دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
آهک در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب آهک دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن آهک در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب آهک چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب آهک (خوردن) و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب آهک

خواب آهک

1- آهک در خواب نشانه سفر است. به زودی به تعطیلات خواهید رفت یا زمانی را صرف استراحت میکنید. تعبیر دیگرش فشار کاری بیش از حد، اتهام، شنیدن اخبار و بی حوصلگی است.
2- اگر در خواب دیدید که از سنگ آهک را می تراشیدید، تعبیرش این است که خبر خوبی می شنوید. احتمالا مشکلی پیش آمده که همه از شما انتظار دارند که آن را حل کنید . اما این مشکل خود به خود حل شده و این خبر بسیار خوبی برای شماست.
3- اگر در خواب دیدید که به دیوار آهک می پاشیدید، تعبیرش این است که ایده ها و نظرات خود را تغییر میدهید. شما ذاتاً به همه چیز بدبین هستید و همه سعی می کنند که این عینک بدبینی را بردارید.
4- اگر در خواب دیدید که آهک را با مواد دیگر ترکیب کردید، تعبیرش این است که مجبورید بعضی از روش های خود را تغییر دهید اما از این وضعیت خوشحال نیستید.. شما می خواهید همه چیز را از اول شروع کنید اما می ترسید.. سعی کنید عقلانی و منطقی پیش بروید و برای جلب توجه دیگران به هر کاری دست نزنید. اگر دیدید شخص دیگری در خواب آهک مخلوط می کند ، تعبیرش این است که در مقابل شخصی که می خواهد در زندگی شما دخالت کند می ایستید.
5- خواب دیدن افتادن در آهک نمادی از کسالت است. احتمالاً شما دچار یک جنجال شده اید و تقریبا می توانید پیش بینی کنید که در طول روز چه بلایی سرتان می آید. همه اینها شما را آزار می دهد و به نظر می رسد هر کاری که می کنید ، نمی تواند تغییر کند. شما اکنون بهترین سالهای زندگی خود را می گذرانید ، اما احساس می کنید از ظرفیت عظیمی که در اختیار دارید استفاده نمی کنید. که می تواند مربوط به زندگی خصوصی یا تجاری شما باشد. شما باید تغییر را شروع کنید تا اتفاق بیفتد. اجازه ندهید ترس از یک شکست احتمالی مانع خوشبختی شما شود.
6- اگر درخواب دیدید که شخصی در آهک افتاد، تعبیرش این است که به زودی از آن شخص انتقام می گیرید. آن شخص رابطه شما را با شریک زندگی ، خانواده یا دوستانتان از بین برده است. اما به جای پرورش این احساسات منفی روی خود بیشتر کار کنید و به دنبال انتقام نباشید.
7- اگر در خواب دیدید که به خود آهک می مالیدید، تعبیرش این است که به خاطر دیگرن سعی می کنید از خود گذشتگی کنید.. ولی به یاد داشته باشیدهیچ کس از شما ارزشمندتر نیست. وقتی یاد بگیرید خودتان را دوست داشته باشید ، دیگران نیز راحتتر شما را می پذیرند. اجازه دهید دیگران شما را همانگونه که هستید دوست داشته باشند.
8- اگر شخص دیگری بدنش را با آهک پوشانده بود، تعبیرش این است که شخصی که با او رابطه خوبی ندارید به شما پیشنهاد صلح می دهد. آنها اشتباهات خود را می بپذیرند و از شما می خواهند که آن ها را ببخشید. به دلیل مشکلات بزرگی که میان شما و او به وجود آمده، نمی توانید او را ببخشید و دچار دوگانگی شده اید. به او فرصت تازه ای بدهید.
9- اگر در خواب به کسی آهک می مالیدید، تعبیرش این است که نباید به کسی التماس کنید که شما را ببخشد. او حسی به شما ندارد و خودتان را بیش از حد خسته می کنید. سعی کنید به این عذاب خاتمه دهید و به دنبال عشق در جای دیگر باشید.
10- اگر دیگران به شما آهک می مالیدند، تعبیرش این است که شخصی شما را دوست دارد اما نمی تواند این موضوع را با شما در میان بگذارد. با این حال شما در عشق گذشته خود مانده اید و نمی توانید به شخص دیگری علاقمند شوید.
11- آهک خریدن در خواب نشانه این است که به زودی به سفر کاری خواهید رفت. احتمالا با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با شخص مورد اعتماد صحبت کنید.. سعی کنید خود را از این اضطرابی که گرفتار آن هستید نجات می دهید.
12- فروش آهک در خواب نشانه این است که نباید در زندگی دیگران دخالت کنید.
13- اگر در خواب دیدید که به کسی آهک هدیه دادید، تعبیرش این است که ذاتاً فردی درون گرا هستید و به سختی می توانید دوستان یا آشنایان جدیدی پیدا کنید. این موضوع برایتان دردسر ساز است.
14- اگر در خواب دیدید که از جایی آهک سرقت کردید، تعبیرش این است که کار اشتباهی انجام می دهید که به ضررتان تمام می شود. احتمالا شخصی را قضاوت کرده اید و الان پشیمان می شوید. سعی کنید مشکلات کوچک را بیش از این بزرگ نکنید و دیگران را به کار نکرده متهم نکنید.

تعبیر خواب آهک ابن سیرین

محمد بن سیرین گوید :
15- آهک کردن در خواب ، توانگر را زیادی مال و درویش را گذاردن وام و کارفران را نشان مسلمانی باشد .

تعبیر خواب آهک امام صادق

حضرت اما جعفر صادق فرماید :
16- آهک در خواب بر 4 وجه بود .

 • اول : خبر بد
 • دوم : سخنهای زشت ناخوش
 • سوم : کارهای دشوار .
 • و تعمیروساخت بنا با آهک تعبیر خوبی ندارد

لیلا برایت می‌گوید :
17- اگر خود را در حال پختن آهک دیدید ، معنی آن این است که باید برای داشتن زندگی بهتر تلاش زیادی از خود نشان دهید . اگر خود را در کوره‌ی آهک‌پزی دیدید ، علامت آن است که عمری طولانی و بسیار پر ارزش خواهید داشت .

آنلی بیتون می‌گوید :
18- دیدن آهک در خواب ، دلالت بر آن دارد که بعد از مدت‌ها سختی و مرارت در زندگی ، به سوی سعادت و خوشبختی گام خواهید برداشت .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :

19- تعبیرهای کتاب سرزمین رویاها:

 • یک کپه آهک : شانسهای کوچکی در آینده نصیبتان می شود .
 • آهک می خرید : در کارهایتان ترقی خواهید کرد .
 • با آهک کار می کنید : شما را از نظر احساسات مورد آزمایش قرار می دهند .
 • در ساختن چیزی آهک بکار می برید : مراقب دشمن باشید .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب آهک

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب سنگ : 38 نشانه و تعبیر دیدن سنگ در خواب

تعبیر خواب دیوار : 47 نشانه و تعبیر دیدن دیوار در خواب

تعبیر خواب سقف : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن سقف در خواب

تعبیر خواب کاشی : ۲۲ نشانه و تفسیر دیدن کاشی در خواب

تعبیر خواب آسفالت : 12 نشانه و تعبیر دیدن آسفالت در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید