دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب بازی کردن
22
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب دیدن بازی تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بازی در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب بازی دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب بازی ( تعبیرخواب بازی با بچه ، تعبیر خواب بازی با سگ و یا گربه ، تعبیر خواب برنده شدن در بازی ، تعبیر خواب ورق بازی و قمار بازی و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب بازی

1- بازی کردن در خواب تعابیر گوناگونی دارد و برحسب نوع بازی و احساس و حالتان در خواب متفاوت است. در کل این خواب نشانه تاثیر رفتار شما روی زندگی تان بوده و به معنی چالش های مهم و رقابت با دیگران است.

لیلا برایت می‌گوید :
2- دیدن هر نوع بازی در خواب ، به این معنا است که با انجام کارهای نادرست نمی‌توانید به هدف خود دست یابید .

آنلی بیتون می‌گوید :
3- اگر در خواب ببینید که با دیگران مشغول بازی چشم‌بندی هستید ، به این معنا است که در کاری شرکت می‌کنید که احتمالا به شما ضرر می‌رساند .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
4- بازی در اینجا جست و خیز و بازی است آن طور که کودکان بازی می کنند و به دنبال یکدیگر می دوند . با مهره بازی کردن و انواع سرگرمی های دیگر از این قبیل مورد نظر نیست فقط جست و خیزهای شادمانه ، مثل گرگم به هوا ، اکردوکر ، قایم موشک و غیره . این نوع بازی ها در خواب کسالت و اندوه است .
5- اگر در خواب دیدید که بازی می کنید و می دوید و می خندید کسالتی و غمی برای شما پیش می آید .
6- اگر خانم و کدبانوی خانه ببیند که بازی می کند با شوهرش و اقوام منتسب به شوهرش اختلاف خواهد یافت که بزرگی و کوچکی آن به اندازه هیاهویی است که در نتیجه بازی به وجود آمده بود .
7- اکثر افراد در خواب بازی‌های مختلفی رامشاهده می‌کنند . برخی از این خوابها ساده و صرفابرگرفته از زندگی روزمره ما هستند ، مثل بسکتبال . دیگر بازی‌ها در خواب عجیب و غریب ، باور نکردنی ، حیرت آور و کاملا واهی و نامعقول و حتی برخی ازآنها آزارگرانه هستند . برای تعبیر هر چه بهتر این‌گونه خوابها لازم است که حال و هوای عمیق وواکنش‌های احساسی تان را در آن‌ها بررسی نمایید . ممکن است در خوابتان برای تفریح مشغول بازی‌باشید ، که گاه و بیگاه رخ می‌دهد . ولی دیگرخوابهای « بازی کردن « می‌توانند نشان دهنده چالش‌هایی در زندگی تان ، ماهیت رقابت طلبانه و بلندپروازانه یا ساده لوحی ، ناپختگی ، خامی و بچگی‌شما باشند . این خوابها می‌توانند برملا کننده اهداف‌و نیات شما برای کسب موفقیت یا شیوه‌ای آسان وراحت برای خارج ساختن نیرو و انرژی بالای شماباشند . هم چنین مشاهده بازی در خواب می‌تواند نمایانگر بازی زندگی باشد .
8- اگر در خوابتان مشغول‌بازی عجیبی با افراد آشنا بودید ، لازم است که به‌دقت رفتار ، کنش و تأثیر متقابل خودتان را با آنها ونقشی را که هر یک در خوابتان بازی می‌کنند ، بررسی کنید .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
9- تعبیر خواب دیگران بازی می کنند : نگرانیها بر طرف می شوند .
10- تعبیر خواب در یک بازی ورزشی بازی می کنید : پول
11- تعبیر خواب دیدن یک بازیکن : همه چیز به میل شما پیش میرود


تعبیرخواب بازی با بچه

12- بازی کردن در خواب به این معنی است که دوست دارید به گذشته برگردید و کمی به خود استراحت دهید. سختی های زندگی و مشغله های زندگی شما را خسته کرده و گاهی دوست دارید در آرامش باشید یا عاشق شوید.


تعبیر خواب بازی با دختر

13- اگر دختری در خواب دیدید که با دختران دیگر بازی می کند تعبیرش این است که باید وقت بیشتری با دوستان خود بگذرانید.


تعبیر خواب بازی با بچه ها

14- تعبیر بازی کردن با بچه ها در خواب نماد خلاقیت های شماست. شما مدام ایده ها و نظرات جدیدی در سر می پرورانید و دوست دارید آن ها را در زندگی خود به کار بگیرید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
15- چنانچه مشاهده کردید که در خواب با کودکان بازی می کنید و آنها شما را مانند خودشان پذیرفته اند در آینده نزدیک عملی انجام می دهید که مردم شما را تخطئه می نمایند و سرزنش می کنند و شما از کرده خویش نادم و شرمگین خواهید شد .
16- اگر ببیند که بچه ها بازی می کنند و شما به تماشا ایستاده اید در محیط خانواده شما بحث های ناخوشایند پیش می آید .
17- اگر در خواب ببیند که صدای بازی کودکان را می شنوید خبری غمناک دریافت می کنید و احتمالا مردم درباره شما بد خواهند گفت .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
18- تعبیر این خواب که بچه ها بازی می کنند : شانس به شما روی می آورد .

تعبیر خواب بازی با خرگوش سفید

19- تعبیر بازی کردن با خرگوش در خواب نشانه این است که مجبورید با فردی زیرک و حیله گر بجنگید.


تعبیر خواب بازی با ببر

20- بازی با ببر در خواب نشانه مسئولیت پذیری و استفاده از مهارت های زندگی است. ببرها همچنین نماد قدرت و شخصیت تاثیر گذار شما در زندگی است.


تعبیر خواب بازی با سگ

21- اگر در عالم رویا دیدید که با سگ بازی می کنید تعبیرش این است که با کسی ملاقات خواهید کرد و در آینده آن شخص به بهترین دوست شما تبدیل خواهد شد.
22- اگر خواب دیدید با چند سگ بازی میکردید تعبیرش این است که شما در حال حاضر به فردی خودخواه تبدیل شده اید.


تعبیر خواب بازی با گربه

23- اگر در خواب دیدید که با گربه بازی می کردید تعبیرش این است که به زودی افرادی که به آنها اعتماد کرده بودید به شما خیانت خواهند کرد.


تعبیر خواب بازی کردن با خرس قهوه ای

24- بازی کردن با خرس در خواب نشانه قدرت و توانمندی شما در هنگام مواجه شدن با مشکلات و چالش های پیچیده است.


تعبیر خواب بازی با میمون

25- تعبیر بازی با میمون در خواب نشانه این است که کسی که او را می شناسید عشقتان را از شما می رباید و به شما خیانت می کند.


تعبیر خواب بازی کردن با شیر

26- بازی کردن با شیر در خواب نشانه این است که با مردی روشنفکر، شریف و مهربان معاشرت خواهید کرد. اگر شیر شما را گاز گرفت تعبیرش این است که او نمی خواهد با شما در ارتباط باشد و شاید به زودی شما را تنها بگذارد.


تعبیر خواب برنده شدن در بازی

27- اگر در خواب دیدید که در بازی برنده شدید تعبیرش این است که اعتماد به نفس خوبی دارید و میتوانید پر انرژی و با قدرت به زندگی ادامه دهید. قطعا با امیدی که به آینده دارید می توانید به هر چه می خواهید برسید.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
28- تعبیر این خواب که در بازی برنده می شوید : زندگی شما بسیار لذتبخش خواهد شد .
29- تعبیر این خواب که دربازی می بازید : رنج شما کاهش می یابد .
30- تعبیر این خواب که با یک دوست بازی می کنید و برنده می شوید : یکی از عزیزانتان را از دست می دهید .


تعبیر خواب بازی با عروسک

31- تعبیر بازی کردن با عروسک در خواب نشانه این است که شما یک ذهن سالم و قوی دارید که به شما این امکان را می دهد که نظم خوبی برقرار کنید. شما در زندگی طوری رفتار میکنید که می توانید رضایت خود و دیگران را جلب کنید.


تعبیر خواب توپ بازی

32- تعبیر توپ بازی کردن در خواب نشانه این است که مدت هاست سرگرم کارهای بیهوده هستید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید.

لیلا برایت می‌گوید :
33- بازی با توپ در خواب ، به این معنا است که کاری انجام می‌دهید که مورد تمسخر دیگران قرار می‌گیرید .


تعبیر خواب بازی شطرنج

34- تعبیر بازی شطرنج در خواب نشان از یک تصمیم آگاهانه و استراتژیک دارد. احتمالا در این راه مجبورید با افراد زیادی رقابت کنید.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
35- بازی شطرنج : وقتتان را بیهوده تلف می کنید .


تعبیر خواب بازی بدمینتون

36- اگر در خواب بدمینتون بازی می کردید تعبیرش این است که در شغل خود به راه های جدیدی برای کسب درآمد رسیده اید. اگر در هنگام بازی باد شدیدی می وزید و نتوانستید بازی کنید تعبیرش این است که در شغل خود دچار مشکل بزرگی خواهید شد.


تعبیر خواب قمار بازی

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
37- خواب بازی سرپول : پول فراوان
38- در شرط بندی و بخت آزمایی شرکت می کنید : اشیاء قیمتی روی زمین پیدا خواهید کرد .


تعبیر خواب ورق بازی

آنلی بیتون می‌گوید :
39- اگر در خواب ببینید که در بازی ورق برنده می‌شوید ، به این معنا است که قاضی در دادگاه به نفع شما رأی صادر می‌کند ، اگر در بازی ورق بازنده شوید ، به این معنا است که توطئه‌ی . دشمنان شما را گرفتار می‌سازد .
40- ورق بازی کردن در خواب برای سرگرمی ، نشان‌دهنده‌ی آن است که به زودی به خواسته‌هایتان می‌رسید . اما اگر بر سر پول با کسی ورق بازی می‌کنید ، به این معنا است که گرفتاری‌ها و مشکلاتی شما را تهدید می‌کند .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
41- تعبیر این خواب که ورق بازی می کنید : اعتبار و احترامتان را از دست میدهد .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

خواب اسباب بازی : 33 نشانه و تعبیر دیدن اسباب بازی ( عروسک ) در ...

تعبیر خواب برف بازی و آدم برفی چیست ؟ | دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (22 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits