دلگرم
امروز: شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۵ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
مایلی بخاطر سلنا گومز اشک کندال را در آورد!
44
حواشی مشاجره مایلی و کندال در بک‌استیج ورساچه!

به گزارش دیئوکسموی، هفته گذشته حین برگزاری فش‌شو برند ورساچه در کالیفرنیا بین کندال جنر و مایلی سایرس درگیری لفظی رخ داده است، به نقل از پاپارازی‌های دیئوکسموی، هنگامی که مایلی برای دیدار و گفتگو با عوامل ورساچه و مدل‌ها به بک‌استیج رفته بود در مقابل دید همه و با صدایی بلند کندال جنر را «دختری بدجنس» توصیف کرده:

کندال جنر/مایلی سایرس

مایلی: کندال تو باید از خودت خجالت بکشی که با هیلی دارید سلینارو اذیت می‌کنید، تو یه دختر بدجنس و فتنه‌ای! من از آدمای بد و بدجنس اصلا خوشم نمیاد حتی اگه اون آدما با من خیلی خوب و نزدیک باشن! شماها بدجنس هستید، البته خطاب حرفام فقط به تو نیست!

کندال جنر/مایلی سایرس

یکی از مدل‌های ورساچه در مصاحبه با دیئوکسموی ادعا کرد حرف‌های مایلی باعث ناراحتی و گریه کندال شده بود: چند دقیقه بعد از اینکه مایلی اون حرفارو به کندال زد و پس از این‌که بک‌استیج ترک کرد، حال روحی کندال نامساعد شد و به گریه افتاد.

کندال جنر/مایلی سایرس

پس از مشاجره کندال و مایلی در بک‌استیج ورساچه، سلینا گومز با انتشار پستی بدون آرایش و با تگ کردن مایلی روی قلبش از او قدردانی کرد، هیلی بیبر نیز با انتشار استوری از آلبوم جدید مایلی سایرس در اینستاگرامش و تگ کردن او سعی در دلجویی از مایلی را داشت اما مایلی نه‌تنها به استوری هیلی هیچ واکنشی نشان نداد بلکه دقایقی بعد پست بدون آرایش سلینا گومز را در استوری خود بازنشر کرد.

کندال جنر/مایلی سایرس

طی یک ماه اخیر در تیک‌ تاک درامای بزرگی بین طرفداران سلینا گومز و هیلی بیبر رخ داده است طوری که این دراما باعث ضرر زیادی به برند زیبایی کایلی و هیلی و آنفالوی میلیونی اکانت‌های اینستاگرامی آن‌ها شده است. هیلی بیبر همراه با دوستان صمیمی‌اش (کایلی و کندال جنر) به دلیل ساخت محتواهای کنایه‌آمیر خطاب به سلینا گومز در تیک‌تاک باعث ناراحتی و خشم بسیاری از طرفداران سلینا شده‌اند.

کندال جنر/مایلی سایرساین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (44 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits