دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
خودنمایی جورجینا با جواهراتش در فصل جدید سریال ریالیتی شوی خودش!
82
فصل جدید سریال ریالیتی شوی جورجینا، همسر کریستیانو رونالدو سوپراستار فوتبال جهان به تازگی توسط نتفلیکس ساخته شده است و در ۲۴ ام ماه مارس پخش خواهد شد و در این تصاویر جواهرات جورجینا بیش از هر چیز دیگری خودنمایی می کند.

جورجینا رودریگز متولد 27 ژانویه 1997 در اسپانیا، مدل است.فارغ التحصیل رشته مطالعات مالی در مقطع مستر می باشد، فعالیت خود را بعنوان فروشنده شروع کرد و حالا مدل و همسر کریستیانو رونالدو است.در اینجا پوستر تبلیغاتی ریالیتی شوی او را می توانید ببینید.

جورجینا رودریگز/ریالیتی شوی جورجینا

نتفلیکس من جورجینا هستم را منتشر کرد. این سریال در 28 سالگی ستاره منتشر شد در این سریال، جورجینا رودریگز را میبینیم که مادری تأثیرگذار، تاجر و شریک زندگی فوتبالیست معروف کریستیانو رونالدو است. این سریال به زبان اسپانیایی است و زیرنویس آن موجود است.

جورجینا رودریگز/ریالیتی شوی جورجینا

از طریق شش قسمت، مدل اسپانیایی ما را به سفر زندگی خود می برد و اینکه چگونه زندگی او در 5 سال گذشته تغییر کرده است. ما می‌توانیم پشت زرق و برق‌ها، فرش‌های قرمز را ببینیم و برای همه طرفداران رونالدو، او در این نمایش حضور دارد. این تقریباً یک سناریوی از فقر به ثروت است، چگونه او از فروش لباس‌های مارک به پوشیدن آنها رسید. گرایشی وجود دارد که افراد مشهور اجازه می‌دهند سریال‌هایی درباره «زندگی روزمره» آنها ساخته شود و افراد عادی می‌خواهند آن را تماشا کنند.

جورجینا رودریگز/ریالیتی شوی جورجینا

این زوج زمانی با هم آشنا شدند که جورجینا به عنوان دستیار فروش کار می کرد و این یک عشق در نگاه اول بود. جورجینا می‌گوید: «با اتوبوس به آنجا می‌رفتم و با بوگاتی برمی گشتم» اما این رابطه به قیمت بیکاری از شغل دستیار فروش تمام شد.

جورجینا رودریگز/ریالیتی شوی جورجینا

جورجینا رودریگز/ریالیتی شوی جورجینااین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (82 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits