دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
تحصیلات بازیگران سریال حبیب!
9
سریال حبیب محصول سال 1401 تلویزیون برای شبکه دو می باشد که محصول مشترک ایران و کشور در حال جنگ سوریه با حضور بازیگران جنجالی این کشور است.

سریال حبیب ماجرای مستشاران ایرانی در سوریه و داستان مقاومت، حزب‌ الله و فرماندهان ایرانی را به تصویر می کشد و به موضوع جنایت های داعش می پردازد.ما در این سریال شاهد تلاش های یک مستشار ایرانی در سوریه برای مبارزه با داعش هستیم و می بینیم چه اتفاقاتی برای او رخ می دهد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

امین زندگانی متولد 5 شهریور 1351 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد است که از 19 سالگی با تئاتر شروع کرد و سپس سال 1374 با سریال وکلای جوان جلوی دوربین رفت و با سریال همسفر شناخته شد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

سوگل طهماسبی متولد 25 بهمن 1364 در اصفهان ، بازیگر سینما و تلویزیون است.تحصیلکرده مقطع فوق دیپلم رشته گرافیک بوده که از 8 سالگی وارد تئاتر شد و با سریال روزگار قریب جلوی دوربین رفت و سال 1394 با سریال نرگس درخشید.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

ابوالفضل همراه متولد 11 بهمن 1355 در نیشابور، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد و ابتدا با دستیار کارگردانی شروع کرد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

قمر خلف (Qamar Khalaf) متولد 9 آوریل 1979 در سوریه بازیگر است.از سال 1998 وقتی 19 ساله بود با سریال «بثور القیشانی» بازیگری را آغاز کرد و با سریال «دختران خانواده» شناخته شد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

اسامه المصری (Sama El Masry) متولد 1970 در مصر بازیگر است. پس از فارغ التحصیلی از دانشکده هنر درکانال تلویزیونی مهوارشروع به کار کرد و از سال 2008 بازیگری را با سینما شروع کرد و سال 2011 با فیلم Ala Wahda We Nos دیده شد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

لجین اسماعیل (Lojain Ismail) متولد 10 آوریل 1987 در سوریه بازیگر است.فارغ التحصیل موسسه عالی هنرهای دراماتیک بوده که از سال 2015 با سریال Donia s2 شروع کرد و سال 2016 با سریال احمر شناخته شد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

امانه والی (Amana Waly) متولد 8 سپتامبر 1962 در سوریه بازیگر است.از گروه بازیگری مؤسسه عالی هنرهای دراماتیک فارغ التحصیل شد که از سال 1985 وقتی 23 ساله بود با سریال آسوید بازگشت بازیگری را شروع کرد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

یحیی بیازی (Yahya Bayazi) متولد 31 ژانویه 1978 در سوریه بازیگر است.فارغ التحصیل رشته بازیگری از هنر های دراماتیک بوده که از سال 2005 فعالیت خود را با نمایش تئاتر شروع کرد و با سریال بادهای خاماسین دیده شد.

تحصیلات بازیگران سریال حبیب

علاء قاسم (Alaa Kassem) متولد 21 آوریل 1970 در سوریه بازیگر است.فارغ التحصیل از موسسه عالی هنرهای دراماتیک – گروه بازیگری بوده که فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و با سریال گام های سخت دیده شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (9 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !