دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
اجرایی بینظیر با متن های مجری گری روز دانش آموز (۱۳ آبان)
17
زمان مطالعه: 6 دقیقه
متن مجری گری روز دانش آموز، متن مجری گری روز دانش آموز و روز 13 آبان قابل اجرا برای مراسم راهپیمایی 13 آبان و جشن روز دانش آموز مدارس .

متن مجری گری روز دانش آموز

مجری گری روز دانش آموز میتواند به باشکوه تر کردن مراسم روز دانش آموز کمک کند . در ادامه شما عزیزان میتوانید یکی ار متن های مجری گری 13 آبان را انتخاب و در این روز استفاده کنید .

مجری گری روز دانش آموز

به نام برازنده نام ها / کز آغاز ها داند انجام ها

خداوند عرش و خداوند فرش / گراینده ی هر دو گیتی به عرش

فروزنده عقل و جان و سخن / برازنده ی این جهان کهن

سلام بر 13 آبان، سلام بر دانش آموز ، سلام بر دانشجو و سلام بر سر سلسله بیداردلان ، امام عاشقان ، خمینی کبیر و درود بر رهبر فرزانه ام و
با ادای احترام به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام (ص) و عرض تبریک به مناسبت هفته بسیج دانش آموزى و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده و شهدای دانش آموز و یوم الله 13 آبان

اینجانب ................................ عرض خیر مقدم دارم خدمت شما آموزگاران / دانش اموزان / معلمان/ خانواده های معزز شهدا به خصوص شهدای دانش اموز این استان/ شهر/ مدرسه که مجلس ما مزین به نام آنهاست

این مراسم به مناسبت روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با عنوان ( یادواره .......... شجاعت.............) ، با دعوت از خانواده معظم شهدا و دانش آموزان گرامی و مسئولان محترم انجام می پذیرد .

برنامه ما شامل ذکر خاطره ای از خانواده شهید ، قرائت وصیت نامه از شهدای دانش آموز خواهد بود و در ادامه شاهد هنر نمایی گروه هنری / سرود مدرسه ........................... خواهیم بود.

ضمن تشکر از قاری محترم آقای/خانم ........................ که مجلس ما را با قرائت دلنشین قران مزین نمودند از رییس بزرگوار مدرسه آقای / خانم ...................... دعوت می گردد تا برای ایراد سخنرانی به جایگاه تشریف فرما شوند. با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد..

مجری گری روز دانش آموز

مجری گری 13 آبان

با ادای احترام به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام (ص) و عرض تبریک به مناسبت روز دانش آموز و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده و شهدای دانش آموز و یوم الله 13 آبان

اینجانب (.....) یزدی عرض خیر مقدم دارم خدمت شما آموزگاران / دانش اموزان / معلمان/ خانواده های معزز شهدا به خصوص شهدای دانش اموز این استان/ شهر/ مدرسه که مجلس ما مزین به نام آنهاست

این مراسم به مناسبت روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با عنوان ( یادواره .......... شجاعت.............) ، با دعوت از خانواده معظم شهدا و دانش آموزان گرامی و مسئولان محترم انجام می پذیرد .

برنامه ما شامل ....................، .....................و .... خواهد بود و در ادامه شاهد هنر نمایی گروه هنری / سرود مدرسه ........................... خواهیم بود.

ضمن تشکر از قاری محترم آقای/خانم ........................ که مجلس ما را با قرائت دلنشین قران مزین نمودند از رییس بزرگوار مدرسه آقای / خانم ...................... دعوت می گردد تا برای ایراد سخنرانی به جایگاه تشریف فرما شوند. با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد..

متن مجری گری 13 آبان

متن مجری گری برای روز دانش آموز

از سخنان ارزشمند ................................ تشکر و قدردانی می شود .

"نوجوانى دوره اى است که براى رقم زدن آینده هر فرد نقش حساس و تعیین کننده اى دارد و کسانى که به این رشد معنوى، علمى و فکرى و کارآیى و قوت جسمى برسند، آینده درخشانى را براى خود تضمین خواهند کرد. بنابراین پرداختن به کار تعلیم و تربیت این قشر از جامعه و بالاخص مسئله بسیج که یک امر همه جانبه مادى و معنوى محسوب مى شود حائز اهمیت بسیار است و جوانان و نوجوانان ما در لباس بسیج از ارزش ها و شخصیت و جوهره وجودى خویش مردانه دفاع مى کنند ".

آنچه شنیدید از فرمایشات مقام معظم رهبرى بود که در تجلیل از شهید محمد حسین فهمیده و طى دیدارى که با اعضاى ستاد یادواره هاى شهید فهمیده در سال گذشته داشتند، ایراد فرمودند.

امید است با بهره گیری از رهنمود های ارزشمند ایشان بتوانیم پاسدار ارزشهای انقلاب و رهرو راه دانش آموزان شهید باشیم.

افتخار دعوت دارم از خانواده شهید .................................... تا خاطره ای از دانش آموز شهید ....................... را ایراد فرمایند. بر مه سید بطحا صلوات.

متن مجری گری روز دانش آموز 13 آبان

متن مجری گری 13 آبان

سیزدهم آبان ،

سیزدهم آبان، تو را خوب می شناسم . تاریخ میهنم در این روز تلا لویی خدایی دارد.

روزی که سرزمینم ، مردمانم ، جوانانم از پیر مرید خود جدا افتادند ،

و دگر روز دانش­ آموزان وطنم صف به صف ، با اراده ای آهنین ، نماز عشق را به جماعت اقتدا کردند ؛

روزگاری دیگر چنین روزی دانشجویانم ، به پیروی از پیر خمین، دیوارهای بلند و پوشالی استکبار را فرو ریختند و زیبنده ترین درفش شجاعت را برافراشتند.

روزی که سرزمینم ، مردمانم ، جوانانم از پیر مرید خود جدا افتادند ،دیدی که ایرانیان از پای ننشستند و با رهبر خود تا پای جان عهد جانانه بستند .

دیدی که سالیان دراز فراق آخر شد ، دیدی که پیر فرزانه ام مرا در اغوش کشید و اکنون تو ای جهان، باز می بینی؛

رفته از جهان ،اگر چه آن روح خدا لیکن علم مهرش ، بر پاست هنوز

و تا تاریخ می نگارد ؛ چنین خواهد نگاشت : روح الله برای همیشه در دل­های آزادی­خواه جهان جاودانه خواهد بود.

این یکی را بشنو !!! همکلاسی شهیدم !

اگر چه برگ برگ کتابت نقش بر زمین شد ؛ بوی باروت دژخیمان در فضای دانشگاه پیچید ؛ گلهای بهاری به خزان پاییز رسید ، اکنون خوب نظاره کن همکلاسی شهیدم ؛

من از تبار دانایی، امید و زندگی ؛ بنگر ، بنگر ؛ چگونه گلستان اندیشه های دانش اموزان وطن به بار نشسته است.

آری، تاریخ چنین خواهد نگاشت :

در این روز وحدت کلمه و تکیه بر قدرت ایمان و قدرت رهبری دینی جلوه گر شد.

چنین روز پرشکوه و ماندگار، روزیست که جوانان همیشه غیور ایران و دانشجویان خط امام با عمل انقلابی خویش، به جهانیان فهماندند که می ­توان با توکل به خدا و تکیه بر اقتدار دین و ایمان، در برابر اهریمن ایستاد.

اکنون نگاهم کن:

من دانش آموزم .

روزهای پرشور مبارزه و حماسه، راهپیمایی­ ها، مبارزه­ ها و شعارها ، شجاعت ها و جانفشانی ها گذشت و از پس آن همه خاطره ها و مخاطره ها باز مرا می بینی در کار ساختن و آموختن، بی اندکی درنگ، بی هیچ ایستادن و آسودن.

من دانش آموزم .دانش آموز!

دین مدار و مطیع رهبر، با اعتقادی راسخ، با عشق ،با ایمان به آرمان های والای انقلاب ، اکنون من مانده ­ام با خاطرات آن روزها و می­دانم امروز اگر در سایه آرامش و امنیت هستم، مدیون استقامت شهیدانی هستم که جان گران خویش را در طبق اخلاص هدیه کردند به خدای خویش ، در راه سرافرازی وطن .

آری . امروز سیزدهم ابان است . روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، روزی با شکوه و یادآور حماسه­ ها و فداکاری­های دانش آموزان و دانشجویان ایرانی .یادآور آن پیر جماران

خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان باد و یاد شهیدان دانش ­آموز، گرامی و خاطره سیزدهم آبان در یادها جاودانه باد.

دانلود و متن سرودهای روز دانش آموز

متن و پیام تبریک روز دانش آموز به انگلیسی + ترجمه

10 دکلمه زیبا و شنیدنی روز دانش آموز و ۱۳ آبان

40 متن و پیام تبریک روز دانش آموز در کرونااین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (17 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !