قطع همکاری باشگاه استقلال با صدا و سیما ؟!

توهین به استقلال در شبکه سه
۳,۳۹۳
۷
۰
یکشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷
در برنامه امروز سلام صبح بخیر شبکه سه صدا و سیمت مجری این برنامه به لوگوی باشگاه استقلال توهین کرد که این باشگاه نیز نسبت به این رفتار واکنش نشان داد و بیانیه ای صادر کرد....
توهین به استقلال در شبکه سه

توهین به باشگاه استقلال در شبکه سه صدا و سیما ؟!

دلگرم: باشگاه استقلال اعلام کرد که به دلیل توهین مجری شبکه سه به این باشگاه همکاریش را با این نهاد قطع خواهد کرد.

در برنامه امروز سلام صبح بخیر شبکه سه سیما، مجری این برنامه با خبر توقیف لوگوی استقلال به علت بدهی ۳۰۰ میلیون تومانی این باشگاه شوخی کرد و گفت: برای لوگوی جدید باشگاه سوراخ ها را کم کنید.


باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما در روز شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار اهانت‌آمیز واکنش نشان داد.

متن اطلاعیه به این شرح است:
باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند.
در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.
باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان #عذرخواهی_رسمی سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان «قطع» خواهد کرد.

گفته می‌شود علامت تجاری (لوگو) باشگاه استقلال تهران توسط یکی از طلبکاران و در راستای درخواست اجرای احکام شعبه ١١٢ مجتمع قضایی عدالت تهران توقیف شده است.

در صورت عدم تسویه حساب با طلبکار مربوطه، لوگو مطابق قانون اجرای احکام مدنی به مزایده گذاشته می‌شود. گویا طلب این طلبکار ٣٠٠ میلیون بابت یک فقره چک به امضای فتح‎الله‎زاده و امیدوار رضایی است.

چندی پیش لوگوی باشگاه پرسپولیس به خاطر بدهی ۶۰ هزار دلاری توقیف شده بود و حالا نوبت به استقلال رسیده است

عذرخواهی مجری صدا و سیما پس از توهین به باشگاه استقلال

حسین کلهر، مجری برنامه تلویزیونی سلام صبح به خیر پس از اظهارنظر جنجالی صبح امروز علیه باشگاه استقلال با انتشار ویدیویی از طرفداران این تیم عذرخواهی کرد.عذرخواهی شبکه سه

شبکه سوم سیما طی اطلاعیه‌ای رسما از باشگاه استقلال به دلیل اتفاقاتی که امروز در یک برنامه تلویزیونی رخ داده بود عذرخواهی کرد....

روابط عمومی شبکه سه با صدور اطلاعیه‌ای به طور رسمی از هواداران باشگاه استقلال پوزش طلبید.

در متن این اطلاعیه آمده است:
«همانطور که همه هواداران فوتبال کشور می‌دانند شبکه سه در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده است تا جانب بی‌طرفی نسبت به همه تیم‌های محبوب کشور را رعایت نماید، اتفاق رخ داده در برنامه صبحگاهی اشتباه شخصی مجری برنامه بوده است و به رغم عذرخواهی این مجری، شبکه سه بر خود لازم می‌داند ضمن دلجویی و عذرخواهی از هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال اعلام کند به این مجری و مسئولان برنامه تذکر جدی داده است.»

استقلال رسما از صدا و سیما شکایت می کند

با اعلام عضو هیئت مدیره استقلال این باشگاه از صدا و سیما رسما شکایت خواهد کرد....

با وجود ابراز ندامت مجری برنامه سلام صبح بخیر، اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره استقلال در گفت و گویی از شکایت این باشگاه از صدا و سیما خبر داد: به شدت تمام ارکان باشگاه مثل هواداران عزیز این تیم از اقدامی که در یک برنامه تلویزیونی انجام شد ناراحت هستند. من در ایران نیستم ولی از طریق واحد حقوقی باشگاه و آقای فتحی هماهنگ کرده ایم و حتما از صدا و سیما شکایت خواهیم کرد.

او ادامه داد: به شدت این صحبت ها را محکوم می کنیم و مطمئن باشید این مسائل چیزی از بزرگی تیم فوتبال استقلال کم نخواهد کرد. حتما تا لحظه آخر پیگیر این شکایت خواهیم بود تا دیگر شاهد چنین رفتارهایی از سوی رسانه های این مملکت نباشیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در پایان گفت: هواداران عزیز استقلال باید بدانند که ما به اندازه آنها ناراحت هستیم و مطمئن باشید ما حتما این اقدام را محکوم می کنیم و اجازه نمی دهیم به این باشگاه بزرگ در رسانه ها توهین شود.

امروز وریا غفوری هم به عنوان کاپیتان استقلال در لیگ نوزدهم واکنش شدیدی نسبت به مجری برنامه سلام صبح بخیر انجام داد تا به این شکل تقریبا تمام ارکان باشگاه به این موضوع اعتراضی دست جمعی داشته باشند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(7 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  
  • برچسب ها:
  • توهین در صدا و سیما
  • توهین به استقلال
  • قطع همکاری استقلال و صدا و سیما
  • توهین شبکه سه به استقلال

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter