دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب دنبال کردن چیست ؟
13
زمان مطالعه: 6 دقیقه
تعابیر و تفاسیر دیدن خواب تعقیب و گریز و سایر موارد مشابه را در دلگرم بخوانید .

دیدن تعقیب در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب تعقیب کردن

1- تعقیب کردن در خواب هشدار بزرگی به شماست که از چیزی یا کسی در زندگی اجتناب کنید.
2- دیدن خواب تعقیب در واقع واکنش شما را به شرایط استرس آور و مقابله با مشکلات نشان میدهد.
3- تعبیر خواب تعقیب کردن شما یعنی اگر شما در تعقیب چیزی بودید این است که شما تمایل دارید آن چیز را به دست بیاورید.
4- تعقیب کردن در خواب گاهی نشانه غلبه بر غیر ممکن هاست.
5- خواب تعقیب دیدن نشانه استرس و ترس برای رسیدن به چیزی است.
6- اگر در عالم خواب دیدید که کسی یا چیزی را تعقیب می کنید تعبیرش این است که تمایل دارید به آن شخص یا به آن چیز برسید و در این مورد تلاش زیادی می کنید
7- شاید خواب تعقیب دیدن بیانگر هدفی باشد که نمی توانید به آن برسید. مهم نیست چقدر تلاش می کنید.


تعبیر خواب تعقیب شدن

8- به طور کلی تعقیب شدن در خواب نشانه خوبی نیست و بیانگر وجود دشمنی قدرتمندی است. اگر توسط این شخص گرفتار شدید و او شما را گرفت پس ممکن است در اصل به شما آسیب برساند. اگر شما توانستید فرار کنید احتمالا با این شخص مقابله خواهید کرد. این خواب همچنین نشانه نگرانی های شما در مورد پول است.
9- اگر در خواب دیدید که شخصی که شما را تعقیب می کرد موفق شد شما را بگیرد تعبیرش این است که نمی توانید از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنید یا از خواسته های آن شخص فرار کنید. شما محکوم هستید تا مانند دیگران عمل کنید. بهتر است هر چه زودتر خود را از این وضعیت رها کنید زیرا ممکن است در آینده به مشکل بزرگی بربخورید.
10- اگر در خواب دیدید که قادر نبودید که تعقیب کننده را ببینید تعبیرش این است که دشمن بزرگی دارید که از طرف آن آسیب جدی دیده اید اما نمی توانید آن را بشناسید.
11- اگر در عالم رویا دیدید که پدرتان شما را تعقیب می کرد تعبیرش این است که پدرتان شما را محدود کرده است و تحت فشار هستید. گاهی این خواب نشانه این است که پدرتان با تصمیم هایی که در زندگی می گیرید مشکل دارد.
12- اگر در عالم رویا دیدید که جنایت کاران شما را تعقیب کردند، هشداری است که به شما می گوید دشمنان زیادی دارید و باید مراقب خودتان باشید.
13- اگر در خواب دیدید که درجایی گم شده اید و شخصی شما را تعقیب می کرد تعبیرش این است که مشکلات زیادی دارید و مجبورید با آن ها مواجه شوید. شما استرس زیادی دارید و نمیتوانید با آن ها مقابله کنید. به دلیل ناتوانی و سردرگمی و گیجی از دیگران کمک می گیرید.
14- اگر در عالم رویا دیدید که توسط شخص سیاه پوشی تعقیب می شدید و او را نمی شناختید تعبیرش این است که در آنیده ممکن است به بیماری شدیدی گرفتار شوید یا خبربسیار بدی را بشنوید. به تعبیر معبران دیگر دیدن این خواب نشانه این است که شما تحت تاثیر مشکلات مالی هستید و یا احتمالا در آینده عزیزی را از دست خواهید داد.
15- اگر در خواب دیدید که توسط شیطان تعقیب شدید تعبیرش این است که به زودی اتفاق بدی برای شما خواهد افتاد. شما می خواهید از آن فرار کنید. سعی خودتان را بکنید و اجازه ندهید با نادانی و تصمیمات غلط به خود آسیب برسانید.. این خواب به شما هشدار می دهد که سعی کنید از افراد شرور و شیطان صفت دوری کنید.
16-تعبیر خواب تعقیب شدن توسط یک هیولای زشت این است که در حال حاضر در محیطی هستید که بسیار شما را غمگین و ناراحت کرده است و به واسطه آن نا امید و افسرده شده اید. ولی به زودی مشکلات به پایان خواهد رسید.
17- اگر خواب دیدید که شخص بزرگ و قوی هیکلی شما را تعقیب میکرد تعبیرش این است که مشکلات شما بسیار بزرگ شده اند تا جایی که دیگر قادر نیستید آن هارا حل و فصل کنید. اگر آن شخص بسیار پر مو بود تعبیرش این است که آن شخص ثروتمند است و قصد دارد از سرمایه شما سوء استفاده کند. باید بیشتر مراقب اطرافتان باشید.


تعبیر خواب تعقیب فیل

18- تعقیب فیل در خواب نشانه خشم و نزاع و درگیری میان دو فرد قوی از خانواده است. این خشم به دلیل وجود شماست و شما از بابت این موضوع بسیار می ترسید.


تعبیر خواب تعقیب راکون

19- اگر درخواب راکونی را دیدید که شما را تعقیب می کرد تعبیرش این است که تلاش شما برای جلوگیری از رفتارها و پیامدهای اشتباه به بن بست خورده است. گاهی این خواب نشان دهنده تلاش برای اجتناب از کسی است که قوانین شمارا نقض می کند.


تعبیر خواب تعقیب مار

20- تعبیر دنبال شدن توسط مار در خواب این است که شما به شخصی اعتماد ندارید و در واقع می خواهید از او دور باشید. شما کار درستی می کنید زیرا از این فرد آسیب جدی خواهید خورد.


تعبیر خواب دنبال کردن گاو وحشی

21- اگر در خواب دیدید که گاو شما را دنبال می کرد تعبیرش این است که مشکل بسیار بزرگی در محل کارتان برایتان اتفاق افتاده و این موضوع باعث شده تا با همکارانتان رقابت داشته باشسید. سعی کنید از افراد خطرناک دوری کنید.


تعبیر خواب تعقیب توسط سگ

22- اگر در خواب دیدید که سگ هاری شما را تعقیب می کرد تعبیرش این است که برخی اقدامات و تصمیمات شتابزده ای در زندگی گرفته اید و خود را گرفتار کرده اید و در حال حاضر راهی برای خلاص شدن ندارید. اگر آن سگ شما را گرفت تعبیرش این است که ضرر مالی زیادی خواهید دید.


تعبیر خواب دنبال شدن توسط خرس

23- اگر درعالم رویا دیدید که خرس سیاهی شما را دنبال می کرد تعبیرش این است که در آینده بیمار می شوید.


تعبیر خواب تعقیب کوسه

24- اگر در خواب دیدید که کوسه در تعقیب شما بود تعبیرش این است که شخص بی رحمی قصد دارد با شما شریک شود. سعی کنید قبل از شراکت با افراد مختلف آن ها را زیر نظر بگیرید و درباره آن ها تحقیق کنید.


تعبیر خواب تعقیب زنبور

25- اگر در خواب دیدید که زنبور شما را تعقیب می کرد تعبیرش این است که سرمایه زیادی جمع کرده اید و دیگران قصد دارند سرمایه شما را بگیرند.


تعبیر خواب تعقیب کردن حیوانات

26- اگر در عالم خواب دیدید که حیوانات دیگر شما را تعقیب می کردند و حیوانات درنده خو بودند تعبیرش این است که این اشخاص بسیار خطرناک هستند و آسیب جدی از آن ها خواهید خورد
27- تعبیر خواب تعقیب حیوان اهلی دشمنان بی ضرر اما خیانتکار است. در هر صورت از آن ها بترسید.


تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب پلیس : 24 نشانه و تعبیر دیدن پلیس در خواب - دلگرم

تعبیر خواب حیوانات : 25 نشانه و تعبیر دیدن حیوانات عجیب در خواب ...

تعبیر خواب آدم ربایی : ۲۳ نشانه و تعبیر دیدن آدم ربایی در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (13 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

ARSHIDA | ۳ سال پیش
سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که تو یک مهمانی بودم بعد که حوصلم سر رفت رفتم تو حیاط اون خونه بعد یک پسر رو دیدم و رفتم باهاش صحبت کردم بعد یکهو یکی از دوستان قدیمیمو دیدم که پسره بعد به یک صورت که انگار هم از دیدن من تعجب کرده باشه هم از دست من عصبی باشه به طرز عجیب و با سرعت خیلی ارومی هی منو تو حیاط دنبال می کرد و با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود انگار کسی متوجه ما نبود میشه لطفا معنیشو بگین ذهنمو درگر کرده چون من قبلا از اون پسره خوشم می اومد ولی الان تقریبا یکی دو سالی هم میشه که اصلا ندیدمش
0
5

hits