دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب زیرزمین : 20 نشانه و تعبیر دیدن زیرزمین در خواب
17
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب زیرزمین دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های زیرزمین دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب دیدن زیر زمین چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب زیرزمین ، تعبیر خواب زیرزمین در خانه ، تعبیر خواب در زیر زمین بودن ، تعبیر خواب زندگی در زیر زمین و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب زیرزمین

زیر زمین در خواب نشانه ترس، نارضایتی و پنهان شدن از چیزی است. این خواب نشنه این است که باید دست از ماجراجویی بکشید و بیش از حد ریسک نکنید.

 • تعبیر خواب زیر زمین ساختمان اداره نشانه مشکلات کاری و خسته شدن شما از مشغله زیاد است.
 • تعبیر دیدن زیر زمین پر از انبار شراب نشانه این است که سعی میکنید که به استراحت بروید زیرا سختی ها و مشکلات کاری شما را از پای در آورده و شما را خسته کرده است.
 • اگر در خواب دیدید که در موتور خانه بودید و آن را تعمیر می کردید تعبیرش این است که شغل تان را تغییر می دهید. تعبیر دیگر این خواب این است که یکی از همکارانتان قصد دارد به شما ضربه سختی وارد کند.
 • اگر در خواب دیدید که در زیر زمین گم شدید تعبیرش این است که کار بدی انجام داده اید و عذاب وجدان گرفته اید.احتمالا با شخصی فریبکار دوست شدید و دست به کار بدی زده اید و حالا پشیمانید.
 • اگر خواب دیدید که زیر زمین پر موش بود تعبیرش این است که دشمنانتان کمر به نابودی شما بسته اند. اگر موش ها را کشتید تعبیرش این است که در پایان قادر هستید تا از خود دفاع کنید و گلیم خود را از آب بیرون بکشید.
 • تعبیر دیدن سگ در زیر زمین نشانه این است که قصد دارید به کسی وفادار بمانید و به قول معروف آن روی خود را نشان دهید. این تصمیم به خاطر مشکلاتی است که در زندگی دارید و به دلیل بی وفایی هایی است که دیده اید.
 • تعبیر دیدن زیر زمین مخفی در خواب پیش بینی میکند که به زودی به ثروت خواهید رسید.

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر خواب ببینید با متروی زیرزمینی به جایی می روید ، علامت آن است که وارد معامله ای می شوید که باعث ناراحتی و اندوهگین شدن شما خواهد گشت .
 • اگر خواب ببینید در زیرزمینی سرد و مرطوب هستید ، تعبیرش آن است که تحت فشار تردید و دودلی قرار می گیرید و اعتماد خود را نسبت به همه چیز از دست می دهید . و احساس می کنید که در آینده وقایع بدی اتفاق می افتد و به خاطر داشتن این افکار ، همواره مضطرب و پریشان خواهید بود .
 • دیدن زیرزمینی که در آن مواد غذایی و نوشیدنیهای مختلف انبار شده است . علامت آن است که پیشنهادی به شما خواهد شد تا در سود حاصل از کاری نامعلوم سهیم شوید . اگر دختری چنین خوابی ببیند ، علامت آن است که از سوی فردی قمار باز محتکر به او پیشنهاد ازدواج خواهد شد.

تعبیر خواب زیرزمین در خانه

 • تعبیر زیر زمین خانه در خواب نشانه ترس ها و مشکلات خانوادگی است. شما دوست ندارید اسرارتان را پیش کسی فاش کنید، به همین دلیل سعی می کنید که حواس خود را از مشکلات پرت کنید.
 • اگر زیرزمین خانه خشک و تمیز بود تعبیرش این است که آینده ای درخشان در انتظارتان است و اگر خیس و کثیف بود تعبیرش این است که دچار شکست های مالی می شوید و هزینه زیادی را متقبل خواهید شد.
 • تعبیر دیدن زیر زمین کثیف در خواب نشان دهنده سردرگمی و عدم برنامه ریزی است. شما نمی دانید چه کاری درست و چه کاری غلط است. شما کمی ضعیف شدید و مانند قبل توانایی مبارزه و مقابله با مشکلات را ندارید.

تعبیر خواب در زیر زمین بودن

اگر خواب دیدید که در زیر زمین نشسته بودید تعبیرش این است که می ترسید دوستانتان را از دست بدهید. پس سعی کنید در رفتارتان دقت کنید.

 • اگر در خواب دیدید که در زیر زمین مخفی شدید تعبیرش این است که یک اتفاق بد یا فاجعه ای را تجربه می کنید و بعد از آن دوست ندارید تنها باشید. همچنین تعبیر این خواب این است که از محکوم کردن دیگران می ترسید ولی نمی توانید از این شرایط فرار کنید.
 • اگر خواب دیدید که در زمین را باز کردید و وارد آن شدید تعبیرش این است که در حال کاوش و جستجوی مسائل خود هستید. سعی کنید از روش های بهتری برای زندگی استفاده کنید.

تعبیر خواب زیرزمین تاریک

تعبیر دیدن زیر زمین تاریک در خواب نشانه پایان یافتن روابط عاشقانه و گیر افتادن در سختی ها وناراحتی هاست. این خواب پیش بینی خبرهای بد است. بعد از دیدن این خواب سعی کنید بیش از پیش حواستان به خودتان باشد.


تعبیر خواب زیر زمین قدیمی

تعبیر دیدن زیر زمین قدیمی در خواب نشانه خاطرات فراموش شده است. شما بخشی از خود را گم کرده اید و به آن فکر نمی کنید.


تعبیر خواب زندگی در زیر زمین

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر خواب ببینید در زیرزمینی زندگی می کنید ، علامت آن است که احتمال دارد شهرت و ثروت خود را از دست بدهید .

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

58 تعبیر و معنی دیدن خواب خانه و خانه خریدن

33 نشانه و تعبیر دیدن خواب اسباب کشی ( اثاث کشی و جابجایی )

تعبیر خواب خانه متروکه : 12 نشانه و تعبیر دیدن خواب خانه قدیمی و ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (17 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits