دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب تقویم: دیدن تقویم در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب تقویم دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تقویم در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن تقویم چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب تقویم، تعبیر خواب تقویم درست کردن، تعبیر خواب تقویم هدیه گرفتن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب تقویم

تعبیر خواب تقویم

دیدن تقویم در خواب نشانه این است که دوست خود را از دست خواهید احتمالا شما فرد بدقولی هستید و به تعهدات خود پایبند نیستید. به همین دلیل دیگران از شما آزرده خاطر هستند و نمی توانند بدقولی شما را تحمل کنند. از آنجا که این اولین باری نیست انقدر بدقولید پس دیگر آنها هم روی شما حساب نخواهند کرد بلکه به دنبال افرادی می روند که مناسب آنها باشد. تعبیر دیگر این است که شما بسیار استرس دارید. رئیس شما ممکن است از انتظار داشته باشد که یک کار را در مدت زمان بسیار کوتاهی به پایان برسانید. به همین دلیل خوابیدن، غذا خوردن و اکثر کارهایتان به مشکل برخورده است.
اگر درخواب دیدید که تقویمی پیدا کردید تعبیرش این است که نگران هستید. شما فردی هستید که همیشه به آینده فکر می کنید و نه خودتان آرامش دارید و نه اجازه می دهید که دیگران به آرامش برسند. هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند. این خوب است اما اجازه لذت بردن از زندگی را هم به خود نمی دهید. شما نسبت به خود بسیار سختگیر هستید ، جالب اینجاست که خودتان به دیگران توصیه می کنید که استرس نداشته باشند ولی خودتان به حرف کسی گوش نمی دهید.


تعبیر خواب تقویم درست کردن

اگر درخواب دیدید که تقویمی ساخته اید تعبیرش این است که لذت های زندگی تان به پایان رسیده است. بدون اینکه هیچ برنامه ریزی برای آینده داشته باشید همه زندگی را صرف تفریح و خوش گذرانی کرده اید و این کار باعث شده که از زندگی عقب بیوفتید. البته اکنون هم برای شروع دیر نشده و می توانید با کمک خدا دوباره زندگی خود را از نو بسازید.
علامت گذاشتن روی تقویم نشانه فراموشی شماست. احتمالا روز مهمی را در زندگی فراموش کرده اید یا خواهید کرد. دیگران معمولاً تعهدات ، روزهای تولد و سالگردهای شما را به شما یادآوری می کنند ، در حالی که شما باید روزانه چند بار بررسی کنید که این تاریخ چه روزی است و چه اتفاقی در آن افتاده است.. با این حال ، هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد زیرا شما احتمالاً فقط استرس دارید. برخی از تعهدات دائماً شما را نگران می کنند و به نظر می رسد که وقت کافی برای رسیدن به همه آن ها ندارید. حتی برای شما 24 ساعت هم کافی نیست که بتوانید کارهایتان را انجام دهید.
اگر می بینید که شخص دیگری در خواب چیزی را در یک تقویم علامت گذاری می کند ، تعبیرش این است که رئیس شما کارهای بیشتری را به شما اختصاص می دهد ، به همین دلیل فررصت سرخاراندن هم ندارید.


تعبیر خواب تقویم خریدن

خریدن تقویم درخواب نشانه این است که سعی دارید روز مهمی در زندگی را به خاطر بسپارید.
تعبیر فروش تقویم در خواب این است که نیاز به استراحت و آرامش دارید. شما اغلب خیال می کنید که تمام تعهدات خود را کنار بگذارید ، تلفن خود را خاموش کنید و به تنهایی به جایی بروید. احساس می کنید برای کارهای روزانه به اندازه قبل انرژی ندارید و برای بعضی چیزها بیشتر از حد معمول زمان لازم دارید. عدم انگیزه و تمرکز در چنین شرایطی کاملاً طبیعی است ، پس این محبت را از خود دریغ نکنید و چند روز برای خودتان وقت بگذارید.


تعبیر خواب تقویم هدیه گرفتن

اگر در خواب دیدید که تقویمی هدیه دادید تعبیرش این است که به زودی چیز با ارزشی را به دوست یا شریک زندگی تان خواهید داد.. اگر تقویمی را به شریک زندگی خود اهدا می کنید ، تعبیرش این است که دوست دارید زندگی و سبک آن را تغییر دهید. مثلا بچه دار شوید یا به سفر بروید.
تعبیر تقویم هدیه گرفتن نشانه این است که به خاطر اشتباهی که در گذشته مرتکب شدید ، فراموش کرده اید که کار مهمی انجام دهید و همه چیز را از دست داده اید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
تقویم یا گاه نامه در خواب حکم سرنوشت و تقدیر است . تقویم اعمال نیک و بد ماست که پیش روی ما در خواب شکل می گیرندو مجسم می شوند . تقویم اگر دیواری باشد و در خواب مشاهده کنیم تقویمی به دیوار چسبیده که به ما تعلق دارد و حفاظی برای آن نیست گویای آن است که رازی از ما فاش می شود . چنانچه تقویم به صورت دفتر باشد که آن را همراه داشته باشیم چیزی هست که سعی داریم بپوشیم و مخفی کنیم تا دیگران از آن مطلع نشوند .
اگر تقویم کهنه باشد برای ما غم و اندوه پیش می آید . اگر تقویم کهنه به کسی بدهیم موجب ملال و اندوه دیگران می شویم همین طور است اگر تقویم کهنه و قدیمی از دیگری بگیریم خودمان غم دار و ملول می گردیم . تقویم سال نو شادی و فرح است که به استقبال آن میرویم .
تعبیر خواب تقویم پاره نشان آن است که رشته کار از دستمان بیرون میرود . تقویم مچاله چروک و کثیف گویای آشفتگی کارهاست که در نتیجه غم و رنج همراه می آورد . اگر تعدادی تقویم داشته باشیم خواب ما می گوید بر چند نفر مدیریت می کنیم و می توانیم درباره ایشان تصمیم بگیریم .

لوک اویتنهاو می گوید :

 • تقویم خواندن : شما به پیری خواهید رسید ، زندگی طولانی
 • تقویم دیدن آن : شما منتظر خبری هستید

آنلی بیتون می‌گوید :

 • دیدن تقویم در خواب ، دلالت بر آن دارد که اقبال شما نوسان خواهد داشت و خوشبختی ناپایداری خواهید داشت .
 • اگر خواب ببینید مشغول تماشای اعداد و روزهای تقویم هستید ، دلالت بر آن دارد که اتفاقات جزیی وقت شما را هدر خواهد داد و از این بابت نگران خواهید شد .

لیلا برایت می‌گوید :

 • خریدن تقویم نو در خواب ، نشانه‌ی همنشینی با افراد جدید است . اگر در خواب مشغول مطالعه‌ی تقویم باشید ، نشانه‌ی شنیدن اخبار خوش است .

تعبیرهای دیگر

 • اگر درخواب دیدید که از کسی تقویم دزدیدید تعبیرش این است که از ترس اینکه دوست یا شریک زندگی تان را از دست دهید در مورد اشتباهش به او چیزی نمی گویید. بهتر است کمی به خودتان هم فکر کنید و مصالح زندگی را فدای منافع خود نکنید.
 • اگر درخواب دیدید که شخص دیگری تقویم شما را دزدید، تعبیرش این است که دوست دارید از تمام چیزهایی که باعث آزار شما شده است دست بکشید.
 • تعبیر خواب تقویم و عکس گرفتن برای آن
 • اگر درخواب دیدید که از تقویم عکس گرفتید، تعبیرش این است که نگران این هستید که چقدر وقت دارید تا ایده های خود را عملی کنید. شما آرزوها و برنامه های بزرگی دارید ، اما اغلب فکر می کنید که آیا آنها را در یک بازه زمانی مناسب به پایان می رسانید تا خیر.
 • اگر در خواب مرد یا زنی برهنه را دیدید که عکسش روی تقویم بود، تعبیرش این است که ممکن است به مردانگی خود شک کنید. اگر زنی خواب تقویمی را با تصاویر سایر زنان برهنه ببیند ، تعبیرش این است که می ترسد به اندازه کافی برای شریک زندگی خود جذاب نباشد.
 • در طرف دیگر ، اگر مردی خواب تقویمی را با تصاویر مردان برهنه ببیند تعبیرش عدم اعتماد به نفس است. اگر زنی خواب یک تقویم پر از تصاویر مردان برهنه را در خواب دید، تعبیرش این است که او در مورد یک ماجراجویی عاشقانه و پرشور مانند آنچه در فیلم های اروتیک است ، خیال پردازی می کند.
 • دیدن تقویم جدولی درخواب نشانه این است که زندگی پر استرسی دارید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب تقویم

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب زمان : 17 نشانه و تعبیر زمان در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است