دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
کت در خواب: تعبیر خواب دیدن کت چیست ؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب کت دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کت در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کت دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب کت ، تعبیر خواب کت پوشیدن، تعبیر خواب کت دوختن، تعبیر خواب کت فروختن و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب کت

تعبیر خواب کت

دیدن کت در خواب نشانه ضرر بزرگ است. احتمالا با دوست یا شرکای تجاری تان مشاجره می کنید و نمی توانید به تفاهم برسید. از آنجایی که عذاب وجدان دارید نمی توانید حق آنها را هم ضایع کنید به همین دلیل سعی میکنید که جانب عدالت را رعایت کنید.


تعبیر خواب کت پوشیدن

اگر در خواب دیدید که کت می پوشیدید، تعبیرش این است که با دوستان قدیمی خود ملاقات خواهید کرد و به زودی دور هم جمع خواهید شد و جشن خواهید گرفت.


تعبیر خواب کت دوختن

اگر درخواب دیدید که برای دیگران کت می دوختید تعبیرش این است که فردی هستید که دوست دارید ایده های خود را به دیگران تحمیل کنید.. حتی بعضی اوقات هم نمی دانید چه می خواهید. این ویژگی برای گران تمام خواهد شد.


تعبیر خواب خرید کت

کت خریدن در خواب نماد تنهایی است.. احتمالاً کمبود توجه و عشق دارید. اگر مدتهاست که مجرد هستید ، چنین احساساتی کاملاً طبیعی است. اگر هم متاهل هستید از خود بپرسید چه چیزی شما را از همسرتان کرده یا ناراحت می کند. به همین دلیل سعی می کنید بر این شکاف غلبه کنید. صریح و صادق باشید و به عزیزان خود نشان دهید می توانید روی روابط خود کار کنید.


تعبیر خواب کت فروختن

اگر در خواب دیدید که کت تان را فروختید، تعبیرش این است که شما ممکن است به خاطر خانواده یا شریک زندگی پیشنهاد زندگی در یک شهر یا ایالت را رد کنید. به هر حال ، فدا کردن چیزی آسان نیست. شما در زندگی تان به هر آنچه می خواهید نمی رسید ، اما این دلیل نمی شود که خیلی زود از همه چیز دست بکشید.


تعبیر خواب هدیه کت و شلوار

هدیه گرفتن کت و شلوار در خواب:

 • اگر در خواب ببینید کسی به شما کت هدیه می دهد ، تعبیرش این است کسی شما را مخفیانه دوست دارد. شخصی از اطرافیان شما را دوست دارد ، اما می ترسد آن را به شما بگوید. اگر کمی دقت کنید او را شناسایی می کنید و متوجه می شوید که او کیست.
 • اگر در خواب دیدید که به کسی کت هدیه دادید، تعبیرش این است که به کسی کمک می کنید تا به هدف خود برسد. شاید با آن فرد تازه آشنا شده باشید اما باز هم از او حمایت خواهید کرد.
 • گم کردن کت نشانه عدم امنیت است. ممکن است شخصی را که همیشه مانند پدر و مادر ، یا پشتیبان دوست داشته اید را از دست بدهید. از طرف دیگر ، تعبیر این خواب این است که شما ترسیده اید زیرا به سمتی که دوست دارید پیش نمی روید.

تعبیر خواب دزدیدن کت

دزدیدن کت در خواب:

 • تعبیر دزدیدن کت در خواب این است که در یک رابطه احساس خوبی ندارید. اوضاع احتمالاً آنطور که انتظار داشته اید و دوست داشته اید پیش نمی رود. همه ما سعی در ایجاد روابط سالم با عزیزانمان داریم ، اما این اغلب آنطور که انتظار داشتیم اتفاق نمی افتد. از خود بپرسید چه می خواهید و سپس آن را به شریک زندگی خود بگویید. اگر خواسته هایتان یکی است پس جای نگرانی نیست. دیگر زمان تغییران رسیده است.
 • اگر خواب دیدید که کت و شلوار را از بوتیک دزدیدید، تعبیرش این است که به همه چیز مشکوکید. بیش از حد به خودتان سخت نگیرید.
 • اما اگر دیدید که دیگران از مغازه کت دزدیدید، تعبیرش این است که از خود و نیازهای خود میگذرید.

تعبیر خواب کت چرمی

کت چرمی در خواب نمادی از قدرت ذهنی است که برای غلبه بر برخی از لحظات دشوار زندگی به آن نیاز دارید. چالش پیش رو استرس آور خواهد بود ، بنابراین حفظ سلامت روحی و جسمی بسیار مهم است. هنگامی که احساس کردید دیگر نمی توانید جنگ کنید ، به خاطر داشته باشید که چرا این کار را می کنید .
کت خز نشانه اتفاقات مهم و جدید در زندگی است. تغییرات بزرگی که به زودی به شما ضربه می زند. سعی کنید در هر شرایطی از زندگی لذت ببرید. حتی اگر پیر شده باشید یا نتوانید کاری را درست انجام دهید.


تعبیر خواب کت پشمی

کت پشمی در خواب نماد عدم ارتباط با دیگران است. شما اخیراً در بیان افکار خود مشکلی دارید ، به همین دلیل غالباً با افرادی که دوستشان دارید درگیر می شوید. وقتی می فهمید که چرا دچار استرس و حساسیت بیش از حد شده اید و سرانجام با آن کنار می آیید .


تعبیر خواب کت رنگی

اگر خانمی در خواب دیدید که کت های رنگارنگی دارد، تعبیرش این است که از زندگی عاشقانه اش راضی نیست. شما سعی دارید با خرید چیزهای مادی چیزهایی را که در زندگی مشترک از دست می دهید را جبران کنید.
این خواب در خواب مردان نشانه این است که او بیش از حد خود را با دیگران مقایسه میکند.


آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر خواب ببینید کت دیگری را بر تن کرده اید ، نشانة آن است که از دوستی خواهش می کنید که ضامن شما بشود .
 • اگر خواب ببینید کت شما پاره شده است ، دلالت بر آن دارد که دوست عزیزی را از دست خواهید داد .
 • اگر خواب ببینید کت نو بر تن می کنید ، علامت آن است که به افتخارات ادبی دست می یابید .
 • اگر خواب ببینید کت خود را گم کرده اید ، نشانة آن است که بخاطر جبران ثروت از دست رفته ، در معاملات بیش از اندازه به دیگران اعتماد نمی کنید .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب کت

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر کامل خواب لباس : دیدن لباس در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب شورت: 20 نشانه و تعبیر لباس زیر (شورت و سوتین) در ...

تعبیر خواب لباس عروس : ۲۰ نشانه و تفسیر دیدن لباس عروسی در خواب

۱۰ نشانه و تعبیر دیدن لباس مرده در خواب

تعبیر خواب لباسشویی : 16 نشانه و تعبیر دیدن لباسشویی در خواب

تعبیر خواب پارچه توری : 17 نشانه و تعبیر دیدن تور در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید