دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر دیدن خواب اقیانوس چیست ؟
6
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب دیدن اقیانوس تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن اقیانوس در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب اقیانوس دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب اقیانوس ( تعبیر خواب دیدن اقیانوس آرام ، تعبیر خواب شنا در اقیانوس ، تعبیر خواب ساحل اقیانوس ، تعبیر خواب غواصی در اقیانوس و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب اقیانوس

1- اقیانوس در خواب نشانه آرامش، معنویت، قدرت، ثبات و کنترل شرایط زندگی است. بعضی اوقات این خواب نشانه عدم اطمینان در زندگی و احساسات منفی است. بعضی اوقات این خواب نشانه عدم اعتماد و اطمینان در زندگی است.
2- تعبیر اقیانوس طوفانی درخواب نشانه درگیری و رسوایی هایی است که روی شما و عزیزانتان تاثیر گذاشته است. این خواب نشانه خشونت و عصبانیت از کسی است که شما آن را نمی شناسید.
3- اگر در خواب دیدید که مشغول تماشای اقیانوس هستید تعبیرش این است که می توانید بر تمام مشکلات غلبه کنید و موانع را از سر راه خود بردارید.
4- اگر خواب دیدید که مشغول جمع آوری صدف در اقیانوس بودید تعبیرش این است که به زودی برخی اسرار فاش خواهد شد. شما اطلاعاتی را به دشمن خود داده اید که به زودی بر علیه تان استفاده خواهد کرد.
5- اگر درخواب دیدید که در اقیانوس مشغول شستن خود بودید تعبیرش این است که در اینده به دلیل رفتارهای خودتان هر روز محبوب و محبوب تر خواهید شد.

آنلی بیتون می‌گوید :
6- اگر در خواب اقیانوس را از فاصله ای دور ببینید و صدای تصادم امواج را با بدنة کشتی ها بشنوید ، نشانة آن است که اوقاتی پر از تشنج د رمحیط خانواده خواهید داشت .
7- اگر خواب ببینید عمق اقیانوس آنقدر کم است که می توانید به راحتی در آن راه بروید ، علامت آن است که کسب موفقیت با سختی و اندوه آمیخته است .
8- اگر خواب ببینید امواج کف آلود اقیانوس ، ساحل را می لیسد ، علامت آن است که زیر کانه از چنگ دشمنان خواهید گریخت .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
9- تعبیر این خواب که موجهای اقیانوس به کشتی شما می خورد : در امور کاری یک مصیبت در پیش است .
10- اگر در خواب دیدید که در هوای خوب شما سواربر کشتی روی اقیانوس هستید تعبیرش این است که کارهای شما بخوبی پیش خواهد رفت .
11- دیدن این خواب که روی یک کشتی در حال غرق شدن در اقیانوس هستید ، تعبیرش این است که ماجرای عشقی شما همین جا تمام می شود .

لوک اویتنهاو می گوید :
12- تعبیر خواب اقیانوس ، سفری بزرگ است

تعبیر خواب اقیانوس آرام

13- تعبیر خواب دیدن اقیانوس آرام : هر چه اقیانوس آرام تر و آبی تر باشد بهتر است. این خواب نشانه صلح و حل مشکلات است. ممکن است به زودی پروژه های خود را با موفقیت به پایان برسانید. این خواب همچنین نشانه تعادل در زندگی عاطفی می باشد.

آنلی بیتون می‌گوید :
14- دیدن اقیانوس آرام در خواب ، برای ملوانان نشانه ی سفرهایی سود آور و دلپذیر است . برای تجار نشانه ی دادوستد هایی پر منفعت است ، برای جوانان نشانة وصال و یافتن همسری زیبا است .
15- اگر خواب دیدید که با کشتی از اقیانوس آرام بگذرید ، علامت آن است که در زندگی طعم سعادت و خوشبختی را خواهید چشید .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
16- تعبیر خواب یک اقیانوس آرام ، زندگی زناشوئی شما به شدت آشفته می شود .

تعبیر خواب اقیانوس طوفانی

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
17- تعبیر خواب اقیانوس طوفانی : به مشکلات متعددی بر خواهید خورد .
18- در هوای طوفانی شما سوار بر کشتی روی اقیانوس هستید : مشکلات بسیار بزرگ


تعبیر خواب شنا در اقیانوس

19- تعبیر خواب شنا کردن در اقیانوس این است که برخی اهدافتان محقق خواهد شد. این خواب نشانه موفقیت در تمام مراحل زندگی است.
20- اگر خواب دیدید که در اقیانوس با قایق شنا میکردید تعبیرش آزادی و استقلال شماست. اینخواب نشان دهنده شجاعت و میل به استقلال طلبی شماست.
21- اگر درهنگام قایقرانی خوا طوفانی بود تعبیرش ایناست که از لحاظ عاطفی آشفته هستید.
22- خواب قایقرانی در اقیانوس همچنین نشانه دوره ای از زندگی شماست که در آن بلاتکلیف هستید و مجبورید با برخی شرایط مقابله کنید.


تعبیر خواب ساحل اقیانوس

23- اگر در خواب دیدید که در ساحل اقیانوس قدم می زدید تعبیرش این است که از تجربیات جدید خود استفاده می کنید. شاید قصد انجام کاری دارید که تاکنون آن را انجام نداده اید. این علاقه شما ممکن است به تجربیات جالب و هیجان انگیز ختم شود.


تعبیر خواب غواصی در اقیانوس

24- تعبیر غواصی کردن در اقیانوس نشانه رفتن به سفر در آینده ای نزدیک می باشد. اگر دراعماق اقیانوس غواصی میکردید تعبیرش ایناست که شما دوست دارید چیزهای جدید را کشف کنید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب دریا : 41 نشانه دیدن دریا در خواب | دلگرم

تعبیر کامل خواب قایق : 44 تفسیر و معنی دیدن خواب قایق و قایق سواری

تعبیر خواب کشتی : 43 معنی و تعبیر دیدن خواب کشتی | دلگرم

خواب ماهیگیر و ماهیگیری کردن چه تعبیر و تفسیری دارد ؟ | دلگرم

تعبیر خواب شناکردن و آبتنی : شناکردن و آبتنی در خواب نشانه چیست ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits