دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب توپ : 13 نشانه و تعبیر دیدن توپ در خواب
35
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن توپ تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیرهای دیدن توپ در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب توپ دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب توپ ، تعبیر خواب توپ بازی ، تعبیر خواب دیدن توپ فوتبال ، تعبیر خواب توپ پنچر و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب توپ

1- توپ در خواب نشانه شادی، اضطراب و روزهای روشن و شاد و طالع خوب است.
2- اگر در عالم رویا دیدید که توپ را به بالا می اندازید تعبیرش ثروت، سخت کوشی، تندرستی و تمایل شما به پیشرفت است.
3- اگر در خواب دیدید عده ای مشغول توپ بازی بودند تعبیرش این است که همکاران شما با هم بر سر مسائله ای درگیر خواهند شد و شما مجبورید اختلافات آن ها را حل کنید.
4- اگر در خواب دیدید که کسی به شما توپ هدیه داد تعبیرش این است که آن فرد به شما کمک خواهد کرد تا مشکل خود را برطرف کنید.
5- اگر درخواب دیدید که توپ را لگد کردید تعبیرش این است که دوست دارید به جای دیگری منتقل شوید. این خواب سیاست شما را برای دریافت پول و گرفتن پاداش نشان میدهد.


تعبیر خواب توپ بازی

6- توپ بازی د رخواب نشانه اختلاف نظر بین خانواده و میان همکاران و دوستان است. این خواب به شما نشان میدهد که روح سرکشی دارید و نمی خواهید زیر بار حرف زور بروید.

لوک اویتنهاو می گوید :
7- توپ بازی یا بادکنک : دیر کرد در انجام برنامه ها ، شما کارهایتان را بدون فکر انجام میدهید

لیلا برایت می‌گوید :
8- بازی کردن با توپ ، نشانه‌ی آن است که بخت و اقبال به شما رو می‌آورد . اگر در خواب با توپی برخورد کنید ، نشانه‌ی آن است که دچار دردسر و گرفتاری می‌شوید .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- توپ بازی در خواب ما شهوت است و لهو و لعب و فریب دنیا و رفتن به دنبال چیزهائی که پایه و مایه ندارند . فریب و نیرنگ زندگی محسوب می شوند و انسان را از حقیقت دور می کنند .
10- توپ در خواب سراب است . سرابی فریبنده که چون به آن می رسید خاک می یابید و عطش در شما باقی می ماند . چنانچه در خواب دیدید که دنبال توپ می دوید ( در صورتی که فوتبالیست و والیبا لیست و اهل توپ بازی و توپ نباشید ) خواب شما می گوید که فریب می خورید و مدت ها خود را به کاری بیهوده سرگرم و دل خوش نگه می دارید . در واقع باد می کارید و حسرت درو می کنید .
11- اگر در خواب ببینید که کسی توپی را به طرف شما شوت می کند یا توپی خوش آب و رنگ و شکیل به شما می دهد خوابتان می گوید که در آینده نزدیک کسی در صدد اغوای شما بر می آید . عکس این هم صادق است اگر شما توپی را به طرف دیگری شوت کنید یا به او بدهید . دیدن توپ در خواب با تعریفی که از آن شد می تواند حالات گوناگون داشته باشد که خود بیننده خواب قادر به تشخیص و تعبیر خواهد بود .


تعبیر خواب دیدن توپ فوتبال

12- اگر در عالم رویا دیدید که در زمین فوتبال مشغول توپ بازی بودید تعبیرشاین است که نیاز به آرامش و صلح دارید. شما با آرامش خود مشکلات را حل خواهید کرد و از شر فشارهای عصبی به زودی خلاص خواهید شد.


تعبیر خواب توپ پنچر

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
13- اگر در خواب توپی که به دنبال آن هستید پنچر شود یا بترکد واقعیت بر شما آشکار می گردد . در نیمه راه گمراهی چشم شما باز می شود و در می یابید که تا آن جا هم به امید عبث آمده اید .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر کامل خواب بچه : 48 نشانه و تفسیر دیدن بچه در خواب

تعبیر خواب بازی : 41 نشانه و تعبیر دیدن بازی کردن در خواب

تعبیر خواب بادکنک : دیدن بادکنک در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (35 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits