دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب دره: 19 نشانه و تعبیر دیدن دره در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دره دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن دره در خواب را در دلگرم بخوانید .

دره در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب دره ، تعبیر خواب دره در خانه، تعبیر خواب دره سبز، تعبیر خواب به دره افتادن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر دره در خواب

تعبیر خواب دره

1- دیدن دره در خواب نشانه این است که هنوز آرزوهای برآورده نشده دارید. ممکن است تصمیم گرفته باشید که راه ساده تری را انتخاب کنید و کاری انجام دهید که به تلاش زیادی نیاز نداشته باشد. با این حال ، هر روز یک خلا بزرگتر احساس خواهید کرد و نیاز به انجام کاری دارید که واقعاً عاشق آن هستید. به زودی از قفسی که خودتان برای خودتان درست کرده اید خلاص خواهید شد.
2- اگر در خواب دیدید که در پایین دره ایستاده بودید یا به سمت پایین دره حرکت می کردید تعبیرش این است که باید تصمیم مهمی بگیرید. احتمالاً ما در مورد چیزی صحبت می کنیم که آینده شما را بسیار تحت تأثیر قرار خواهد داد. از آنجا که از خواسته خود کاملاً مطمئن نیستید ، باید تحقیق کنید که آیا تصمیماتتان درست بوده است یا خیر....
3- تعبیر خواب از دره عبور کردن ، این خواب نماد غم یا تنهایی است. شما احتمالاً اخیراً شخصی را که به او اهمیت می دهید از دست داده اید. شاید این فرد یک دوست صمیمی باشد که تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور گرفته است. 4- اگر در خواب دیدید که با شخصی که دوستش دارید در دره قدم می زدید تعبیرش این است که لذت و شادی زیادی را تجربه خواهید کرد. شما و شریک زندگی تان ممکن است تصمیم بگیرند که رابطه خود را به سطح دیگری برسانند. رابطه شما پر از عشق خواهد بود. همه اینها باعث می شود سعی کنید تا آنجا که ممکن است آن شخص را در کنار خود داشته باشید.
5- تعبیر خواب گم شدن در یک دره، این خواب نتیجه سردرگمی است. احتمالاً لازم است تصمیمی مهم بگیرید که مسیر زندگی شما را تغییر دهد. شجاع باشید و مسئولیت کارهای خود را بر عهده بگیرید ، مهم نیست که بعداً خوب یا بد به نظر می رسند.

ابراهیم کرمانی گوید :
6- دره در خواب ، دلیل بر حج اسلام کند .

تعبیر خواب دره در خانه

7- تعبیر زندگی کردن در دره این است که نیاز به محافظت دارید. درست است که فرد قوی وبا اراده ای هستید اما با این حال ، در موقعیتی قرار خواهید گرفت که برایتان سخت خواهد بود و خواهید فهمید که داشتن یک دوستان خوبی که همیشه مراقب شما هستند چه نعمت بزرگی خواهد بود.
8- تعبیر خواب ساختن خانه ای در یک دره این خواب بیانگر این است که شما آرامش ندارید. تمرکز شما به لطف برخی اتفاقات ناگوار بهم خورده است و هر چقدر تلاش کنید نمی توانید تعادل را برقرار کنید. چیزی احتمالاً کسی با حرف هایش به روح و روانتان صدمه زیادی زده است و خواب و خوراک را از شما گرفته. سعی کنید روی چیزهای خوب زندگی خود تمرکز کنید. به سفر بروید یا با دوستانی که به شما انرژی مثبت می دهند ملاقات کنید.
9- اگر در خواب دیدید که دیگران در دره خانه می ساختند تعبیرش این است که به یکی از نزدیکان خود حسادت می کنید. شخصی که می شناسید زندگی ای دارد که همیشه آرزوی آن را داشته اید. این احساسات منفی خودتان را افسرده خواهد کرد.
10- تعبیر خواب اردو زدن در دره این است که باید دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنید. شما احتمالاً در شهری زندگی می کنید که پر از سر و صدا و آلودگی است و شما به سختی می توانید با این شرایط کنار بیایید. پس سعی کنید مدتی را به تفریح بروید و ریلکس کنید.
11- اگر در خواب دیدید که افراد دیگر در دره اردو زده بودند تعبیرش این است نمی توانید آزادانه تصمیم گیری کنید. عادت دارید که به تنهایی تصمیمات مهم بگیرید . این خواب احتمالاً نتیجه نگرانی شما درباره آینده است. فقط دور هم ننشینید و منتظر بمانید تا فرصتی در دامان شما بیفتد بلکه به دنبال فرصتی برای خوشبختی باشید.


تعبیر خواب دره سبز

12- دیدن دره سبز درخواب نماد پیشرفت شغلی است. به زودی به یکی از آرزوهای خود خواهید رسید. اگر صاحب مشاغل خصوصی باشید ، شرکت شما سریعتر از آنچه تصور می کنید رشد خواهد کرد.
13- تعبیر دیدن دره خلوت در خواب ، نشانه خوبی نیست. شاید بیمار باشید اما خودتان خبری نداشته باشید. از سلامتی خود مراقبت کنید و علائمی را که مدتی است دارید نادیده نگیرید.
14- تعبیر دیدن دره برفی این است که به زودی از نگرانی در خواهید آمد. مساله ای مدت هاست که شما را شکنجه می کند ، اما نمی توانید راهی برای حل آن پیدا کنید. مهم نیست که چه کاری انجام داده اید ، هیچ چیز نتیجه خوبی نداشته است. بعد از اینکه سرانجام آرام گرفتید راه حلی به ذهنتان خطور خواهد کرد. صبر و تصمیمات متفکرانه رمز موفقیت شما هستند.
15- دره مرگ در کالیفرنیا نماد لحظاتی دشوار و سخت در آینده است. شما باید از بسیاری از موانع عبور کرده و از بسیاری از شکست ها جان سالم به در ببرید. از همه بدتر این واقعیت خواهد بود که مجبورید با وسوسه های زیادی روبرو شوید ، اما خرد شما اجازه نمی دهد از مسیر درست خارج شوید.

آنلی بیتون می‌گوید :
16ـ اگر خواب ببینید در دره ای سرسبز راه می روید ، نشانه آن است که در کار بزرگی پیشرفت خواهید کرد .
17- اگر خواب ببینید در دره ای خشک و بی آب و علف راه می روید ، نشانه آن است که در امور مختلف زندگی پیشرفت چندانی نخواهید کرد .
18ـ اگر خواب ببینید در دره ای پر از لجنزار راه می روید ، نشانه آن است که به بیماریی مبتلا خواهید شد .


تعبیر خواب به دره افتادن

محمدبن سیرین گوید :
19- اگر خواب ببیند در دره ای شد ، دلیل که در غم و اندوه گرفتار شود . اگر بیند از دره بیرون آمد ، از غم و اندوه رسته شود .

ترجمه : معصومه راهی

دره در خواب

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب پل : دیدن پل در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب جاده: 48 نشانه و تعبیر دیدن جاده در خواب

27 نشانه و تعبیر دیدن خواب سقوط ، افتادن و زمین خوردناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits