
12- اگر در خواب ببینید که بر فرشی از گونی نشسته اید و آنجا خانه و اتاق شماست با خانواده خویش روابط صمیمانه و محکمی ندارید یا این رابطه سست و کم دوام می شود . این در صورتی است که گونی را بر خاک افکنده باشید چه اگر گونی را روی قالی گسترده باشد این تعبیر درست نیست .
13- اگر در خواب ببینید در بستری از گونی خوابیده اید با زنی سهل انگار و شلخته ازدواج می کنید یا اگر زن دارید از همسر خویش اهمال و سهل انگاری مشاهده می نمائید .


تعبیر خواب گونی پر

14- دیدن گونی پر از خواب نشانه اعتراف است. به زودی به کسی که برایتان مهم است ودوستش دارید احساساتتان را خواهید گفت.


تعبیر خواب گونی خالی

15- دیدن گونی خالی در خواب هشدار است. ممکن است یکی از اعضای خانواده شما تمام پولی را که سال ها پس انداز کرده اید را خرج کند. سعی کنید در خرج کردن دقت کنید و اجازه ندهید کسی ثمره تلاشتان را بیهوده هدر دهد.
16- تعبیر خواب خالی کردن گونی این است برای انجام کار آماده نیستید. تعهدات خود را به موقع به پایان نمی رسانید. سعی کنید کار و شغل خود را جدی بگیرید، در غیر اینصورت مشکل است از کار اخراج شوید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
17- اگر در خواب ببینید کیسه ای از گونی دارید چه پر باشد و چه خالی آن کیسه دریده است راز شما فاش می شود و چیزی یا موضوعی را که می کوشید از دیگران پنهان نگه دارید آشکار می شود . اگر این کیسه گونی سوخته و سوراخ باشد زیان می کنید
18- اگر در خواب ببینید کیسه ای از گونی دارید که خالی است به چیزی چشم می دوزید و طمع می بندیدکه شایستگی آن را ندارید . در خانه به دنبال کیسه گونی گشتن نیز همین تعبیر را دارد و می گوید چیزی را می خواهید که احتمال تحصیل آن اندک است .
19- اگر در خواب ببینید کیسه ای از گونی دارید که پر و سنگین است مالی به دست می آورید که نمی توانید آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارید . این در صورتی است که آن را زمین بگذاریدو مجددا بردارید و این کار را تکرار کنید . خواب شما می گوید این مال را هزینه می کنید یا زیان می بینید .


تعبیر خواب گونی پاره

20- دیدن گونی پاره در خواب هشداری در مورد آگاهی در مورد تجارت است. باید راهی برای بودن در بازار پیدا کنید و هزینه های خود را کاهش دهید.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب گونی

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب آرد : 36 نشانه و تعبیر دیدن آرد در خواب

تعبیر خواب شکر : دیدن شکر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب نمک : ۳۴ نشانه و تفسیر دیدن نمک در خواب

تعبیر خواب برنج : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن برنج در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (8 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits