دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ مه ۲۰۲۴ میلادی
پیکه سرانجام سکوت خود را پس از جدایی از شکیرا شکست!
115
به گزارش مجله خبری هُلا، جراد پیکه در دو مصاحبه متفاوت با اِل مون و اِل پیس به سوالاتی پیرامون زندگی خصوصی‌اش پاسخ داد.او گفت که احساس پشیمانی ندارد و بسیار خوشحال است.

او در پاسخ به سوال خبرنگار اِل مون که آیا آهنگ جدید شکیرا را که خطاب به اوست تا کنون شنیده یا نه گفت: معلومه که آهنگو شنیدم اما هیچ مایل نیستم در موردش صحبت کنم نه با شما و نه هیچ رسانه‌ای دیگه‌ای!

پیکه و شکیرا

همه آدما مسئولیت‌هایی دارن بخصوص افرادی که بچه دارن و باید محافطشون باشن، من مایل نیستم راجب این موضوع صحبتی کنم، همه تصمیمات درست و یا غلطی در طول زندگیشون میگیرن، تنها چیزی که واسم اهمیت داره اینه که حال بچه‌هام خوب باشه.

پیکه و شکیرا

جراد پیکه در مصاحبه با اِل پیس نیز اشاره کرد که او هیچ احساس پشیمانی از تصمیماتی که گرفته ندارد و بسیار خوشحال است:
خبرنگار: بعد از جداییت از شکیرا چقدر و چجوری آسیب دیدی؟
پیکه: نمی‌خوام بگم و علاقه‌ای هم به بازگو کردن این موضوع ندارم، بازم تاکید میکنم همه ما مسئولیت‌هایی داریم بخصوص افرادی که بچه دارن! به عنوان یک پدر مسئولیت دارم تا بچه‌هامو از این دراما دور نگهدارم و ازشون مراقبت کنم، در حال حاضر وظیفه من مراقبت از پسرهامه و باید الگو و یک پدر عالی باشم واسشون.

پیکه و شکیرا

مشکل اصلی اینجاست که رسانه چطور یک موضوع پوشش میده و مردم چطور اون موضوع میبینن، من هنوزم دارم از زندگیم لذت میبرم و هرکاری که دوست دارم انجام میدم.
میخوام به خودم وفادار بمونم و هرگز سعی نکنم که پولمو برای پاک کردن تصویرم در رسانه و ذهن مردم هدر بدم!

پیکه و شکیرا

فقط آدمایی که دوستشون دارم واسم مهم هستند دیگران و دیدگاهشون هیچ تاثیر و اهمیتی واسه من ندارن، وقت و انرژیمو صرف عزیزانم میکنم، قبول دارم که تغییراتی تویه زندگیم اتفاق افتاده و به خوبی میدونم چطور باید خوشحالی و این تغییرات حفظ کنم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (115 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits