دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
نفرین در خواب تعبیرش چیست ؟
21
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب نفرین دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن نفرین در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب نفرین دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب نفرین شنیدن ، تعبیر خواب نفرین کردن ، تعبیر خواب نفرین مادر به فرزند، تعبیر خواب نفرین فرزند و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب نفرین

تعبیر خواب نفرین

1- نفرین در خواب نشانه بدبختی، بحث و جدل و دعوا و کینه و فریب است. احتمالاً نمی توانید با کسی که کاملاً به او نزدیک هستید ، یک زبان مشترک پیدا کنید. کینه و توهین جایگزین عشق می شود. احتمالا باید شاهد دعوا و جر و بحث و ناسزا شنیدن باشید و برای آن روز خود را آماده کنید.

محمدبن سیرین گوید :
2- اگر کسی ظالمی را نفرین کرد ، دلیل که بر آن ظالم ظفر آید و بعضی گویند : خلاف این است .


تعبیر خواب نفرین کردن

3- اگر در خواب دیدید که کسی را نفرین می کردید، تعبیرش این است که اغلب نمی توانید با آرامش با دیگران صحبت کنید و از این جهات به مشکل برمی خورید. متاسفانه به دلیل حساس بودنتان ارتباط کمی دارید و در بیشتر ارتباطاتتان فکر می کنید که دیگران به شما تیکه می اندازند که این اصلا خوب نیست. اگر می خواهید زندگی موفقی داشته باشید، جنبه خود را بالا ببرید.

لیلا برایت می‌گوید :
4- اگر در خواب مشاهده کنید که شخصی را نفرین می‌کنید ، بیانگر آن است که باید مواظب خود باشید .


تعبیر خواب نفرین شنیدن

5- نفرین شنیدن در خواب نشانه موانع و مشکلات و کینه و فریب و حسادت هایی است که به شما ضربه خواهد زد. سعی کنید در برخوردهای اجتماعی جانب احتیاط را رعایت کنید و برای خود دشمن نسازید. یادتان نرود که بزرگترین دوست خود هستید.


تعبیر خواب نفرین مادر به فرزند

6- اگر در خواب می بینید که مادرتان شما را نفرین کرد تعبیرش این اسنت که کاری کرده اید که خانواده از شما ناراحت هستند. اگر دل مادرتان را شکسته اید، هر چه زودتر کدورت را رفع کنید حتی اگر حق با شما باشد. اگر به کسی قول داده اید و به قول خود عمل نکرده اید حتما اشتباهتان را جبران کنید. این خواب به نوعی هشدار است. پس حواستان را جمع کنید.
7- اگر برعکس خواب دیدید که شما مادرتان را نفرین می کردید تعبیرش این است که او را به خاطر اتفاقی که در زندگی شما رخ داده سرزنش می کنید. شاید او از سر خیرخواهی این کار را کرده است. در هر شرایطی باید با مادر مهربان بود. بحث را کنار گذاشته و کدورت ها را فراموش کنید.


تعبیر خواب نفرین شدن توسط پدر

8- اگر در خواب دیدید که پدرتان شما را نفرین می کرد تعبیرش این است که آنطور که باید و شاید انتظارات او را برآورده نکرده اید. شاید در شغل یا رابطه ای هستید که او راضی نیست. از طرف دیگر مشکلاتی در گذشته داشته اید که او را به شدت عصبانی و ناراحت کرده است.
9- اگر در خواب پدرتان را نفرین می کردید تعبیرش برعکس است و او در حق شما کارهایی انجام داده که شما را به شدت عصبی و ناراحت کرده است و شما هنوز به گذشته فکر می کنید و نمی توانید پدرتان را ببخشید. به همین دلیل مدام خود را شکنجه می کنید و اجازه نمی دهید که در زمان حال زندگی کرده و برای آینده برنامه ریزی کنید.
10- اگر در خواب دیدید که شریک زندگی تان شما را نفرین می کرد تعبیرش این است که زندگی ناآرامی دارید و مشکل از شماست. اگر نمی خواهید همه چیز را از دست بدهید سریع رفتارتان را عوض کنید و با همسرتان بر سر مشکلات توافق کنید. ارتباط خوب و اعتماد برای یک رابطه موفق یا ازدواج مهم است. شما باید روی آن کار کنید.
11- اگر در خواب دیدید که همسرتان را نفرین می کردید تعبیرش این است که از او و کارهایش راضی نیستید و با او سر هر چیزی مشکل دارید. اما اگر مشکلی با همسرتان دارید سعی کنید با آرامش با او برخورد کنید و دعوا و بحث را کنار بگذارید.


تعبیر خواب نفرین فرزند

12- اگر در خواب می بینید که کودکی شما را نفرین می کند ، تعبیرش ترس و تربیت نادرست آن هاست. تا وقتی که شما عشق ، توجه و پشتیبانی خود را به آنها اختصاص دهید ، هیچ چیز بد نخواهد شد. با این حال ، باید اجازه دهید بعضی اوقات استقلال بیشتری داشته باشند ، زیرا این روش خوبی برای آماده سازی آنها برای رویارویی با اتفاقات و چالش های زندگی است.
13- اگر در خواب می بینید که کودک دیگری شما را نفرین می کند تعبیرش این است که احتمالا در شغل و کاری که هستید دقت ندارید و بی مسئولیت هستید. سعی کنید که کارتان را درست انجام دهید وگرنه ممکن است که با نفرین ارباب رجوع روبرو شوید.
14- اگر در خواب دیدید که فرزندتان را نفرین می کردید تعبیرش این است که فرزند ناخلفی دارید که شما را اذیت می کند و شما هم کاری از دستتان بر نمی آید. احتمالا اشتباهی مرتکب شده اید که اصلا قابل بخشش نیست.
15- اگر در خواب دیدید که کودک دیگری را نفرین میکردید تعبیرش این است که کودکی بدی داشته اید. حق شما را در گذشته خورده شده واز این بابت شاکی هستید.
16- اگر در خواب دیدید که فرد فقیری شما را نفرین کرد، تعبیرش این است که به وعده هایی که داده اید عمل نمی کنید. اگر تاکنون به کسی قولی داده اید عمل کنید و اگر دل کسی را شکسته اید دلش را به دست بیاورید و او را ناراحت نکنید.
17- اگر در خواب دیدید که شما فردی فقیر را نفرین میکردید تعبیرش این است که انتظارات شما آنگونه که باید برآورده نمی شود. شاید کسی برایتان کار میکند و شما از کارش راضی نیستید. این به شما یاد می دهد که چیزها را فقط بخاطر وجود آنها خریداری نکنید. عملکرد را به جای زیبایی در اولویت قرار دهید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

دعوا در خواب : تعبیر خواب دعوا کردن ( پدر و مادر ، همسر و ... ) چیست ؟

41 نشانه و تعبیر دیدن خواب قتل و آدم کشیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.6 از 5 (21 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits