دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
پارچ در خواب: تعبیر خواب دیدن پارچ آب و پارچ شکسته
3
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب پارچ دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن پارچ در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن پارچ آبچه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب پارچ آب ، تعبیر خواب پارچ پر از آب ، تعبیر خواب پارچ خالی، تعبیر خواب پارچ آب شکسته و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب پارچ

تعبیر دیدن خواب پارچ:

 • پارچ در خواب نشانه هدیه است. به زودی خبر خوبی که منتظرش بوده اید را می شنوید. اگر منتظر پاسخی از شرکتی هستید که دوست دارید با آن همکاری کنید ، پاسخ مثبت خواهد بود. این افراد مهارت شما را تشخیص داده و به شما فرصتی می دهند تا خود را اثبات کنید.

تعبیر خواب پارچ پر از آب

تعبیرهای دیدن پارچ پر از آب:

 • پارچ پر در خواب نشانه دوستان خوب است. دوستانی دارید می دانید در شرایط سخت شما را تنها نخواهند گذاشت. آنها چیزی برای پنهان کردن از شما ندارند و به قول معروف با شما ندار هستند. این عشق و اعتماد متقابل، سرمایه بزرگی برای شما خواهد بود.
 • خواب دیدن نوشیدن از پارچ نماد سلامتی است. شما تصمیم خواهید گرفت که عادت های بد را تغییر داده و زندگی سالم تری را شروع کنید. در ابتدا وسوسه خواهید شد و می خواهید به روش های قبلی خود برگردید.. با این حال ، با گذشت زمان متوجه خواهید شد که این تغییر چقدر برای شما سودمند است و این انگیزه را برای شما ایجاد می کند تا در نیت خود پایدار باشید.

تعبیر خواب پارچ خالی

تعبیر خواب پارچ خالی نشانه تنهایی و انزوا ونا امیدی است. بهتر است هر چه سریعتر محیط زندگی تان را تغییر دهید یا شغل خود را عوض کنید.


تعبیر خواب پارچ آب شکسته

تعبیر دیدن پارچ شکسته درخواب نشانه این است که از زندگی زناشویی خود راضی نیستید. زیرا مدام با او درگیرید و او انتظارات شما را برآورده نمی کند.


تعبیر خواب خریدن پارچ آب

تعبیرهای خرید و فروش پارچ آب:

 • خریدن پارچ در خواب نشانه این است که سرمایه گذاری های شما در آینده سودآور خواهد بود. احتمالا درچیزی سرمایه گذاری میکنید که نتیجه بخش خواهد بود و به همه ثابت خواهید کرد که هزینه هایی که صرف کار کرده اید بیهوده نبوده است.
 • فروختن پارچ درخواب نشانه طلاق یا جدایی از دوستی عزیز است. شما تمام تلاشتان را برای ماندن در این رابطه کرده اید اما نتیجه نداده و او شما را فراموش کرده است.

تعبیر خواب هدیه گرفتن پارچ آب

اگر در خوابتان پارچ آب هدیه گرفته و یا داده اید:

 • اگر در خواب دیدید که به کسی پارچ هدیه می دادید، تعبیرش این است که آرزویی که مدت هاست در دل خود نگه داشته اید برآورده خواهد شد. علاوه بر این به دیگران هم کمک می کنید که به لحاظ مالی خود را به جایگاه شما برسانند . قطعا این مهربانی موهبتی از جانب خدا خواهد بود. قدر خود را بیشتر بدانید.
 • اما اگر کسی به شما پارچ هدیه داد تعبیرش این است که او به شما کمک خواهد کرد که به زندگی ایده آل خود برسید. احتمالاً در شرایط پیچیده ای قرار خواهید گرفت و توانایی مدیریت آن را نخواهید داشت ولی بعد از مدتی شخصی شما را امیدوار کرده و به شما انرژی می دهد.
 • تعبیر این خوابها به نوع پارچ و مایع موجود در آن نیز بستگی دارد. به عنوان مثال ، پارچ پر از آب نشان می دهد که وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد ، در حالی که یک پارچ پر از شیر به این معنی است که شما لحظات زیبا و دلنشینی را تجربه خواهید کرد.

تعبیر خواب پارچ آب پلاستیکی

پارچ پلاستیکی درخواب نشانه ترس از چیزی یا کسی است. احتمالا در زندگی واقعی مشکلی ایجاد شده است. این مشکلات ناشی از کمبود پول است.


تعبیر خواب پارچ آب شیشه ای

تاثیر جنس پارچ آب در خواب:

 • دیدن پارچ شیشه ای درخواب نشانه این است که با مشکل جدی روبرو خواهید شد. احتمالا یکی از دوستانتان شما را در بازی کثیفی برده است که بعدها متوجه می شوید این کارتان اشتباه بوده است. تا آبرویتان نرفته بهتر است هر چه زودتر فکری به حال این رابطه بکنید.
 • این خواب نماد لحظات زیبا در کنار خانواده و دوستان است. اگر مدتی است که یکدیگر را ندیده اید ، اکنون زمان مناسبی برای این کار است. معاشرت با آنها روحیه شما را بهبود می بخشد و به شما انرژی می دهد تا راحت تر با چالش های آینده روبرو شوید.
 • تعبیر پارچ نقره ای درخواب نشانه این است که شما فردی جاه طلب هستید که برای رسیدن به اهداف خود فداکاری زیادی انجام می دهد. حتی اگر این ویژگی برای زندگی تجاری شما مفید باشد ، اما در مورد چیزهای خصوصی بهترین نیست. شما به داشتن هر آنچه می خواهید عادت کرده اید ، بنابراین به راحتی سازش نمی کنید. اگر می خواهید شخصی را در کنارتان نگه دارید ، باید فداکاری کنید. در غیر این صورت یافتن یک همراه مناسب زندگی واقعاً دشوار خواهد بود.
 • پارچ طلایی در خواب نماد صلح و رفاه است. اگر اخیراً از یک رابطه پیچیده خارج شده اید یا از نظر مالی ، بهداشتی یا خانوادگی دچار مشکل شده اید ، احتمالاً احساس خستگی و پوچی می کنید. به نظر می رسد که شما انرژی زیادی را صرف چیزی کرده اید که بازدهی ندارد. با این حال ، ناامید نشوید. زندگی شما در آینده نزدیک بی دغدغه خواهد بود ، بنابراین وقت کافی برای جمع آوری افکار خود و برنامه ریزی دقیق را خواهید داشت.
 • دیدن پارچ کریستالی درخواب معلوم شدن حقایق است. احتمالا با یکی از دوستانتان درد و دل کرده اید و همه چیز را به او گفته اید. سعی کنید رازتان را پیش کسی فاش نکنید حتی بهترین دوستتان. چون ممکن است آن را برملا کرده یا برعلیه شما استفاده کند. در زندگی سیاست مدار باشید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب کامل آب : دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر و تفسیر دیدن یخ در خواب چیست ؟

تعبیر خواب غذا : 35 نشانه و تعبیر خواب خوردن غذا

تعبیر خواب رستوران : 13 نشانه و تعبیر دیدن رستوران در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (3 رای)  
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است