دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
قصاب در خواب: تعبیر دیدن خواب قصابی و قصاب
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب قصاب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قصاب در خواب را در دلگرم بخوانید .

قصاب در خواب دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب قصاب ، و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب قصاب

تعبیر خواب قصاب

تعبیر خواب قصاب و قصابی :

 • دیدن قصاب نشانه مشاجره با نزدیکانتان است. با وجود عشق زیادی که نسبت به هم احساس می کنید ، حرف همدیگر را نمی فهمید. شما می دانید که عشقتان بهترین چیزها را برای شما می خواهد اما در نگاه او فردی نابالغ و غیر مسئول هستید.
 • تعبیر خواب قصابی که حیوانات را ذبح می کند
 • احتمالا با دیدن این خواب، گرفتار شخصی پست فطرت و عصبی خواهید افتاد. شاید او قولی به شما داده اما نتوانسته به قولش وفا کند و از طرفی به خاطر شرور بودنش نمی توانید به کسی اعتراض کنید و حق خود را بگیرید. به همین دلیل در شرایط بدی قرار گرفته اید.
 • اگر در خواب دیدید که با قصابی بحث کردید، یا بر سر کم کاری یا کلاهبرداری از او شکایت کردید، تعبیرش این است که با شخصی دوست می شوید و از او تجربه ناخوشایند و بدی را به خاطر خواهید سپرد. شما سعی میکنید با دلیل و منطق به او نشان دهید که حق با آن شماست اما آن ها به حرف های شما گوش نمی دهند. بهترین کار این است که با چنین افرادی اصلا بحث نکنید، اما اگر هم این اتفاق افتاد سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید و آنها را برای واکنش تحریک نکنید زیرا این افراد برای همه چیز آماده هستند.
 • اگر خواب دیدید که شخص دیگری با قصاب مشاجره می کند تعبیرش این است که شما بخاطر بی مسئولیتی و تنبلی شخص دیگری مجبورید خیلی بیشتر کار کنید. شما احتمالاً یک پروژه را به صورت تیمی انجام خواهید داد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بخشی از کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید ، اما افراد دیگر وظایف خود را جدی نمی گیرند. این وسط تنها خودتان را زجر می دهید و فدا می کنید.
 • اگر درخواب دیدید که قصابی چاقو به دست، شما را تعقیب میکرد، تعبیرش این بسیار بد است. احتمالا درگیر مشکلات وحشتناکی شده اید و اتفاقات بدی برایتان رخ داده است. با چالش ها و موانع بزرگی روبرو خواهید شد، اما اگر همچنان شجاع و پایدار باشید، مشکلات را به زودی حل خواهید کرد.
 • این خواب نماد پرخاشگری سرکوب شده است. احتمالاً چیزی در دنیای واقعی شما را عصبانی کرده است ، اما آنطور که می خواستید عکس العمل نشان ندادید. به همین دلیل این احساسات منفی را به خواب منتقل کرده اید. سعی کنید قبل از خواب به مشکلاتی که شما را نگران می کنند فکر نکنید. این تنها راه خلاص شدن از شر این رویاهای ترسناک است.
 • اگر دیدید شخص دیگری با یک قصاب در حال جنگ است ، تعبیرش این است که ناسپاسی دیگران به شما آسیب می رساند. شما در حق آن شخص بدون انتظار کمک کرده اید اما او در حق شما ناسپاسی کرده است. به همین دلیل از محبت کردن به دیگران کاملا پشیمان شده اید.
 • اگر در خواب دیدید که یک قصاب با ابزارهای خود شما را زخمی می کند ، تعبیرش این است که باید با خود صادق باشید. شما مدتهاست که از ترس اینکه دیگران در مورد شما قضاوت می کنند ، برخی احساسات و نیت ها را سرکوب می کنید. شما بیش از حد به آنچه دیگران می گویند فکر می کنید ، در حالی که اصلاً به خود فکر نمی کنید. اگر اعتقاد دارید که کاری درست است پس انجامش دهید و به دیگران اهمیت ندهید. گاهی لازم است برای خود زندگی کنید نه برای دیگران.
 • زخمی کردن یا صدمه زدن قصاب در خواب نشانه این است که شما در انجام کاری بسیار ماهر هستید. شما به راحتی با وظایف خودکنار می آیید و نیاز ندارید و همه چیز را خوب یاد میگیرید. مافوق شما به همین دلیل شما را دوست دارند اما به اندازه تلاش و سخت کوشی شما پاداش نمی دهد. شما اخیراً به فکر تغییر شغل خود هستید زیرا حس میکنید حقتان را خورده اند.
 • تعبیر کشتن قصاب در خواب نشانه این است که شما در انتقام گیری وسواس دارید. کسی در گذشته شما را آزرده یا فریب داده است و تنها چیزی که به آن فکر می کنید این است که چگونه به او برگردید. چنین احساسات منفی بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد.
 • یک قصاب مرده در خواب می تواند معانی مختلفی داشته باشد. اگر شخصی که صاحب مشاغل خصوصی است ، قصاب مرده ای را ببیند، تعبیرش این است که یک کارمند خوب را از دست خواهد داد. اگر کسی که کشاورزی می کند این خواب را ببیند ، تعبیرش برداشت بد و خسارات بزرگ است. با این حال ، اگر همه موارد فوق در مورد شما صدق نکند ، این رویا نتیجه بی عدالتی است که در دنیای واقعی تجربه کرده اید.
 • اگر زنی خواب دید که قصابی را می بوسید، تعبیرش این است که به دنبال امنیت است. شاید در شرایط بدی قرار گرفته و نمی تواند از خود محافظت کند. اگر مردی خواب دید که قصاب را بوسیده، تعبیرش این است که عاشق زنی جذاب می شود. قصاب در این خواب تحقق خواسته های پنهان شما است.
 • اگر خواب دیدید که عاشق قصابی شدید، تعبیرش این است که شما دوست دارید بچه دار شوید و این نشانه برکت و روزی زیاد نیز هست.

تعبیر خواب قصابی گوشت گاو

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر قصابی را به هنگام ذبح گاو در خواب ببینید ، نشانة آن است که بیماری کشنده ای در کمین یکی از افراد خانوادة شماست .
 • اگر خواب ببینید قصابی مشغول بریدن گوشت است ، نشانة آن است که دیگران شما را زیر نظر گرفته اند ، بنابر این در هنگام نوشتن نامه و اسناد هشیار باشید

تعبیر خواب خریدن مرغ از قصابی

اگر خواب دیدید که قصابی به شما گوشت (سفید یا قرمز) می دهد، تعبیرش این است که بی رحم خواهید شد. شما کسی هستید که به سرعت فراموش خودتان را گم میکنید و تا به جایی می رسید دیگران را نمی شناسید.. قدرت و پول، اولویت های شما را تغییر می دهد ، بنابراین اجازه نمی دهید چیزی بین شما و هدفتان قرار بگیرد.


تعبیر خواب قصاب شدن

قصاب بودن نماد جرم است. احتمالا دل کسی را می شکنید یا کسی را از خود ناراحت می کنید.


تعبیر خواب قصابی ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
دیدن قصاب چون مجهول بود ، دلیل بر ملک است . اگر در خواب بیند که قصابی در سرای او یا در کوچه او شد ، دلیل است در آنجا کسی بمیرد . اگر بیند که قصابی می کرد و قصاب نبود ، دلیل است کسی را بکشد یا مجروح کند و ملال بیند .


تعبیر خواب قصابی منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • قصاب مظهر خون ریختن و تکه تکه کردن گوشت و شکستن استخوان است . به شنیدن نام قصاب به همان نحو که در نظر ما ساطور و چاقو لاشه های گوسفند و گاو تجسم می شود در خواب نیز ذهن ما برای نشان دادن خون و مرگ و حوادثی که در مجموع می توانند علت یا معلول مرگ و خون و گوشت و استخوان بی جان باشند قصاب را شکل می بخشد .
 • دیدن قصاب در خواب به هر صورت باشد خوب نیست .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب قصاب

تعبیرهای مرتبط :

گوشت در خواب: 51 نشانه و تعبیر خواب گوشت

تعبیر خواب خوک : ۴۶ نشانه و تفسیر دیدن خوک در خواب

تعبیر خواب آشپزی : ۳۵ نشانه و تفسیر دیدن خواب پختن انواع غذا


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید