مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۵ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب آووکادو : 13 نشانه و تعبیر دیدن آووکادو در خواب
10
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن آووکادو تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های آووکادو دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب آووکادو چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب آووکادو ، تعبیر خواب درخت آووکادو ، تعبیر خواب آووکادو فروختن ، تعبیر خواب آووکادو خریدن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب آووکادو

1- آووکادو در خواب نشانه زندگی عاشقانه و صلح و حل و فصل کردن مشکلات است. شما از وابستگی می ترسید و فکر میکنید که اشتباه بزرگی را مرتکب شده اید. اشتباهی که از انجام آن پشیمان خواهید شد. قطع رابطه برای شما آسان تر از مبارزه کردن و جنگ و دعواست. اگر متاهل هستید احتمالا شخص دیگری را دوست دارید.
2- تعبیر خواب خوردن آووکادو به معنای این است که شما مراقبت می کنید و به سلامتی خود اهمیت می دهید. این امکان وجود دارد که در گذشته بیمار شده باشید و اکنون نمیخواهید اشتباهات گذشته را تکرار کنید. دوست دارید که از لحاظ ظاهر خوب به نظر برسید.
3- آووکادو دادن به دیگران در خواب نشانه این است که شما مسئولیت مراقبت کسی را به عهده گرفته اید. آن شخص به شما نیاز دارد. این امکان وجود دارد که عضو سالخورده و پیری داشته باشید. یا کسی که در کودکی از شما مراقبت کرده باشد.
4- اگر در خواب دیدید که آووکادو پوست میگرفتید تعبیرش این است که فرد آرام و خوش بینی هستید. به همین دلیل بعضی ها شما را تحسین می کنند، در حالیکه بعضی دیگر فکر می کنند شما نابالغ هستید.
5- اگر خواب دیدید که دیگران آووکادو پوست میکردند تعبیرش این است که شما در مورد شغل خود موفق هستید. زیرا دیگران می توانند به شما انگیزه دهند که برای شروع راه درستی را انتخاب کنید.
6- اگر درخواب دیدید که به کسی آووکادو هدیه دادید تعبیرش این است که به زودی اخبار جالبی می شنوید که شما را شگفت زده خواهد کرد.
7- آووکادوی رسیده در خواب نشانه خوشبختی سعادت است. احتمالا از نگرانی و استرسی که مدت ها شما را آزار داده، خلاص خواهید شد و این باعث آرامش همه خانواده خواهد شد. در نهایت می توانید راحت تر نفس بکشید و از لحظه هایتان لذت می برید.
8- دیدن آووکادوی نامرغوب نشانه این است که اگر قصد سرمایه گذاری داری، اکنون فرصت مناسبی برای این کار نیست. اگر قصد خرید آپارتمان یا ماشین دارید به توصیه افرادی که تجربه زیادی دارند گوش دهید.
9- دیدن آووکادوی فاسد در خواب نشانه این است که شما از دوستانی که مدت هاست می شناسید نا امید خواهید شد. آنها با رفتارشان به شما صدمه می زنند و دوست ندارید هیچ گونه ارتباطی با دیگران داشته باشید. اگر اخیرا آووکادو خورده اید یا خریداری کرده اید، یا به فکر آووکادو افتاده اید و خواب آن را دیده اید، احتمالا مربوط به افکار شماست و تعبیری ندارد.


تعبیر خواب درخت آووکادو

10- درخت آووکادو نمادی از لحظات شاد است. با دیدن این خواب باید منتظر اتفاقات خوب در زندگی باشید. شما قدرت مقابله با چالش های جدید را خواهید داشت. اگر مجرد هستید می توانید با کسی که کاملا مناسب شماست دوستی کنید. اگر متاهل هستید یا در رابطه اید، خواهید فهمید که عشق چه لذتی برایتان به همراه خواهد داشت.
11- اگر خواب دیدید که آووکادو میکارید تعبیرش این است که به زودی عادات زشت خود را تغییر میدهید. به زودی متوجه می شوید که از خود غافل بوده اید و سعی میکنید که بعد از این سالم تر غذا بخورید.


تعبیر خواب آووکادو خریدن

12- خریدن آووکادو در خواب نشانه هزینه هایی است که به زودی گردن شما خواهد افتاد. ممکن است به زودی ازدواج کنید و این هزینه ها مربوط به ازدواجتان باشد. اگر منطقی خرج کنید دیگر هیچ دلیلی برای نگرانی تان وجود نخواهد داشت.


تعبیر خواب آووکادو فروختن

13- فروش آووکادو در خواب نشانه این است که به زودی هدیه با ارزشی خواهید گرفت. اما برایتان تعجب آور است که چرا این شخص تا این حد برایتان هزینه کرده است.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کامل میوه : 55 تعبیر و تفسیر دیدن خواب میوه


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (10 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است