دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب دریاچه : 31 نشانه و تعبیر دیدن دریاچه در خواب
12
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب دیدن دریاچه تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دریاچه دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب دریاچه چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب دریاچه ، خواب دریاچه نمک ، تعبیر خواب دریاچه زلال ، تعبیر خواب شنا در دریاچه ، تعبیر خواب دریاچه کثیف ، تعبیر خواب ماهی در دریاچه و ...از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب دریاچه

1- دریاچه در خواب بیانگر وضعیت عاطفی فرد و موانع و مشکلات در اجرای برنامه هاست.
2- اگر در حال تماشای دریاچه بودید تعبیرش این است که منتظر هستید به آنچه می خواهید برسید. تلاش ما برای رسیدن به هدف ستودنیست.
3- اگر در خواب دیدید که صورت شما روی آب دریاچه افتاده بود تعبیرش این است که دوستان خوب و دوست داشتنی و مومنی پیدا خواهید کرد‌.
4- سواحل دریاچه در خواب نشانه آن است که به زودی مشکلاتتان حل می‌شود. دیدن گیاهان سبز در خواب نمادی از فرصت‌های جدید است. اگر ساحل دریاچه کثیف و باتلاقی بود تعبیرش این است که در مشکلات گیر افتاده اید و نمی توانید از آن خلاص شوید.
5- تعبیر دیدن دریاچه جنگلی در خواب نمادی از شهود شگفت انگیز شماست . سعی کنید به افکارتان اعتماد کنید.
6- تعبیر دیدن دریاچه با درختان بلند در خواب نشانه شادی و اخبار خوب برای شماست . سعی کنید در تصمیم‌گیری‌های خود دقت کنید تا در آینده دچار سردرگمی نشوید.
7- تعبیر دیدن دریاچه در خواب مرد نشانه خستگی از کار و زندگی و نیاز به آرامش است. این خواب همچنین نشانه مسائل جنسی است.

لوک اویتنهاو می گوید :
8- تعبیر دیدن دریاچه : گنج چیزی گزانبها نصیبتان خواهد شد ، این چیزشاید از لحاظ معنوی باشد
9- تعبیر خواب دریاچه نا آرام : موانع بر سر راه عشق

تعبیر خواب دریاچه زلال

10- دیدن دریاچه تمیز و زلال در خواب نشانه آرامش عاطفی است. این خواب همچنین نشانه مسئولیت‌پذیری و ورود به مرحله جدیدی در زندگی است.
11- دریاچه زلال نشانه بالا بودن اعتماد به نفس و غلبه آسان بر موانع زندگیست.

آنلی بیتون می‌گوید :
12ـ اگر خواب ببینید با کشتی بر دریاچه ای آرام و زلال حرکت می کنید ، نشانة آن است که با به دست آوردن ثروت می توانید به آرزوهای خود برسید .
13ـ دیدن دریاچه ای با آب زلال و شفاف که گِردش را زمینهای لم یزرع فرا گرفته است ، علامت آن است که برای کسب ثروت دست به اعمال غیراخلاقی خواهید زد .
14ـ اگر در خواب صورت خود را بر آب دریاچه ای زلال ببینید ، علامت آن است که دوستان صمیمی ، خوشی و شادی را برایتان به ارمغان خواهند آورد .
15-دیدن عکس درختان پرشاخ و برگ بر آب دریاچه در خواب ، علامت آن است که جاذبه های معشوق شما را هر دم سوی خود خواهد کشید .
16ـ اگر خواب ببینید ساکنین جزیره دریاچه ای شما را تهدید می کنند ، علامت آن است که وقت خود را بیهوده تلف خواهید کرد و سلامت خود را برای لذتهای نامشروع به خطر خواهید انداخت


تعبیر خواب شنا در دریاچه

17- اگر در خواب دیدید که در دریاچه شنا می کردید تعبیرش این است که باید منتظر تغییرات قریب‌الوقوع در زندگی باشید.
18- اگر در خواب دیدید که در دریاچه حمام می‌کردید تعبیرش این است که باید قبل از تصمیم گیری خطرات آن را در نظر بگیرید.


تعبیر خواب دریاچه کثیف

19- تعبیر دیدن دریاچه کثیف در خواب این است که به زودی بیمار می‌شوید و شرایط سختی برای این اتفاق می‌افتد. اگر آب تمیز بود تعبیر سلامتی و شادی است. اگر در خواب از شنا کردن لذت می بردید تعبیرش این است که به زودی برنامه‌هایتان عمل خواهد شد.
20- اگر زنی در خواب ببیند که در دریاچه کثیف شنا میکند تعبیرش این است که کارهایی که انجام می‌دهد بیهوده است و بیهوده تلاش می‌کند.

آنلی بیتون می‌گوید :
21ـ اگر دختری خواب ببیند کنار دریاچه ای گل آلود و خروشان تنهاست ، تعبیرش آن است که به زودی در زندگی او تحولاتی صورت می پذیرد و بخاطر نادیده انگاشتن آموخته ها و تجربه های ثمربخش خود تأسف می خورد .
22ـ دیدن دریاچه گل آلود که گرداگردش را صخره ها و درختان عریان فرا گرفته اند ، نشانه خاتمه ناخوشایند امور عاطفی است .
23- دیدن دریاچه گل آلود که گردش را درختان سبز فرا گرفته است ، نشانه آن است که با غلبه بر شهوات و هوا و هوس های مادی ، با فضیلت و تقوای فطری خود می توانید در راهی سالم و پرمنفعت گام بردارید .


تعبیر خواب ماهی در دریاچه

24- تعبیر دیدن دریاچه با ماهی های رنگارنگ و زیبا نشانه بارداری است.
25- تعبیر خواب ماهیگیری در دریاچه نشانه این است که با شخصی آشنا می شوید و به کسی پیشنهاد ازدواج می دهید.


تعبیر خواب قایق در دریاچه

26- اگر در خواب قایقی را روی دریاچه دیدید تعبیرش این است که در نهایت به هدفی که تعیین کرده‌اید خواهید رسید. این خواب همچنین نشانه این است که افکار منفی روی شما تاثیر منفی گذاشته است.

آنلی بیتون می‌گوید :
27ـ اگر خواب ببینید با قایقی بر دریاچه ای می رانید و آب از کف قایق ناگهان به درون فوران می کند ، علامت آن است که پس از مدتی که تحت فشار قرار می گیرید ، سرانجام موفق می شوید به شهرت و افتخار دست یابید .
28ـ اگر خواب ببینید زوج جوانی با قایق بر دریاچه ای می رانند و قایقشان ناگهان در آستانه خطر غرق شدن قرار می گیرد ولی آن دو می توانند به گونه ای خود را نجات دهند ، تعبیرش آن است که دوستی در حق شما مرتکب خطایی می شود . اما با رفتار پسندیده خود می تواند بار دیگر دل شما را به دست بیاورد .


تعبیر خواب دریاچه نمک

29- تعبیر خواب دیدن دریاچه نمک این است که شما نیاز به استراحت دارید و باید افکار منفی را از خود دور کنید. احتمالا مشکلات خانه و مشکلات کاری روی ذهن شما تاثیر گذاشته و شما را خسته کرده است.


تعبیر خواب دریاچه یخ زده

30 دیدن دریاچه یخ زده در خواب نشانه این است که در روابط زناشویی با شریک زندگیتان به مشکل برخورده اید و قصد دارید کاری کنید که دوباره زندگی خوبی برای خود بسازید.
31- اگر در خواب دیدید آب دریاچه سرد بود تعبیرش این است که به شدت بیقرار و بی تاب هستید و راه حل مشکلات را نمی دانید. ممکن است به لحاظ مالی دچار مشکل شده باشید .

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب دریاچه

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه و تعبیر دیدن دریا در خواب

تعبیر کامل خواب قایق : 44 تفسیر و معنی دیدن خواب قایق و قایق سواری

تعبیر خواب کشتی : 43 معنی و تعبیر دیدن خواب کشتی

تعبیر خواب ساحل : 17 نشانه و تفسیر دیدن ساحل در خواب

تعبیر خواب ماهی : دیدن ماهی در خواب نشانه چیست ؟



این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (12 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits