منفی کردن آزمایش اعتیاد: ۲۷ روش خانگی برای منفی کردن تست اعتیاد

۸۹,۳۳۵
۴۵۵
۲۸
شنبه, ۰۸ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۲۴

مجله دلگرم | منفی کردن آزمایش اعتیاد روش های زیادی دارد. با نزدیک شدن به زمان آزمایش اعتیاد حتی اگر کاری خاصی هم انجام نداده باشید، باز هم نگران و مضطرب خواهید شد. آزمایش اعتیاد در برهه های مختلفی از زندگی احتیاج خواهد شد، مثلا هنگام ورود به دانشگاه، ازدواج و یا گرفتن گواهینامه.

در ادامه راه های خانگی زیادی را به شما معرفی خواهیم کرد اما نتیجه ای که از استفاده از این روش های میگیرید بستگی به عواملی همچون شدت مواد مخدر مصرف شده، سن، وضعیت سلامتی و... دارد.

چگونه جواب آزمایش اعتیاد را منفی کنیم؟

1. آب

هرچقدر آب بیشتری بنوشید، مواد سمی موجود در بدن تان بیشتر خارج میشود. شما حداقل نیاز به مصرف 64 اونس آب در طول روز دارید. سعی کنید این میزان آب را بصورت تدریجی مصرف کنید و از بلعیدن یکباره آن بپرهیزید. حداقل یک هفته قبل از آزمایش باید میزان آب مصرفی خود را به شدن افزایش دهید.

این روش راهی بسیار کارآمد برای منفی شدن جواب آزمایش اعتیاد ادراری است البته میتواند در منفی شدن آزمایش هایی که بوسیله بزاق دهان و خون انجام میشود هم موثر باشد.

توجه! بیش از حد هم نباید آب بخورید چراکه میتواند به اندام های داخلی شما آسیب بزند.

2. ورزش

ورزش کردن به آب شدن چربی های اضافه بدن تان به شما کمک میکند. به همین دلیل مواد مخدری که در بافت چربی ذخیره شده، دفع میشود. البته اگر تنها چند روز قبل از موعد آزمایش شروع به ورزش کردن کنید، نتیجه ای نخواهد داشت. اگر میخواهید آزمایش تان منفی باشد باید بصورت مرتب ورزش کنید.

3. سونا

سونا روش بسیار کارآمدی است چراکه میتواند با افزایش دمای بدن شما، به تعرق بیشتر و دفع مواد سمی از بدن کمک کند. استفاده از سونا را باید حداقل چند روز قبل از آزمایش شروع کنید تا نتیجه داشته باشد. این روش زمانیکه با ورزش و مصرف آب زیاد همراه شود کارایی زیادی دارد.

4. ویتامین ب کمپلکس

آب و مواد آور میتواند باعث شفاف شدن کم رنگ ادرار شما شود و به همین دلیل بیشتر به نمونه آزمایش شما شک میکنند. برای رفع این مشکل (کم رنگ بودن ادرار) 2 ساعت قبل از آزمایش یک واحد 100 میلی گرمی ویتامین ب کمپلکس استفاده کنید. ویتامین ب کمپلکس میتواند باعث زرد رنگ شدن ادرار شود.

5. پرهیز از نوشیدنی های الکلی

به مدت حداقل یک ماه قبل از زمان آزمایش اعتیاد باید از مصرف مشروبات الکلی بپرهیزید. اینکار به منفی شدن آزمایش ادرار کمک میکند.

6. چای سرد

چای سرد بطور ذاتی یک ماده ادرارآور است و با مصرف آن دفعات ادرار تان بیشتر میشود. مصرف چای سرد باعث افزایش متابولیسم بدن شده و به سوختن چربی هایی که در آن ها آثار مواد مخدر وجود دارد میشود. حداقل یک پارچ بزرگ از این نوشیدنی بخورید تا به پاک شدن نمونه آزمایش شما کمک کند.

توجه! نوشیدنی های کافئین دارد نتیجه برعکس خواهند داشت.

7. آب انگور و آب ذغال اخته

انگور و ذغال اخته حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که متابولیسم را افزایش میدهند. مصرف آب ذغال اخته و انگور علاوه بر اینکه آنتی اکسیدان های آن ها به شما کمک میکند، موجب تکرر ادرار نیز میگردد و به این ترتیب به پاکسازی بدن تان کمک میکند.

توجه! باید آبمیوه تازه بخورید. از مصرف آبمیوه های صنعتی بپرهیزید.

8. سرکه سیب

سرکه سیب علیرغم مزه بدی که دارد، میتواند نتایج بسیار خوبی را برایتان به ایجاد کند. برای اینکه این روش جواب دهی داشته باشد، باید حداقل به مدت 7 روز قبل از موعد آزمایش تان سرکه سیب مصرف کنید. پس از مصرف سرکه سیب، حتما مقدار زیادی آب بنوشید. اگر اینکار را به درستی، به شکل منظم و حداقل به مدت 7 روز انجام دهید، شانس منفی شدن آزمایش تان خیلی بیشتر خواهد شد.

توجه! مصرف بیش از اندازه سرکه سیب میتواند به بدن تان آسیب بزند.

9. میوه

میوه هایی همچون سیب، هندوانه، توت و انگور دارای مقدار آب بیشتری هستند که همین امر موجب میشود تا این میوه ها خاصیت ادرارآوری داشته باشند. تکرر ادرار نیز به معنای دفع مواد سمی از بدن است.

10. سبزیجات

هویج، کلم و گوجه فرنگی دارای آب زیادی هستند. از این سبزیجات بصورت مرتب استفاده کنید. خوردن این مواد غذایی به شما کمک زیادی میکند که با سرعت زیادی مواد سمی را از بدن خود خارج کنید.

11. افزایش مصرف فیبر غذایی

فیبر غذایی عملکردی مثل یک کاتالیزور داشته و همچنین میتواند متابولیسم را نیز افزایش دهد. افزایش مصرف فیبر غذایی به دفع راحت تر مدفوع نیز کمک میکند. با دفع مدفوع، مقدار زیادی چربی نیز از بدن خارج میشود.

12. ادرار مصنوعی

میتوانید از برخی از فروشگاه های اینترنتی ادرار مصنوعی بخرید.

توجه! ادرار مصنوعی قابل تشخیص است و اگر مشخص بشود که از چنین ماده ای استفاده کردید، مجازات فراوانی در انتظار شما خواهد بود.

13. رقیق کردن نمونه

نمونه ادرار خود را میتوانید با مقدار کمی آب رقیق کنید. این روش تاثیر گذاری چندانی ندارد اما اگر هیچ چاره دیگری ندارید، این روش تنها امید شما خواهد بود.

آزمایش اعتیاد ، منفی کردن جواب آزمایش اعتیاد

منفی کردن تست اعتیاد با گیاهان دارویی

14. سرخاب کولی

پودر سرخاب کولی را تهیه کرده و از آن چایی درست کنید. باید روزی چند مرتبه از این نوشیدنی استفاده کنید.

15. بابا آدم

مقداری ریشه بابا آدم تهیه کرده، آن را شکسته و شهدش خارج کنید. سپس کمی آب جوشانده، ریشه ها را به آن اضافه کرده و مخلوط کنید. وقتی که خنک شد، دمنوش خود را میل کنید. اگر میخواهید این روش کارایی مناسبی داشته باشد باید حداقل روزی 2 مرتبه از آن استفاده کنید.

16. شبدر قرمز

چند عدد شبدر قرمز تهیه کرده و آن ها را رنده کنید. کمی آب را در یک ظرف بجوش آورده و شبدر ها را در آن بریزید. اجازه دهید که شبدر به مدت چند دقیقه دم بکشد. این دمنوش را باید روزانه 3 تا 4 مرتبه مصرف کنید.

17. قاصدک

از زمان های دور از قاصدک در طب سنتی برای درمان بیماری های زیادی استفاده میشده است. این گیاه دارویی به عنوان یک پاک کننده قوی عمل میکند. با جوشاندن برگ های قاصدک در آب جوش میتوانید چای قاصدک درست کنید. این نوشیدنی را حداقل باید از 3 تا 4 هفته قبل از آزمایش خود بخورید تا نتیجه داشته باشد.

روش های منفی کردن تست اعتیاد مو

18. آبلیمو

شب، قبل از خواب یک سطل را پر از آب کرده و اجازه دهید که تا صبح بماند. روز بعد مقدار زیادی آبلیمو درون آب ریخته، مخلوط کرده و مو های خود را با آن بشویید.

توجه! این روش تنها برای افرادی که به ندرت کوکائین و ماریجوانا مصرف میکنند مناسب است.

19. شامپو رزماری

مقداری برگ خشک شده رزماری را روغن دانه انار ترکیب کرده، در طرفی به مدت 3 ساعت به آن حرارت دهید تا روغن آن استخراج شود. اجازه دهید تا روغن استخراج شده در طول شب کاملا خنک شود. صبح روز بعد این روغن را روی پوست سر خود مالیده، سپس با آب بشویید. اینکار را میتوانید هرچقدر که نیاز دارید انجام دهید.

20. سرکه

مو های خود را با سرکه شسته و با اسید سالیسیلیک پاک کنید. در انتها نیز با استفاده از یک شوینده (مثل شامپو) مو هایتان را کاملا شسته و آبکشی نمایید.

توجه! این روش تنها در افرادی که به ندرت ماریجوانا مصرف میکنند موثر است.

21. نمک دریا

2 فنجان بیکربنات سدیم را با یک فنجان نمک دریا و یک فنجان سرکه سیب مخلوط کنید. به مدت 10 دقیقه مو های خود را در این مخلوط قوطه ور کرده و در انتها بشویید.

22. جوش شیرین

با استفاده از جوش شیرین و مقدار کمی آب یک خمیر درست کرده و آن را به مو های خود بمالید. سپس کمی سرکه سیب را با کمی آب رقیق کرده و مو های خود را با آن بشویید.

23. مو های خود را بتراشید.

مو های سر و تمامی قسمت های بدن خود را بتراشید. با اینکار بهانه خوبی دارید تا درخواست نوع تست دیگری داشته باشید.

روش های منفی کردن تست اعتیاد بزاق دهان

24. آسپرین

چند ساعت قبل از زمان آزمایش، چند عدد قرص آسپرین بخورید. اینکار ممکن است که بتواند اثرات مواد مخدر موجود در بدن تان را بپوشاند و به منفی شدن آزمایش تان کمک کند.

25. دهانشویه

یک دهانشویه ضد عفونی کننده تهیه کنید و حداقل نیم ساعت قبل از آزمایش قرقره کنید.

26. گوشت قرمز

مصرف گوشت قرمز بدلیل اینکه پروتئین زیادی دارد و میتواند به کریتینین بدن را به سطوح عادی بازگرداند میتواند باعث منفی شدن تست اعتیاد تان بشود.

روش های منفی کردن تست اعتیاد شیشه

27. جوش شیرین

2 تا 3 ساعت قبل از آزمایش، 3 قاشق جوش شیرین را با آب مخلوط کرده و 2 مرتبه، بصورت یکجا سر بکشید. پس از مصرف جوش شیرین حتما باید مقدار زیادی آب بنوشید تا از کم آبی بدن تان جلوگیری کنید. پس از گذشت مدتی از مصرف جوش شیرین، هنگام ادرار کردن، بدن تان بجای شیشه، جوش شیرین را دفع میکند.

توجه! مصرف جوش شیرین میتواند عوارض جانبی داشته باشد.

در ادامه باید و نباید هایی که برای منفی کردن تست اعتیاد باید رعایت شود را آورده ایم.

برای منفی کردن تست اعتیاد چکار هایی باید انجام داد؟

 • بدن تان را تمیز کنید.
 • رژیم غذایی سالمی داشته باشید.
 • یوگا تمرین کنید.
 • بطور مرتب بدن خود را سم زدایی کنید.
 • مصرف مواد مخدر را کنترل کنید.

از انجام چه کارهایی باید پرهیز کرد؟

 • از درگیری با نیرو های انتظامی بپرهیزید!
 • از مصرف مواد شوینده بپرهیزید.
 • بجای ادرار خودتان، از نمونه کس دیگری استفاده نکنید چراکه ممکن است گیر افتاده و زندگی خود را نابود کنید.
 • از افزودن سرکه، سفید کننده، آمونیاک و نمک به نمونه آزمایش خود بپرهیزید چراکه این روش های اثر بخش نخواهد بود.

توجه!!! روش های خانگی که برای منفی کردن تست اعتیاد به آن ها اشاره شد، در افراد مختلف نتایج متفاوتی دارند و در حتما در نظر داشته باشید که استفاده از این روش ها نمیتواند منفی شدن جواب آزمایش تان را تضمین کند.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(455 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  
 • برچسب ها:
 • تست اعتیاد

۲۸ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سام | ۲ روز پیش
با سلام من ده سال میشه ترامادول مصرف میکنم چن باری هم ترک کردم ولی دوباره رفتم سراغش ،الان یه مدتیه متادون ۲۰ مصرف میکنم روزی یه قرص نصفش و صب و نصف دیگش و بعداظهر زیاد تست دادم واسه گواهینامه ب۱ و ب۲ واسه گرفتن پروانه کسب و کارت سلامت بهداشت و غیره ، هر وقت خاستم تست بدم دو نهایتا سه روز هیچی مصرف نمیکنم جواب منفی میاد همین دیروز دوباره جواب تست منفی اومد سخته ولی دیگه مجبوری من این راه و انجام میدم اگرم شما نمیتونید سه چهار روز قبلش مصرفتونو زیاد کم کنید تا برسه به نصف قرص بعدش خیلی راحته ،همتون میتونید بخدا میتونید فقط باید ارادتون قوی باشه اگه من تونستم پس همتون میتونید خدا شاهده مصرفم شده بود روزی یه بسته ترامادول ۲۰۰ ولی الان روزی یه قرص متادون ۲۰
۰
۰
 
 
ir
M | ۱ هفته پیش
سلام. دوستانی که میخان تست اعتیاد بدن چند تا راه حل هست ک ب درد تون مبخوره اگ واقعا بهش عمل کنید.
1‌.یک هفته مونده به تست هیچ مخدر و قرصی مصرف نکنید
2.مایعات زیاد بخورید.اگ اب پرتقال طبیعی باشه بهتره کل هفت روز رو تا میتونید پرتقال و اب بخورید ب مقدار خیلی زیاد
3.عرق کردن زیاد.سعی کنید سونا برید یا ورزش یا تو اتاق گرم برین و حسابی عرق کنید. عرق بیشتر باعث میشه سم زودتر از بدن خارج بشه
4.برای درمان بدن درد سعی کنید حتما باشگاه برین و از بدنتون کار بکشید تا عضلات بدن خسته بشن. و استخون درد نداشته باشین.
5.صبح ناشتا یه حبه سیر بخورید
6.مطالب و کلیپ های انگیزشی ببینید.هر وقت هوس کردین حتما از این روش استفاده کنید
7.مهمتر از همه شروع کنید به نماز خوندن. و از خدا بخواهید کمکتون کنه و اصلا نا امید نشید
. و در اخر اگ بتونید این کار ها رو سه هفته انجام بدین خیلی خیلی بهتره اگ وقت ندارین و میخاین تو دو روز منفی بشه این فکرو از سرتون بیرون کنید
۰
۲
 
 
ir
علی | ۳ هفته پیش
باسلام بنده مدتی به هرویین اعتیاد داشتم که حدود ده روزی هست پاک هستم و برای اینکه تحت درمان هستم قرصهای تسکینی مانند کدیین و ترامادول هرزگاهی مصرف میکنم. اکنون باید به آزمایشگاه بروم و تست خون بدم سوالم این است آیا در تست خون نشان میدهد که نوع ماده مصرفی چیست یا فقط مثبت میزند و اینکه تاثیر مخدر هرویین تا چه زمانی در خون باقی میماند زمانیکه حدود سه چهارماه مصرف مداوم داشته بوده ایم ممنون میشم سریع جواب بدید
۱
۵
 
 
ir
محمد | ۲ ماه پیش
سلام
من باید ازمایش تست نیکوتین بدم
تقریبا سه ساله سیگار میکشم
توروقران اگه کسی میدونه باید چیکار کنم کمکم کنه
۱
۰
 
 
ir
فائزه | ۲ ماه پیش
۱۰روزه که تریاک میخورم. چیکار کنم جواب تست منفی بشه؟ هرکی میدونه بگه لطفا. فوریه
۸
۶
 
 
ir
سامان | ۲ ماه پیش
سلام
برای ازدواج خواهرم میخوایم قبل از جواب تست بگیریم چون دور بر مون ادم سالم کم گیر میاد چیکار کنیم که طرف مقابل هیچ راهی برا دور زدن نداشته باشه و جواب درست رو بگیریم
ممنون
۲
۰
 
 
ir
Morteza safavi | ۳ ماه پیش
ایا با ریختن چندتا جوهر لیمو داخل ادرار تست منفی میشه،ممنونم
۵
۵
 
 
ir
فاطمه | ۳ ماه پیش
سلام.لعنت خدا به پسری که معتاده و با کاراش زندگی خودشو همسرشو وبچشو خراب میکنه و ماییه ننگ خونوادشه.دخترا قبل ازدواج آزمایشTLCبدید که ی مشت عملیه تو جوبی فریبتون ندن.هشدار بود.پسرای معتاد خودتونو نجات بدید حتی اگه یک مسکن هم هر روز مصرف کنیدمعتادید ی روز میبینید که هیچی جز یه ماییه ننگ نیستید
۰
۱۱
 
 
ir
Milad | ۳ ماه پیش
سلام آقا هرکی خواست تستش منفی بشه خودتونو گول میزنین ختم کلام باید ترک کنین و برای همیشه بدون استرس تست منفی بشه .
۱
۴
 
 
ir
محمد | ۳ ماه پیش
سلام رفقا
من ازمایش باید میدادم برا سر کار تو شهرداری ک کلی استرس داشتم و نت رو زیر رو کردم که چطور ازمایشم منفی شه .
الان تجربه خودمو مینویسم اینجا به درد چند نفر بخوره . من یکساله روزی یه گرم مصرف تریاک خوراکی داشتم .
دقیقن بعد ۷ روز صب ازمایش دادم .
تا روز قبلشم کیت میزدم مثبت میشد . دیگه دنبال راهی بودم ک صب ازمایشم منفی شه. کاری که کردم تو این یه هفته روزی یه قرص ۲۰ متادون میخوردم و شب ازمایش تا یه ساعت قبل ازمایش ۴ تا قرص ال دی خوردم . تا همون ی ساعت قبل یه کاربن جوشوندم ابشو خوردم با یه ذره جوهر لیمو اونم قاطی اب یه استکان خوردمو ازمایشم راحت منفی شد . اینو نوشتم شاید یکی ک مثل منه شرایطش از استرس در بیاد.
۶
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهدی | ۳ ماه پیش
  سلام خدا خیرت بده من تحت درمانم وچند ساله فقط متادون میخورم زیزنظر دکتر ازازمایش تست اعتیاد میترسم .راهکارنشونم بده کارم را ازدست ندم خداعمرت بده داداشم
  ۱
  ۰
  ir
  محمد | ۳ ماه پیش
  سلام داداش برا کجا میخای ازمایش بدی .
  برا ازدواج ، گواهینامه ، سر کار معمولن .. تست متادون نمیگیرن فقط تست مورفین ، شیشه و مواد ارامش بخش .
  ۰
  ۰
  ir
  Morteza safavi | ۳ ماه پیش
  کاربن درسته ولی لازم به جوشوندن نداره،همونجوری بخوره،جوهرلیمو هم درسته ولی ریختن تو ادرارو میدونم نه خوردنش
  ۰
  ۰
  ir
  Ramtin | ۳ ماه پیش
  سلام.برا منفی کردن ازمایش یا کیت چکارباید کرد شیشه وگرت مصرف میکنم.خوهش میکنم ی راهی بگین برام سربازم فهمیدن بهم صبم باید برم احتمالن کیت بگیرن یا ازمایش.فامیلمون از کسی ک میحواد عروسی کنه ازمایش میگیره گف ک بیشتر دامادا معتادن میگن چکار کنیم منفی بشه گف ک کاربن تو دهن خیس کنن ابشو بریزن تو ادرار..واسه ازمایش خونم انگار گف ک باید ابه کاربنو بخورن.ولی باز استرس دارم تا صب وقت دارم.منتظرتونم خواهش میکنم کمکم کنیم
  ۰
  ۱
 
 
ir
شاهین | ۴ ماه پیش
خیلی پوزش میخوام این شرایطی که برای منفی شدن تست گذاشتین بیشتر بدرد بدن سازها میخوره که با انجام دادن این کارها من به شما قول میدم ظرف شش ماه مسترالمپیاد جهان بشن با تشکر
۰
۰
 
 
ir
حامد | ۴ ماه پیش
سلام برای صدور کارت هوشمند رانندگان معرفی به تست عدم اعتیاد کردن.ایا قرص ب۲مثبت میکنه تست رو؟کمتر از یک هفته وقت دارم.تریاک رو قطع کنم از ب۲استفاده کنم.میشه منفی بشه تا اون موقع؟خواهشا هرکی میدونه جواب بده.
۱
۰
پاسخ کارشناس:
دوست عزیز برای همیشه ترک کن.تمام
 
 
ir
حامد | ۴ ماه پیش
سلام من یک هفته بعد تست عدم اعتیاد دارم.ایا تریاک رو قطع کنم از قرص به دو استفاده کنم تست منفی میکنه یا ب۲مثبت نشون میده؟
۲
۰
 
 
fr
محسن | ۴ ماه پیش
سلام؛
دوستانی که بدنبال منفی کردن جواب آزمایش اعتیاد هستند باید بدونند تمام روش هایی که قبلا گفته شده مثل خوردن قرص بارداری و یا کاربن بی فایدست
با یه آزمایش ساده TLCمیتونن مواد مصرفی رو مشخص کنن
اگه برای استخدام یا ازدواج نیاز دارید جوابتون منفی میشه
۲
۰
 
 
ir
NAZLI | ۴ ماه پیش
واسه ازمایش مو برای تشخیص اعتیادهم میشه کلک زد؟؟؟؟
۲
۰
 
 
ir
علی | ۵ ماه پیش
سلام ۱۰ماهه که تریاک و شیره مصرف میکنم ۲روز دیگه باید ازمایش بدم چکارکنم. که منفی بشه؟
۰
۵
 
 
ro
جلال | ۵ ماه پیش
سلام من حدود2ماه بود ک پاک بودم ک حالالغزش کردم 2روزدیگه باید تست بدم بایدچکارکنم ک تستم منفی بشه باتشکر
۰
۱
 
 
ir
نوید | ۶ ماه پیش
سلام
مصرف متادون در آزمایش کارت سلامت مشخص می شود؟ اگر جواب مثبت هست تا چند روز در ادرار وجود دارد و تست را مثبت میکند؟
با تشکر
۳
۰
 
 
ir
احمد | ۷ ماه پیش
سلام من 5 ماه هست که به صورت مداوم هر روز شیره تریاک مصرف میکنم
الان چقد طول میکشه تا از بدنم پاک بشه؟
واسه ازدواج باید تست بدم. آیا با مصرف ب2 ازمایشم منفی میشه؟
با تشکر.
۰
۰
 
 
ir
محمد مملک | ۱۰ ماه پیش
بهترین راه نوشیدن آب واب هندوانه طالبی است همراه با یک قاشق چایخوری شش ساعت ویک قاشق چایخوری جوش شیرین سه ساعت قبل از تست و برای تریاکی ها از سه رروز قبل قرص ب دو بوپرونغرین به اندازه رفع خماری ببخورند بسیار زود جواب میده
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  نوشین | ۴ ماه پیش
  ایول
  خودت امتحان کردی دلاور
  خودی خود بی دو نشان نمیده
  ومورفین فقط ۷۲ ساعت در بدن میمونه
  ۰
  ۰
  ir
  نوشین | ۴ ماه پیش
  بهترین چیز ترکه دلاوران ودوستان
  ۲
  ۱
  ir
  نوشین | ۴ ماه پیش
  اقایان مواد چیز خوبی نیست بالخصوص افرادی برای سفت کردن کمر برای چند دقیقه فیض بیشتر بردن از زوج خود
  ۱
  ۱
  ir
  المیرا | ۲ ماه پیش
  از کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری استفاده کنید هم جلوگیری هم لذت بخش وهم مدت طولانی حال میکنید سالم و سربلند باشید ایرانی
  ۱
  ۱
 
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter