alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
اولین بار که با نامزدم میرم بیرون چکار کنم؟
83
42.9K
زمان مطالعه: 5 دقیقه
اولین بار با نامزد بیرون رفتن چگونه باید باشد و روش هایی برای موفق بودن در اولین بار با نامزد بیرون رفتن

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

زمانی که برای اولین بار میخواهید با نامزدتان بیرون بروید چه احساسی دارید؟

این اولین دفعه‌‌‌ی است که به طور رسمی‌از شما دعوت می‌کند که با هم به بیرون می‌روید ، از همه مهم تر خودتان دو نفر تنها هستید ، در وحله‌‌‌ی اول از این کار استقبال می‌کنید و‌‌‌یک شور خاصی را در قلب خود احساس می‌کنید اما استرس خیلی زیادی هم دارید .

چطور با او رفتار کنید؟ در مورد چه مطلبی با هم صحبت کنید؟ چه چیزی بپوشید؟ نگران نباشید!! ما همه‌‌‌ی این موارد را برای شما توضیح می‌دهیم تا اینکه در اولین ملاقاتتان چه رفتاری باید داشته باشید ؟ و تاثیری را که می‌خواهیدبر روی طرف مقابلتان بگذارید .

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

۱)

در اولین مرحله‌‌‌ی باید بر استرس خود غلبه کنید ، دل پیچه ، سردی دست‌‌هایتان ، خشکی گلو اینها همه‌‌‌ی نشانه‌‌های طبیعی از استرس است که در اولین روز دیدار با آنها مواجه می‌شوید . اما زیاد نگران این شرایط نباشید و در مخفی کردن و پوشاندن این احساسات سعی نکنید ، چون به هر حال تا لحظه‌‌‌ی دیدار و ملاقات استرس را دارید .

اما برای اینکه آرام شوید به خود بگوئید او هم مثل من الان چنین حسی را دارد ، دانستن این موضوع تا حد زیادی به شما آرامشمی‌بخشد . اگر استرس تان به حدی است که نمی‌توانید کاری انجام دهید توصیه می‌کنیم به حمام برویدو دوش بگیرید و مدتی را در زیر آب بایستید ، بعد از اینگه از حمام بیرون آمدید خود را سرگرم کنید تا استرستان فراموش شود کارهای مثل خشک کردن موهایتان ، مدل دادن به آنها ، لاک زدن ناخن‌‌هایتان ، این کارها علاوه بر اینکه باعث می‌شود تا شما استرس خود را فراموش کنید سبب اعتماد به نفس نیز در شما می‌شود ، زیرا زیبایی و زیبا بودن به هر انسانی اعتماد به نفس می‌بخشد .

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

۲)

این اولین دیدار شماست ، پس تا می‌توانید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید تا بتوانید با حرکات خود طرف مقابلتان را مجذوب خود کنید . از لباس‌‌های خیلی تجملاتی پرهیز کنید نه خیلی ساده و نه خیلی پیراسته کفش‌‌هایی با پاشنه‌‌های خیلی بلند نیز نپوشید ، آرایش زیاد هم نداشته باشید ، حتی اگر هم فکر می‌کنید که فقط با آرایش زیاد زیبا خواهید بود اما در دیدار اول این کار را انجام ندهید، زیرا آرایش زیاد این تداعی را برای طرف مقابلتان ایجاد خواهد کرد که شما صورت واقعی خود را از او پنهان می‌کنید ، اجازه ندهید او این تفکر و تفکرات منفی دیگری را نسبت به شما داشته باشد ، بگذارید او شما را با صورت واقعی خودتان ببیند در این صورت احساس نزدیکی بیشتری به شما خواهد داشت . آرایش داشته باشید اما نه خیلی زیاد و در حد افراطی .

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

۳) در زمان دیدار به هر لحظه‌‌‌ی خود دقت داشته باشید ، لحظه‌‌‌ی اول که‌‌‌یکدیگر را می‌بینید ، لحظه‌‌‌ی فراموش نشدنی است که بعدها این لحظه را با شوق و اشتیاق هر چه بیشتر برای دیگری تعریف می‌کنید . این احساس زیبا را با تمام قلبتان حس کنید ، زیرا هر رویای مدت کوتاهی دوام دارد و زمانی که این سحر و جادو تمام می‌شود و بیدار می‌شوید ، دیگر حسرت آن لحظه‌‌ها را نداشته باشید . به هیچ چیز دیگر فکر نکنید فقط به این موضوع فکر کنید که اکنون در کنار هم هستید . مثلا به این فکر نکنید که وای الان چه شکلی هستم یا .....

اولین بار با نامزد بیرون رفتن

۴)

در اولین دیدار مسائلی هست که نباید راجع به آنها صحبت کنید و‌‌‌یا اعمال و کارهای هست که نباید آنها را انجام دهید : حال برایتان این قوانین را شرح می‌دهیم :

قانون اول : در اولین دیدار راجع به حالات روحی خود هرگز صحبت نکنید زیرا با این تعاریف ، مخاطب خود را خسته می‌کنید ، و باعث می‌شوید که او از شما دوری کند و مایل به این باشد که این دیدار و این گفتگو را هر چه زودتر به پایان برساند وپس در اولین ملاقات خود تا می‌توانید از این صحبت‌‌ها پرهیز کنید .

قانون دوم : در زندگی طرف مقابلتان زیاد کندوکاو نکنید و در پی این نباشید که اطلاعات زیادی از زندگی او در جلسه‌‌‌ی اول بدست بیاورید . زیرا این کار باعث می‌شود که این دیدار اولین و آخرین دیدار او با شما باشد.

قانون سوم : از گذشته خود و از اتفاقات منفی که در زندگی تان رخ داده و از تجربه‌‌های تلخی که احتمالا در دوستی‌‌های گذشته تان داشته اید و از گفتن مسائلی از این قبیل بپرهیزید . دلیلی ندارد که بخواهید زندگی گذشته تان را برای کسی تعریف کنید و‌‌‌ یا اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید برای هر شخصی این راز‌‌ها را عنوان نکنید زیرا هر کسی قابل اعتماد نیست و ممکن است در آینده با همین تعاریف تان برعلیه شما شوند و بعدها از شما انتقاد کنند .

قانون چهار : کاملا عادی رفتار کنید سعی نکنید به موضوع‌‌هایی که خنده دار نیستند و او تعریف می‌کند برای اینکه او را ناراحت نکنید بخندید ، اگر چیزی را متوجه نشدید و درست نشنیده اید ، جواب ندهید . و الکی نخندید .

قانون پنجم : هیچ گاه در جلسه‌‌‌ی اول ، اجازه ندهید که روابطتان بیشتر از‌‌‌یک دست دادن معمولی فراتر رود ، به او اجازه ندهید شما را ببوسد و‌‌‌ یا در آغوش بگیرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (83 رای)  
  • منبع
  • zanashooi20.blogfa.com
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits