دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ آوریل ۲۰۲۴ میلادی

شعر و ادبیات

وصف شب قدر - تک بیت شب قدر - شعر دوبیتی شب قدر - اشعار سوزناک شب های قدر - شعر شب سوم قدر - مناجات شب قدر - شعر نو شب قدر - شعر و عکس برای شب قدر

شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى‌رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مشخص مى‌شود.

انشا درمورد ماه رمضان در عید نوروز / انواع انشا ماه رمضان و عید نوروز که با ترکیب هر کدام از این موضوع ها مقاله ای زیبا بدست می آید .

اگر به دنبال اشعار کودکانه درمورد ماه رمضان هستید، این مقاله را از دست ندهید. در ادامه شعر و سرودهایی زیبا درمورد ماه رمضان برای فرزندان دلبندتان آورده ایم.

انشا ماه رمضان جزو فعالیت هایی است که معمولا معلمان برای دانش آموزان در این ماه در نظر می گیرند که نمونه ای از این انشا را در این مطلب می خوانید.

در آستانه بهار جوانه ها به عشق جشن نیکوکاری سر از زمین برمی دارند. با ما در دلگرم همراه باشید و از خواندن شعرهای ناب و احساسی روز نیکوکاری لذت ببرید .

به مناسبت روز درختکاری زیباترین و جدیدترین شعرهای بلند و کوتاه کودکانه، در مورد درخت و درختکاری را برایتان برگزیده ایم. با ما در مجله دلگرم همراه باشید .

شعر در مورد درخت از مولانا - شعر در مورد درخت کوتاه - دکلمه در مورد روز درختکاری - متن در مورد درخت ارزوها - متن شعر درختکاری - شعر عاشقانه درخت

روز درخت و درختکاری که در آستانه ی سال نو شمسی و نزدیکی به عید نوروز برگزار می شود، روزی است که آیین درختکاری در این روز گرامی داشته می شود.

انشا بهار ، برگزیده زیباترین انشاها با موضوع بهار برای پایه های دبستان تا دبیرستان را درادامه برای شما عزیان قرار داده ایم .

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم چند نمونه از بهترین انشاهای عید نوروز را برای شما عزیزان آورده ایم. امیدواریم بهره کافی را ببرید.

روزهای پایانی هر سال، در بسیاری از خانه ها و خانواده ها، با سنت نیکو و پسندیده خانه تکانی همراه است. بدین منظور چند انشا با موضوع خانه تکانی برایتان به نگارش درآورده ایم .

متن شروع مجلس مولودی امام زمان / متن شروع مجلس مولودی صاحب زمان / متن شروع مجلس مولودی نیمه شعبان .

در این پست مجموعه ای از زیباترین و بهترین اشعار تبریک نیمه شعبان و ولادت امام زمان را برایتان تهیه کرده ایم .

روز ۱۵ شعبان سالروز تولد امام زمان و یکی از بزرگ ترین جشن های شیعیان است . به همین بهانه چند نمونه انشا و متن درباره روز نیمه شعبان و ولادت امام زمان برای شما همراهان عزیز گردآوری کرده ایم .

اشا ایران، انشا وطن، انشا درباره ایران وطنم، در ادامه با موضوع انشا درباره ایران وطنم برترین نمونه ها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم .

اگر به دنبال انشایی زیبا درمورد 22 بهمن هستید این مقاله را از دست ندهید و تا انتها با ما همراه باشید.

دکلمه در مورد دهه فجر و 22 بهمن مناسب تمام مقاطع تحصیلی از سوم تا نهم را در ادامه خواهیم داشت. از دکلمه های 22 بهمن مناسب دهه فجر برای دکلمه خوانی مدارس استفاده نمایید .

انشا جان بخشیدن به اشیا از جمله موضوعات پر کاربرد انشا در مدارس میباشد که در ادامه مجموعه ای از این فهرست را برای شما آماده کرده ایم .

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم چند نمونه انشا درمورد نماز را برای شما عزیزان آورده ایم. با ما همراه باشید.

انشا دهه فجر، انشا نویسی در مورد دهه فجر باعث می شود خاطرات و رویدادهای آن دوران برای دانش آموزان حال یادآوری شود به همین دلیل در ادامه انشا درمورد دهه فجر را برایتان آورده ایم.

انشا حضرت زینب: انشا درباره حضرت زینب (س) و روز پر ستار مناسب تمام پایه های دبستان و متو سطه را برای شما عزیزان قرار داده ایم .

نامه روز پدر / نامه احساسی برای روز پدر / نامه عاشقانه تبریک روز پدر / نامه روز پدر از طرف دختر .

در این مقاله به مناسبت روز پدر اشعاری زیبا در وصف پدر جمع آوری کرده ایم . با ما در دلگرم همراه باشید .

شعر دوبیتی در مورد پدر - شعر پدر جان - شعر پدر یعنی - شعر پدر دوستت دارم - شعر نو درباره پدر - شعر در مورد پدر زحمتکش - شعر پدر شاملو - شعر در مورد پدر و دختر

در این مطلب اشعار کودکانه با موضوع روز پدر را گردآوری و تهیه کرده ایم . با ما در مجله دلگرم همراه باشید .

دکلمه روز پدر / دکلمه دختر برای روز پدر / دکلمه در وصف پدر / متن کوتاه برای روز پدر / دکلمه پدر فوت شده .

مامانی ناهار چی داریم کوفته نخودچی داریم / مامانی ناهار دیر نشه بابا که بیاد گشنشه .

شعر ولادت امام محمد باقر (ع) / شعر ولادت امام باقر (ع) / شعر برای ولادت امام محمد باقر (ع) / شعر درباره ولادت امام محمد باقر (ع) / شعر زیبا برای ولادت امام محمد باقر (ع)

انشا سال نو میلادی / انشا درمورد سال نو میلادی / انشا با موضوع کریسمس / انشا سال نو میلادی برای دبستان تا دبیرستان .

در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم، بهترین نمونه های انشا با موضوع شب یلدا مناسب برای تمام مقاطع تحصیلی آورده ایم که در ادامه تقدیم حضورتان خواهیم کرد. با ما باشید.

انشا در مورد شب یلدا به انگلیسی مناسب تمام پایه های متوسطه اول و دوم .

شعر کودکانه درباره راستگویی و دروغ نگفتن - مجموعه بهترین شعرهای کودکانه در مورد صداقت و دروغگویی - شعرهای کودکانه درباره دروغگویی و راستگویی

دکلمه ایام فاطمیه / دکلمه درباره ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا / دکلمه ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا و مقدمه انشا .

انشا روز پرستار / انشا درمورد روز پرستار / انشا درباره حضرت زینب / انشا روز پرستار و حضرت زینب / انشا روز پرستار مناسب تمام پایه ها .

شعر زیبای خواجه حافظ شیرازی در مورد شب یلدا / شعر زیبای خواجه حافظ شیرازی در مورد شب یلدا / شعر حافظ شب یلدا

شعر شب یلدا، شعر کوتاه شب یلدا، شعر یلدا از شاعران معروف، اشعار یلدار از دیوان حافظ و زیباترین شعرهای شب یلدا

شعر شب یلدا از زیباترین شعرهای شاعران است. با ما همراه باشید تا گلچینی از بهترین اشعار شب یلدا را در اختیارتان قرار دهیم .

شب یلدا یکی از زیباترین شب های سال و اولین شب زمستان است. در این مطلب از دلگرم مجموعه ای زیبا از اشعار کوتاه مناسب شب چله جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید .

روز حسابدار 15 آذر ماه است و باید این مناسبت را به ماشین حساب به دست ها تبریک بگوییم و برای همه آن ها آرزوی موفقیت داریم.
صفحه 1 از 26