alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
24 نشانه و تعبیر دیدن خواب پلیس
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
تعبیر خواب پلیس ( تعبیر خواب افسر پلیس ، تعبیر خواب صحبت با پلیس ، تعبیر خواب زنگ زدن به پلیس ، تعبیر خواب اداره پلیس ، تعبیر خواب ماشین پلیس را در دلگرم بخوانید

خواب پلیس دیدن

تعبیر خواب پلیس ( تعبیر خواب افسر پلیس ، تعبیر خواب صحبت با پلیس ، تعبیر خواب زنگ زدن به پلیس ، تعبیر خواب اداره پلیس ، تعبیر خواب ماشین پلیس و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب پلیس

1- دیدن پلیس در خواب به قوانین و مقررات، وجدان و اخلاقیات اشاره دارد. اگر مدام خواب پلیس یا اداره پلیس میدید تعبیرش این است که در زندگی به نظم زیادی نیاز دارد.
2- گاهی دیدن خواب پلیس تعبیرش این است که نیاز به تغییرات در برخی شرایط و همچنین آرام کردن محیط است.
3- اگر خواب دیدید که شما از پلیس درخواست کمک کردید ولی پلیس به شما کمک نکرد تعبیرش این است که در شرایط بحرانی کسی به شما کمک نخواهد کرد. شما به شدت از دیگران نا امید می شوید.

لوک اویتنهاو می گوید :
4- تعبیر خواب پلیس : غصه

لیلا برایت می‌گوید :
5- تعبیر دیدن پلیس در خواب ، آن است که باید بیشتر مراقب خودتان باشید تا دچار اشتباه نشوید .
6- اگر خواب ببینید که پلیسی به شما کمک می‌کند ، تعبیرش آن است که با آگاهی ا، تفاق بدی را از خودتان دور می‌کنید


تعبیر خواب پلیس شدن

7- تعبیر خواب پلیس شدن این است که در عالم واقعیت می خواهید نظر خود را به دیگران تحمیل کنید.


تعبیر خواب صحبت با پلیس

8- تعبیر خواب حرف زدن با پلیس این است که انسان محتاطی هستید و به دلیل این اخلاق زندگی آرامی ندارید.
9- تعبیر خواب صحبت با پلیس همچنین نشانه مواجه شدن و دیدار با فردی است که قبلا عاشقش بودید.


تعبیر خواب زنگ زدن به پلیس

10- تعبیر خواب به پلیس زنگ زدن این است که در شرایط بحرانی قرار دارید. شاید احساس خطر می کنید و می خواهید دیگران را نجات دهید.
11- خواب زنگ زدن به پلیس همچنین نشانه انجام کار اشتباهی در آینده است و به شما یادآوری می کند که به رفتارهای خود توجه کنید.
12- اگر در خواب دیدید که کسی به پلیس زنگ زد تعبیرش این است که به زودی در آن محل اتفاق بدی خواهد افتاد. اتفاقی که زندگی تان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.


تعبیر خواب اداره پلیس

13- تعبیر خواب اداره پلیس این است که به ندای درونتان گوش نمی دهید و نمی توانید کارهایتان را به درستی انجام بدهید. شاید کسی از شما کمک می خواهد و از او حمایت نمی کنید.


تعبیر خواب تعقیب و گریز پلیس

14- تعبیر خواب تعقیب و گریز پلیس این است که در مورد چیزی احساس گناه می کنید یا می ترسید کسی به شما اشتباها تهمت بزند.
15- خواب تعقیب و گریز پلیس همچنین نشان دهنده نپذیرفتن عواقب کارهایتان است. سعی کنید بیشتر به قوانین توجه کنید و در برخی موارد برای خودتان محدودیت های معقول قائل شوید.


تعبیر خواب فرار از پلیس

16- تعبیر فرار از دست پلیس در خواب این است که نمی خواهید رفتارهای زشت خود را اصلاح کنید و در برابر آن ها مقاومت می کنید. این خواب همچنین نشان دهنده عدم اجرای برخی قوانین است.

separator line


تعبیر خواب ماشین پلیس

16- تعبیر ماشین پلیس در خواب نشانه قدرت تصمیم گیری و قانون مند بودن شماست.
17- اگر در عالم خواب دیدید که پلیس، ماشین شما را متوقف کرد تعبیرش این است که در آینده ممکن است با مشکلات جزئی مواجه شوید. این مشکلات باعث به وجود آمدن برخی سوء تفاهم ها و اختلافات کوچک می شود که اگر به درستی حل نشود ممکن است تبدیل به مشکلات جدی تر شوند.


تعبیر خواب افسر پلیس

18- تعبیر خواب افسر پلیس داشتن وجدان و اخلاقیات است. اگر مدام این خواب را می بینید تعبیرش این است که به خاطر کار اشتباهی که در گذشته کردید احساس گناه میکنید.


تعبیر خواب دستگیری توسط پلیس

19- اگر در عالم رویا دیدید که پلیس شما را دستگیر کرد تعبیرش این است که به زودی به خاطر رفتارهایتان مجازات می شوید. این خواب همچنین نشانه پیشنهادات سودآور در آینده ای نزدیک است.
20- دستگیر شدن توسط پلیس در خواب نشانه اجبار به پذیرش برخی تغییرات است. تغییراتی که شما از انجامش راضی نیستید.

آنلی بیتون می‌گوید :
21- اگر خواب ببینید پلیس شما را به خاطر جرمی که مرتکب نشده اید دستگیر می کند ، علامت آن است که به شکل باور نکردنی از رقبای خود پیش می گیرید .
22- اگر خواب ببینید پلیس شما را به خاطر جرمی که مرتکب شده اید دستگیر می کند ، علامت آن است که با حوادثی نامطلوب روبرو خواهید شد .


تعبیر خواب آزاد شدن از دست پلیس

23- اتعبیر خواب آزاد شدن از دست پلیس این است که احساسات ناپایداری دارید و مدام رنگ عوض می کنید و مسیر زندگی تان را تغییر می دهید. احتمالا نمی توانید کارهایی را که در زندگی مهم است انجام دهید. سعی کنید نگرش خود را نسبت به زندگی تغییر دهید.


تعبیر خواب پلیس در خانه

24- تعبیر خواب آمدن پلیس در خانه تعبیرش این است که یکی از اعضای خانواده تان دست به کار بدی می زند که باعث شرمندگی شما می شود.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب زندان : ۴۱ تعبیر و تفسیر دیدن زندان در خواب

تعبیر و تفسیر خواب دزد و دزدی کردن چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits